Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Čím napájíte 12V větráky?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11
Autor
Téma 
SCARFACE
Stálý Člen

Karma uživatele SCARFACE - 78% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 145

Ja mam zase skolsky zdroj na 5 az 12V. Velice sikovna vecicka

Old Post 15-11-2009 v 15:45 PM
SCARFACE je offline   Profil uživatele SCARFACE   Find more posts by SCARFACE   Foto galerie člena SCARFACE   Click here to Send SCARFACE a Private Message   Add SCARFACE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flop
Stálý Člen

Karma uživatele Flop - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flop - 71% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 146

Tak jsem si dnes pořídil tento adaptér:

http://www.gme.cz/cz/index.php?product=751-040

Můžu doporučit, má to volitelné napětí 3.0/4.5/6.0/7.5/9.0/12.0 V a za tu cenu dobrá kvalita. Zatim na tom mám paralelně 2 PC větráky a nádhera.

CFL 125W poprvé, 2X Skunk Passion - sklizeno

Old Post 23-12-2009 v 22:21 PM
Flop je offline   Profil uživatele Flop   Find more posts by Flop   Foto galerie člena Flop   Click here to Send Flop a Private Message   Add Flop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
morning smoker
Nový Člen

Karma uživatele morning smoker - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 147

citace:
Původní příspěvek od Flop
http://www.gme.cz/cz/index.php?product=751-040

Můžu doporučit, má to volitelné napětí 3.0/4.5/6.0/7.5/9.0/12.0 V a za tu cenu dobrá kvalita. Zatim na tom mám paralelně 2 PC větráky a nádhera.


tu v GME to nedavaj na osobni odber pokud mate objednavku pod 200 ...

tak jsem to same nasel na GESu ->

http://www.ges.cz/zdroje-nabijece-m...ajece/XK5N.html

EDIT: jaky je rozdil mezi stabilizovany a nestabilizovany adapter?

Old Post 10-02-2010 v 05:48 AM
morning smoker je offline   Profil uživatele morning smoker   Find more posts by morning smoker   Foto galerie člena morning smoker   Click here to Send morning smoker a Private Message   Add morning smoker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bostik1
Stálý Člen

Karma uživatele Bostik1 - 80% PěstitelskáKarma uživatele Bostik1 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 148

Krome normalniho ventilatoru na 230v mam i dva na 12v napajim je zdrojem od compu kterej mam napojenej na zakladni desku, jedou mi tak uz skoro 6 mesicu a nikdy nebyl zadnej probem, ocividne ta zatez staci takze asi tak.

Marihuana leci a to vsechno

Old Post 10-02-2010 v 12:05 PM
Bostik1 je offline   Profil uživatele Bostik1   Find more posts by Bostik1   Foto galerie člena Bostik1   Click here to Send Bostik1 a Private Message   Add Bostik1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nism0-S15
Nový Člen

Karma uživatele Nism0-S15 - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 149

a co tak takato sranda ? urcite kazdy z vas ma trebars autonabijacku na mobil alebo nejaku srandu do auta ktora napaja 12V zastrcku v aute a je k vyhodeniu,staci iba zastrcka s kablikom a frci to celkom rozumna vec,ja to idem tiez odskusat - http://www.gsm-shop.sk/prislusenstv...-220v-12v-a-usb

Old Post 08-04-2010 v 20:29 PM
Nism0-S15 je offline   Profil uživatele Nism0-S15   Find more posts by Nism0-S15   Foto galerie člena Nism0-S15   Click here to Send Nism0-S15 a Private Message   Add Nism0-S15 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulit
Nový Člen

Karma uživatele zhulit - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 150

No nevím ty nabíječky na mobil jsou většinou strašně slabý aspoň mě to teda moc nejelo točilo se to jak kdybych to roztáčel rukou

Old Post 25-05-2010 v 12:26 PM
zhulit je offline   Profil uživatele zhulit   Find more posts by zhulit   Foto galerie člena zhulit   Click here to Send zhulit a Private Message   Add zhulit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darxtar
Stálý Člen

Karma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 151

Jednoznacne doporucujem z dlhodobej skusenosti tento: http://www.gme.cz/cz/adapter-sitovy...y-p751-040.html

Za par kaciek a potiahne bezne 3-4ks PC fanov... V pripade potreby sa predava aj 1000mA a 1200mA: http://www.gme.cz/cz/adapter-sitovy...y-p751-043.html

Old Post 28-05-2010 v 00:05 AM
darxtar je offline   Profil uživatele darxtar   Find more posts by darxtar   Foto galerie člena darxtar   Click here to Send darxtar a Private Message   Add darxtar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 152

Trafo z odkazu výše je v pohodě, utáhne nejeden pc větrák, ale od větnamců fakt nebrat.., asi po týdnu přestala svítit kontrolka, po ruce jsem neměl voltmetr abych ozkoušel jestli tam jde proud nebo ne, tak jsem to chtěl otestovat jazykem už jsem se natakoval pro kabel, najednou mrda jako sviň trafo vyskočilo ze zásufky a bylo po něm... po mě málem taky, mít to zrovna v držce, tak mě to nepěkně proklepne .

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 19-04-2011 v 19:06 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpa
Stálý Člen

Karma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 153

upravil jsem starej zdroj a PC ventasu tam na tom muzu XY jen je to absolutne k nicemu max do 250W

Old Post 20-04-2011 v 08:12 AM
alpa je offline   Profil uživatele alpa   Find more posts by alpa   Foto galerie člena alpa   Click here to Send alpa a Private Message   Add alpa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondrazastu
Stálý Člen

Karma uživatele ondrazastu - 34% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 154

Přesně, já mám taky starý zdroj z kompu. Tím napájím malé větráčky a stačí to, pak mám jeden větrák na 220V

Soil 250W (65x65x120)

Hydro 125W (90x40x70)

Old Post 25-04-2011 v 19:30 PM
ondrazastu je offline   Profil uživatele ondrazastu   Find more posts by ondrazastu   Foto galerie člena ondrazastu   Click here to Send ondrazastu a Private Message   Add ondrazastu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ennbi
Stálý Člen

Karma uživatele ennbi - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 155

http://tonermax.cz/sitovy-adapter-6...-220v-500ma.htm
Jak řesíte napajení přes tento síťový adaptér odcvaknete konce nebo jak?

Oko za oko a svět bude slepý.
Mahátma Ghándí

Old Post 26-04-2011 v 18:49 PM
ennbi je offline   Profil uživatele ennbi   Find more posts by ennbi   Foto galerie člena ennbi   Click here to Send ennbi a Private Message   Add ennbi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thory
Nový Člen

Karma uživatele thory - 30% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 156

Myslíte, že bych mohl napojit několik větřáčků na tohle http://pc.itek.cz/zdroje-400w-500w ? Mám to ve starém počítači, a hledám zpusob, jak zapojit víc větráčků na jeden zdroj, bez kupování drahého trafa. Díky

Old Post 09-03-2012 v 20:48 PM
thory je offline   Profil uživatele thory   Find more posts by thory   Foto galerie člena thory   Click here to Send thory a Private Message   Add thory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mašťák
Stálý Člen

Karma uživatele Mašťák - 49% PěstitelskáKarma uživatele Mašťák - 49% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 157

citace:
Původní příspěvek od thory
Myslíte, že bych mohl napojit několik větřáčků na tohle http://pc.itek.cz/zdroje-400w-500w ? Mám to ve starém počítači, a hledám zpusob, jak zapojit víc větráčků na jeden zdroj, bez kupování drahého trafa. Díky


Jak udelat z PC atx zdroje trafo, se uz resilo hodnekrat. Hledej smudlo

Zoomuj: http://internet-map.net/grower.cz

Old Post 09-03-2012 v 23:14 PM
Mašťák je offline   Profil uživatele Mašťák   Find more posts by Mašťák   Foto galerie člena Mašťák   Click here to Send Mašťák a Private Message   Add Mašťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 158

citace:
Původní příspěvek od thory
Myslíte, že bych mohl napojit několik větřáčků na tohle http://pc.itek.cz/zdroje-400w-500w ? Mám to ve starém počítači, a hledám zpusob, jak zapojit víc větráčků na jeden zdroj, bez kupování drahého trafa. Díky


Mezi žlutou a černou je 12V. Mezi červenou a černou je 5V. Zdroj spustíš propojením zeleného a černého drátu na tom velkým konektoru pro desku. Že je tam těch černejch víc, neřeš. Černej je černej. Nic rasistickýho na tom není.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Naposledy upravil bezdechu 09-03-2012 v 23:30 PM

Old Post 09-03-2012 v 23:19 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
abs
Nový Člen

Karma uživatele abs - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 159

zdar :zdroj 400w ATX +Scythe KQ01-BK-3.5 Kaze Q Black+větračky 4 ks a jeto nemusí se nic řezat, složitě spojovat :-)

Old Post 30-05-2013 v 21:39 PM
abs je offline   Profil uživatele abs   Find more posts by abs   Foto galerie člena abs   Click here to Send abs a Private Message   Add abs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurgiano
Stálý Člen

Karma uživatele Jurgiano - 42% PěstitelskáKarma uživatele Jurgiano - 42% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 160

Ahojte chcel by som sa vás opýtať či tu niekto nemá skúsenosť s napájaním pc fan pomocou pc zdroja treba nato aj základnu dosku alebo sa to dá zapojiť priamo do zdroja. Chcem zapojiť 2-4 výkonne vetráčiky najlepšie aj so zapojením redukcie otáčok. Ide mi oto či ta treba tu základnu dosku, poprípade nejaké chladenie. Tuším to tu niekto písal že jeden typ pc fan ide zapojiť aj bez dosky a druhý typ nie. Ale už to neviem bohužiaľ nájsť :/

Old Post 22-06-2014 v 15:10 PM
Jurgiano je offline   Profil uživatele Jurgiano   Find more posts by Jurgiano   Foto galerie člena Jurgiano   Click here to Send Jurgiano a Private Message   Add Jurgiano to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jurgiano! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3463060 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív