Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Lipi's out 06
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12
Autor
Téma 
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 145



Tady dvě fotky abyste viděli jak to vypadá. Takových míst jako jsou tyhle dvě je na kytce asi 5 a nad nima začínaj žloutnout listy...... Dneska to každopádně nějak pořešim, protože to docela nabírá na obrátkách

Old Post 21-09-2006 v 11:56 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 146

Tak to mám přesně to samý. Škrábu nožem. Když se třeba po týdnu to místo zase začne oplísňovat, tak zase škrábu.

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 21-09-2006 v 12:13 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stefue
Stálý Člen

Karma uživatele stefue - 65% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 147

zdar, seškrábejte to nožem a to místo potřete octem...

Old Post 21-09-2006 v 12:15 PM
stefue je offline   Profil uživatele stefue   Find more posts by stefue   Foto galerie člena stefue   Click here to Send stefue a Private Message   Add stefue to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 148

Asi to ale chce škrábat do něčeho aby se to nechytlo na kytce někde níž, nebo vymejšlim sci-fi?

Old Post 21-09-2006 v 12:43 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 149

co seškrábu, tak se snažim aby nenapadalo do květů ani do hlíny - chytám rukama. Ta plíseň je spíš vlhká, takže se to nepráší.

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 21-09-2006 v 13:10 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 150

Lipi teraz som prisiel od pravnika, bol som ta zazalovat s divokym vyrazom v tvari a Planckom v plucach (zastipok na rano a hned sa mi vyjasnil den )

Ked to zoskrabujes tak urcite "do neceho" protoze plesen sa rozmnozuje prave sporami, ktore len pri dotyku rozprasis. Prave preto som to opaloval zapikom, staci uuuplne jemne, tak aby si rostlinu nespalil.
PS: pisal som Previcur, ale myslim ze Kuprikol bude mat podobny, mozno lepsi ucinok-neviem posudit.
S octom nemam skusenost ale pokial sa mi za tyzden na tom mieste objavi plesen znovu tak to bude zapik,zoskrabat a ocot

Svahadji> neviem co si pestujes za plesen ale ta moja sa teda prasi...?

Old Post 21-09-2006 v 13:16 PM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 151

oTis: je to speciální cross plíseň x hniloba F1 + sem to opylil houbovou chorobou pro zvýšení halucinogenního účinku. Hold vyšší level pěstění

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 21-09-2006 v 13:39 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 152

No jak jsem řek - dneska na to vlítnu opálim, oškrábu, pochytam spraš (když bude prášit), nebo nepochytam spraš (to když nebude prášit, záleží asi na modelu plísně ), namaluju, naoctuju, nakrupikoluju a uvidíme, jak se bude ta sviňa tvářit Každopádně vám ještě jednou verry thx!!!!

Old Post 21-09-2006 v 13:53 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 153

Tahže aktuální info:
Napadených míst bylo suma sumárum 5. Jedna větev šla kompletmě dolu, protože byla prožraná naskrz. Ostatní 4 místa jsem opálil, oškrabal (to co padalo jsem se snažil chytat do igelitu) a natřel octem (bo na shánění kuprikolu nebyl time). Zkombinoval jsem tudíž všechny rady a nápady, který se mi sem dostali. Ráno byl stav kytky stabilizovaný a další dny ukážou, jaká bude další léčba Doufám, že to bude v pohodě. Chtěl jsem kytku ještě trochu prostříhat, aby byla vzdušnější,ale nerad bych aby se mi na ní ta plíseň chytla v místech ustřižení a ošetřovat každej pahejl v tomhle keři zvlášť, no to by byla brigády na celej víkend tak jsem na to hodil káko.....

Old Post 22-09-2006 v 06:28 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 154

Tak stav po léčbě ohněm, nožem a octem je výbornej!!!! Všechny napadený místa jsou bez jakýhokoli náznaku návratu plísně. Počasí vypadá že bude pěkný, tak by mohli mít ty oškrábaný větve čas se zahojit, než bude zas hnusná zima a mokro. Fotky jsem nedělal, protože jsem to nestih, ale dneska by to mělo vyjít. Swiss crypto pěkně nafukuje palice, jamajky budou za chvíli na sklizení a Early skunk s Durga Matou to tak nějak rozjížděj. Doufam, že to u toho early skunku zhoustne, protože paličky jsou hrozně řitký. Nevim čim to je....

Old Post 25-09-2006 v 07:14 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 155

Zdravim všechyn milovníky zelený barvy Bohužel s návratem deštivého počasí přišel i návrat stonkové plísně Vyskytla se na místech, která byla napadena už prve. Větvičky na kterých se objevila byly od místa plísně oslabené, paličky nerostli a listí žloutlo. Rozhod jsem se, že už nebudu aplikovat léčbu a tyhle větve jsem prostě amputoval, takže velký wsiss crypto ztratilo svojí krásu (i proto že jedna z napadených větví byla vrcholová), ale snad se to nebude dál šířit. Malý swiss crypto pěkně kyne a palice na něm jsou pro mně fakt něco potěšenim Krásná nasládlá vůně, plný palice s obrovskym množstvim pryskyřice. Jamajky už nehnojim a za cca 10 dní pudou na popravu. Co se týče durga maty, tak tu už ani neřešim, protože tam se prostě stalo něco špatně (už dřív) a teď je to moje velký zklamání. Early skunk má kvanta paliček, ale jsou to takový malý řidký mršky, tak to taky nebude nic extra, ale myslim, že SC mi to vynahradí a už od začátku mě ujišťuje, že to je model, kterej budu sázet i za rok..... S focenim mě please trochu omluvte, protože toho mam nějak hodně a tak nějak dost zapomínam
Peace

Old Post 29-09-2006 v 07:10 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 156

Po delší odmlce vás všechny zdravim a konečně přikládám nějaký fotky. Měj jsem teď problém s dostupností foťáku Stav je takovej že obě Jamajky jsou sklizený a ostatní ještě zůstává na dvoře. Sice jsem je chtěl nechat ještě týden, ale to bych z nich měl jeden velkej chomáč plísně Doslova ze dne na den se do nich ta svině pustila a tak sem musel jednat. Co bych k nim tak řek: Na to že jsou ze semen z kytek zvyklých zrát na Jamajce mě překvapilo, jak poměrně rychle dozrály a hlavně jak kvalitně dozrály, prototože palice jsou pěkně hustý, pevný a dost dobře osypaný Protože jsem neuhlídal uplně 100% pár samců (PPP, Papaya, a HH), tak se na jamajkách objevilo i několik pěkných semen, takže se můžu a určitě budu těšit na příští grow s touhle odrůdou. Fotky ze sklizně bohužel nemam, ale pozdějš přihodim nějaký ty sušený fotky Early skunk sice voní pěkně, ale palice jsou řídké tak, že jsem to ještě nikdy neviděl (ví JAH čim to jě). DM si myslim, že bude překvapení sezóny, protože přes to jak je „hnusná“ a má malý paličky, tak si myslim, že to bude trhák, protožu už jenom ta její vůně skoro mastí Ale bude toho proklatě málo SC nafukuje palice velice pěkně (jak je vidět na fotkách), ale pomalu ale jistě začíná prohrávat boj s plísní a začínám se bát, že bude muset jít o víkend pod kudlu Malý SC s plísní takovej problém namá a doufam, že se mi ho povede dotáhnout až do úplné zralosti. Jsem připravenej ho schovávat na noc domu, tak se to snad povede.
2 oTis: Ta ochutnávka bohužel ještě neproběhla, ale určitě dam vědět

Old Post 09-10-2006 v 07:31 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 157











Teď ty fotky...
1.Jamajka
2.Jamajka
3.Jamajka
4.Jamajka
5.Jamajka
6.plíseň na jamajce
7.ES
8.ES
9.DM
10.DM

Naposledy upravil lipi 09-10-2006 v 07:46 AM

Old Post 09-10-2006 v 07:37 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 158










a dlaší....
1.Velký SC
2.Větev velkýho SC
3.Větev velkýho SC
4.Větev velkýho SC
5.plíseň na stonku velkýho SC
6.plíseň na stonku velkýho SC
7.malý SC
8.větev malýho SC
9.plíseň na stonku malýho SC

Naposledy upravil lipi 09-10-2006 v 07:53 AM

Old Post 09-10-2006 v 07:47 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 159

Tak po tom co jsem včera našel plíseň už i na DM jsem se rozhod, že během následujících dnů sklidim vše co zustalo venku. Mrzí mě, že SC nebude uplně košér, ale lepší nekošér SC v hrsti, než krásný dozrálý SC a obrovskejma palicema na střeše.... Musim taky vymyslet, jak to udělat se sušenim, bo mam doma dost málo místa. Kdyby byl nějakej šikovnej nápad jak se poprat se sušenim v místnosti 6x4m kde pobývam, tak ho samozřejmě ocenim Taky mě napadla myšlenka co se týče plísně, protože kamarád má prakticky stejný modely a po plísni nemá ani památky, tak jsem bádal co mam jinak než on a všim jsem si, že mám u kytek vanu s vodou na zalejvání. On tam nic takovýho nemá. Druhej kamarád má u kytek taky nádrž na vodu a taky má plíseň. Myslíte, že je v našem případě problém s plísní protože se voda z vany odpařuje a v podobě mlhy, nebo rosy sedá při chladných večerech na kytky?

EDIT: Ta vana je vidět v příspěvku č.167.

Naposledy upravil lipi 10-10-2006 v 12:35 PM

Old Post 10-10-2006 v 12:29 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 160

2kocour: Jo to s těma hřebíkama a šňůrou zní taky dost logicky Tu vanu budu muset pro příští grow nějak zlikvidovat...

Old Post 11-10-2006 v 07:45 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-09-2016 - Kompost Out 2016 - 0 odpovědí
12-09-2009 - Kali Mist OUT 2009 - 7 odpovědí
16-09-2009 - TRIP out 2009 - 52 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9396970 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív