Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Proč kouříš cigarety ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Proč kouříš cigarety?
Cigarety mi chutnají
Z machroviny
Baví mě to
Nemůžu přestat
Kouřím, abych zapadl do party
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Dr*Skunk
Stálý Člen

Karma uživatele Dr*Skunk - 52% PěstitelskáKarma uživatele Dr*Skunk - 52% PěstitelskáKarma uživatele Dr*Skunk - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 145

ja každé rano začinam a každý večer prestavam_!!!

OUT_05-06-07-2008
LegalizÁcia Marihuany Na Slovensku
Prenos rastliniek_!
Ako funguje hemisfera mozgu_!
Poľnohospodár telom aj dušou_!
Zi tak,aby ked zomrieš,sa všetci Tvoji známi začali nudiť...
S pozdravom Jozef Kocik pre koktavých stačí iba Jozef

Old Post 14-09-2007 v 12:49 PM
Dr*Skunk je offline   Profil uživatele Dr*Skunk   Find more posts by Dr*Skunk   Foto galerie člena Dr*Skunk   Click here to Send Dr*Skunk a Private Message   Add Dr*Skunk to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Dr*Skunk! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 146

citace:
Původní příspěvek od Deckardph
Nesnasim kuraky co si klidne zapalej cigo v okolí nekuraka a vlastne ho tim zabijej to znamena ze je u nich zivot nekoho jinyho na zebricku hodnot pod tim dat si cigaro je me vas lito sry


hele a napadlo te, kolik skodlivyn vypousteji auta?
Oboji je proste o poteseni.

Old Post 14-09-2007 v 13:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jufik
Stálý Člen

Karma uživatele jufik - 30% PěstitelskáKarma uživatele jufik - 30% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 147

vzdycky se zacina jen z frajeriny :] a kdo tvrdi opak pro neho to plati 2x ... ja to dotahl na 30 denne a to sem nemusel jit nekde do hospy ... ale nastesti uz nekurim 2 mesice a sice mi to chibi ale da se to vydrzet ...

Old Post 14-09-2007 v 13:52 PM
jufik je offline   Profil uživatele jufik   Find more posts by jufik   Foto galerie člena jufik   Click here to Send jufik a Private Message   Add jufik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 148

citace:
Původní příspěvek od jufik
vzdycky se zacina jen z frajeriny :] a kdo tvrdi opak pro neho to plati 2x ... ja to dotahl na 30 denne a to sem nemusel jit nekde do hospy ... ale nastesti uz nekurim 2 mesice a sice mi to chibi ale da se to vydrzet ...


heh tak to je zvlastni, ja jsem zacal prootze jsem si udelal velky navyk na vodarnu (3x dene nekolik mesicu) a pak jsme nejak zacal sam od sebe. rok beedies, a pak jak se nedaly sehnat tak Lucky strike, ty mi prestali chutnat, a pak uz jenom a pouze kratke meke starenky

Old Post 14-09-2007 v 14:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 149

citace:
Původní příspěvek od praxer
hele a napadlo te, kolik skodlivyn vypousteji auta?
Oboji je proste o poteseni.


Vubec. Auta by tezko jezdili bez vypousteni zplodin. Ale kurak se muze rozhodnout nezapalit si, a presto muze fungovat normalne. Kdyz ne, je to jen kvuli jeho zavislosti. Pro lidske telo je normalni nekourit.

Mne treba hodne vytaci lidi, kteri kouri pri chuzi na po chodniku, napriklad kdyz kracim rano do prace. Jdouce za nima, jen velice tezko uniknu tomu smradu, kterej by tam v podstate vubec nemuselj byt.

Co treba kdybych sebou nosil ve sklenici nejakej hnusne pachnouci humac, a tu sklenici oteviral v situaci kdyz kuraci kouri. V podstate to neni zakazane, a lidem kolem z toho bude smrdet stejne jako nekurakum smrdi z cigaretovy kour. Snad se mi podari tim priblizit kurakum jak se citi ostatni lidi, kdyz jsou obtezovani kourem.

Na zaver este jednou: kurak kourit nemusi, kurak kourit chce, tudiz to ze si zapali je jeho vedomy cin, ktery udelat muze a nemusi. Jestlize si zapali, nici si sve zdravi a zdravi lidi okolo. A kdyz mi nekdo nici moje zdravi aniz bych mu k tomu dal souhlas, mam tendenci mu v tom branit. Zadnej primer s tim kolik je ve vzduchu skodlivin nema smysl - kdyz je v zime venku zima, ma smysl obleci se i kdyz cloveku bude stejne zima? Urcite ze ma, bude mu zima min.

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 14-09-2007 v 14:03 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jufik
Stálý Člen

Karma uživatele jufik - 30% PěstitelskáKarma uživatele jufik - 30% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 150

mno dobre no tak ne vsichni :]ale jak se rika : vyjimka potvrzuje pravidlo

Old Post 14-09-2007 v 14:15 PM
jufik je offline   Profil uživatele jufik   Find more posts by jufik   Foto galerie člena jufik   Click here to Send jufik a Private Message   Add jufik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 151

inf3cti :
plno lidi jezdi do prace zbytecne autem, mohli by jet MHD.
a vypousti mnohem, mnohem vic sracek nez ja.

Old Post 14-09-2007 v 14:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lucifer
Stálý Člen

Karma uživatele Lucifer - 35% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 152

Tak když to tu tak počítám tak si musím dojít zapálit
Asi jako většina sem začal z machroviny....teď už je to bohužel přes 5 let co sem začal a přestává se hodně těžko....jak už tu někdo psal je snažší přestat když se pohybujete v nekuřáckém okolí.....

Zatím to ale s přestáváním vidím bledě

Old Post 14-09-2007 v 14:52 PM
Lucifer je offline   Profil uživatele Lucifer   Find more posts by Lucifer   Foto galerie člena Lucifer   Click here to Send Lucifer a Private Message   Add Lucifer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 153

citace:
Původní příspěvek od praxer
inf3cti :
plno lidi jezdi do prace zbytecne autem, mohli by jet MHD.
a vypousti mnohem, mnohem vic sracek nez ja.

Ale co jsi tim chtel rici? Ze kvuli tomu ze nekdo produkuje vic exhalatu je koureni OK? Jisteze existuji ekologictejsi zpusoby prepravy nez autem, ale to je v teto debate prece irelevantni. Kdyz sedim v hospode, nemam na druhe strane stolu vyfuk auta, ale cloveka.

Ja tady mluvim o tom, ze kuraci kourit nemusi, alespon ne tak aby tim druhe obtezovali - ale oni na to serou. Sam jsem nekolik let kouril, a vim jak je pro kuraka tezke si predstavit, jak moc jeho dym muze nekoho obtezovat.

citace:
Původní příspěvek od Lucifer
Tak když to tu tak počítám tak si musím dojít zapálit
Asi jako většina sem začal z machroviny....teď už je to bohužel přes 5 let co sem začal a přestává se hodně těžko....jak už tu někdo psal je snažší přestat když se pohybujete v nekuřáckém okolí.....

Ale stejne je to jen zalezitost tve vule. Vim ze mi kamosi brali moje nekoureni jako vydelovani se z jejich spolecnosti, ze spolecnosti kuraku. A samozrejme delali vsechno proto abych kourit neprestal, nabizeli mi ciga a vsemozne me premlouvali. Ja jsem se nedal, koureni (tabaku )jsem uspesne zanechal, a dnes jsme kamosi porad, a oni na mne nekdy dokonce berou ohled, ze si treba nezapali kdyz jedeme spolu autem a podobne, za coz jsem jim opravdu vdecen. Tabakovy (a zvlast cigaretovy) dym mi proste smrdi vic nez ganjovy, nemuzu si pomoct.

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Naposledy upravil inf3cti 14-09-2007 v 15:55 PM

Old Post 14-09-2007 v 15:47 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 154

infecti: áááá, opět případ odnaučenýho militantního kuřáka
hele, a co trošku tolerance?
myslim si, že se dneska kolem toho kouření dělá zbytečnej humbuk. neberu vůůbec stránku tzv. pasivního kouření, protože ve městech je ve vzduchu mraky škodlivin z aut, a těch pár cigaret co si lidi zapálej, se fakt ztratí

jako jasně, že si nezapálim vedle maminky s kočárkem, ale nechci poslouchat nějakou buzeraci kouříce na autobusový zastávce a vedle mě čadí vejfuky náklaďáků

ps: jsem odnaučenej kuřák, půl roku nekouřim a nechybí mi to, ale umim tolerovat kuřáky

Old Post 14-09-2007 v 16:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 155

Ramon: To jestli jsem militantni nekurak, nebo militani odnaucenej kurak nijak nemeni vahu mych argumentu.

Opakuji, cadici vyfuky nejsou omluva. Kdyz je nekde hodne bordelu, porad to neznamena ze je OK kdyz ho tam bude vic.

A taky nevidim duvod, proc ja mam tolerovat nekoho, kdo na mne absolutne zadny ohledy nebere - treba jako kurak, ktery nez by poodesel par metru od zastavky (a pokud mozno po vetru ), radsi bude svym dymem otravovat vsechny lidi na zastavce. Rekneme, ze jemu se nechce poodejit - a ostatnim lidem se chce vdechovat ten kour?

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Naposledy upravil inf3cti 14-09-2007 v 17:32 PM

Old Post 14-09-2007 v 17:19 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 156

infecti: ramon už nekouří, víme?

nechtěl jsem tě napadat, jenom je zajímavý, že z bejvalejch kuřáků se většimou stávaj plamenný odpůrci kouření a všeho s tabákem spojenýho

neber si to osobně, je to jenom takovej muj poznatek

Old Post 14-09-2007 v 17:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 157

ramone: mozna to vyzniva ze jsem radikalni odpurce jenom koureni, muj pohled je vsak spise principialni. At si kdo kouri kdo chce co chce, ale myslim ze neni spravne kdyz to s nim musim nedobrovolne kourit taky. Ja treba tabak kourim - ve vodnici. A treba kourim brka. Ale beru na vedomi, ze kolem muzou byt lidi, kteri muj dym citit nechteji.

EDIT: zmenil jsem svuj predchozi prispevek, abych te zlovolne neobvinoval z koureni BTW blahopreju k nekoureni, at ti to vydrzi

EDIT2: myslim ze ten plamenny odpor prameni z toho, ze tihle lidi zkusili co koureni obnasi a rozhodli se ze uz kourit nechteji - proto je pochopitelne irituje, ze je nekdo nuti kourit proti jejich vuli. Aspon to je muj pohled.

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Naposledy upravil inf3cti 14-09-2007 v 17:42 PM

Old Post 14-09-2007 v 17:29 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 158

infecti: jistě, samozřejmě, to je taky správný
mě ovšem přijde, že se teďko ve společnosti vytěsnila jedna skupina - kuřáci - do kterých se teďko každej s chutí pouští, zvlášť stát, kterej si tim maže máslo na hlavu, když těm nenáviděným kuřákům prodává tabák

ale asi se mi to jenom zdá

Old Post 14-09-2007 v 17:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 159

Mě fascinuje, ehm teda spíš serou pokusy o to zakázat kouření ve všech hospách. Další příklad direktivního myšlení. Proč to třeba nenechat na majitelích?Prostě nesmysl. Nějaká reakce konzumenta jde stranou, on to někdo zakáže za nás. Když je nějakej podnik vyhlášenej jako ne pro mne ideální, tak jedinou cestou je bojkot.Budu chodit pouze do nekuřácký restaurace, i kdyby byla od mýho bydliště 50km? To je blbost, přeci se nenechám ochudit o ten luxus dát si pěnivý mok hned za rohem

Old Post 14-09-2007 v 17:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 160

Ja myslim ze do kuraku se kazdy s chuti pousti, protoze cim dal tim vice lidi si uvedomuje ze koureni proste neni OK. Castecne se zdesenim a castecne s pobavenim jsem pored nejakou dobou sledoval nejaky film, ktery se odehraval v nejakem technickem vyskumnem ustavu rekneme z let 1970-1980 nekde v CSSR. Behali tam lidi v bilych plastich, neco merili, kreslili, ale kazdy pritom drzel v ruce zapalenou cigaretu. Hluboce jsem si oddechl, ze tohle se dnes uz stat nemuze.

Endorfin: prave dneska jsem byl na obede v dobre restauraci a dal jsem si dobre jidlo. Kdyby mi to jidlo nekdo zkazil tim ze by jeho lahodnou chut a vuni prebil dymem z jeho cigarety, opravdu by me to nasralo. Ale navzdory tomu ze u vedlejsicho stolu nekdo kouril jsem neucitil z jeho cigarety zadnej pach kterej by stal za rec - diky dobre ventilaci. Takhle by to melo byt. Je mi jedno jestli nekdo kouri nebo ne, mne zajima jen to jaky vliv to ma na mne.

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Naposledy upravil inf3cti 14-09-2007 v 17:58 PM

Old Post 14-09-2007 v 17:50 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9870500 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív