Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » PK 13-14
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
dr.dre & Snooop
Nový Člen

Karma uživatele dr.dre & Snooop - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 16 

Organika Příspěvek č. 1

Nazdar lidicky, s tim CO2 ste nam moc nepomohli ale kyticky rostou a kosatej takze to bude ok
ale mame jiny dotaz. jsou tam ted uz 48/7dni a chceme se zeptat kdy muzeme zacit hnojit s PK13-14?
Pri outdooru se to strika na kytky a zalejva posledne dva tyzdne, aspon tak jsme to delali. Ale ako to je pri indoore? muzeme zacit uz ted.? a jen polejvat, nebo i strikat kytky?
diky moc za rady




smoke with every day

Old Post 20-07-2001 v 14:27 PM
dr.dre & Snooop je offline   Profil uživatele dr.dre & Snooop   Find more posts by dr.dre & Snooop   Foto galerie člena dr.dre & Snooop   Click here to Send dr.dre & Snooop a Private Message   Add dr.dre & Snooop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 2

Jasně, začal bych hned po přechodu na květ - spolu se zkrácenou periodou by měl jít i dostatek fosforu. Aplikovat zálivkou! Na konopí nikdy postřikem!

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 03-08-2001 v 19:18 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Owar
Nový Člen

Karma uživatele Owar - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 3

hele kdyz je rec o PK-ácku redi se stejne do bubleru i do klasickyho hydra ? myslim treba drip-sistem ???

Old Post 11-09-2003 v 15:13 PM
Owar je offline   Profil uživatele Owar   Find more posts by Owar   Foto galerie člena Owar     Add Owar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 4

tak ja pouzivam PK13/14 vela dobre skusenosti je fakt good doporucuji uz po dvou zalivakch se daji pozorovat zmneyny(fakt nekeceam) ale redit by se to melo 25ml na 100l(sud) (takze 2,5ml na 10l vody a kdyz to nevylijes vsechno tak ti to treba par dni vydrti) aj to misto normalni zlaivky a nebo 2x do tydne ja to delam na kazdou zalivku a neni to na posledni 2 tydny ale na posledni mesic ale ja se bojim ze uz to pak nestihnu flushingovat(prolit) abych pak nehulil nejaky sracky??

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 24-08-2005 v 13:34 PM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalas
Stálý Člen

Karma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 498  

Příspěvek č. 5

Malej dotaz,
Muzu v bubleru kombinovat AH a PK 13-14?
Nebude tam potom toho fosforu a drasliku moc?

Chronic, Mazar-bubler, 400W-Sklizeno
PwP-bubler,400W--Sklizeno
JH, PoG - Bubler, 400W-Sklizeno
Zabezpečení pěstírny aneb využití mob tel.

Old Post 18-10-2005 v 21:29 PM
dalas je offline   Profil uživatele dalas   Find more posts by dalas   Foto galerie člena dalas   Click here to Send dalas a Private Message   Add dalas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 6

Dalas: můžeš to v klidu kombinovat, kytkám to určo vadit nebude...

Pokud dodržíš dávkování AH a PK13+14 podle návodu v maximální povolené dávce, tak se dostaneš myslím na EC nějakých 1,6, maximálně 1,7. (při výchozí hodnotě vody EC 0,08)

To je pro kytky ve vrcholu květové fáze málo, v pohodě toho sežerou mnohem víííc, klidně jim naper EC 2,2.

Pokud si dobře pamatuju, na mý lahvi bylo na poslední týden maximálně 15 ml na 10 litrů vody. Dostaly 30 a ani necekly, žádný známky popálení.

Pokud máš EC metr, tak si s tím můžeš pohrát, pokud ne, dej v poslední fázi cca o 25 % hnojek víc než říká dávkování a neměl bys je vůbec popálit...

Na závěr bych pak doporučil Ripen. To je v podstatě PKčko + navíc síra, která kytce oznámí, že je ende (dávkovat můžeš o půlku víc než je na návodu)!

Fotr woe!

Old Post 19-10-2005 v 07:22 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seba
Stálý Člen

Karma uživatele seba - 75% PěstitelskáKarma uživatele seba - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 244  

Příspěvek č. 7

Už jsem to tu psal sai 10* . Na stránkách Atami je zalévací kalendář a výslovně doporučuji v květu kombinaci hnojiv Bcuzz A+B a PK 13/14. Když už něco koupím tak sy kurva najdu výrobce a podívám se tam , tam jsou rady aspoň odzkoušené !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Old Post 19-10-2005 v 07:37 AM
seba je offline   Profil uživatele seba   Find more posts by seba   Foto galerie člena seba   Click here to Send seba a Private Message   Add seba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele seba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 8

Hej lidi tak tu koukám o čem se tu bavíte a vydim tu z toho nějakou dobrou hnijku.Moch by mi někdo říct jak se to menuje přesně a kde se to dá koupit? Já y kytky(ku) zalejvám kristalonem a ten je podle mě nahovno. Díky

Old Post 19-10-2005 v 11:17 AM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 9

figaro - je to základní květová výživa - v dvousložkovejch hnojivovejch řadách to supluje při permanentním dávkování A+B v poměru 1:1 zvyšování fosforu a drasííku v trojsložkovejch schématech udělaný nárůstem poměru Bloom složky- menuje se to PK 13-14 (jako fosfor draslík v poměru 13:14) - doporučený začátek dávkování se liší podle výrobců - od přepnutí (plagron - neboť v alga bloomu je taky pk 13-14) od nasazení na palice (B´cuzz) tři týdny končící 14 dní před sklizní (Canna) - seženeš to v každym growshopu nebo si to nech poslat z nějakýho web shopu - najdeš toho hromadu když to zadáš do googlu nebo seznamu

Snark in the System

Old Post 19-10-2005 v 11:39 AM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 10

zdarec
chci se zeptat jestli muzu predepsanou koncentraci toho PK-acka pridat s kazdou zalivkou, nebo jen jendou za tyden?
jedu hlinu, zalivam 2-3x tydne.
dikec

smrťák

Old Post 19-10-2005 v 14:27 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 11

Já dávám do každé zálivky , ale opravdu jen 2ml a+b od Bcuzz a 1,5 ml 13/14 a nikdy se nic sespálilo .Hnojí 2-4 týdně , je ale těžko říct kolikrát týdně je to , podle toho kolik máš hlíny , jakou lampu , jak daleko od kytek , substrát , stáří rostlin atd , je to trochu složitější než aby se dalo říct že hnojím 2* týdně .

Old Post 19-10-2005 v 14:50 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 12

Jen dotaz: kdyz sem si poridil netopyri hovna, ktery v podstate taky obsahujou PK13/14, ma cenu si jeste porizovat to o cem tady pisete?? A ten Ripen to funguje jako treba FINAL SOLUTION? Nebo je taky lepsi ho mit jeste k nemu...?! dik za odpovedi...

Jo tak Ripen je neco jako FS... zustanu u FS... Tak jeste ty hovna...

Naposledy upravil indicky-konopi 23-11-2005 v 09:35 AM

Old Post 23-11-2005 v 09:27 AM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalas
Stálý Člen

Karma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 498  

Příspěvek č. 13

No ja davam do bubleru v kvetu 150%AH+20ml/10L PK 113/14 a holkam to chutna.

FS a Ripen obsahuji Syru ktera signalizuje kyti konec, oboji je stejny akorat Ripen obsahuje navic P K.

Chronic, Mazar-bubler, 400W-Sklizeno
PwP-bubler,400W--Sklizeno
JH, PoG - Bubler, 400W-Sklizeno
Zabezpečení pěstírny aneb využití mob tel.

Old Post 23-11-2005 v 13:17 PM
dalas je offline   Profil uživatele dalas   Find more posts by dalas   Foto galerie člena dalas   Click here to Send dalas a Private Message   Add dalas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 14

Nevim nevim. Už se to tu několikrát probíralo.

RIPEN je v podstatě PK13+14 + síra
Final Solution by měl bejt spíš na flushing... Nebo se mýlím???

Co se týče nákupu PK, tak z tý hlíny si to nějak vycucnou a co potom... Já bych to koupil a začal experimentovat.

Teď mám třeba PKčko od BioNovy. Píšou na poslední 4 týdny květu, na což jsem z vysoka , začal jsem to už po 2 týdnech v dvounásobný dávce a v pohodě...

Ke konci například uváděj dávkování 12,5 ml/10 l, já jim nakydlil asi 35! Vůbec je to nepopálilo, navíc to PK-čko hodně přidává na chuti, protože ta vodička prostě pěkně voní. Taková woňafka...

Takže moje rada - šel bych do toho PK. Zas tak drahý neny... A znát to bude.

Fotr woe!

Old Post 23-11-2005 v 14:52 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od UdL
Teď mám třeba PKčko od BioNovy. Píšou na poslední 4 týdny květu, na což jsem z vysoka , začal jsem to už po 2 týdnech v dvounásobný dávce a v pohodě...



tohle davkovani uvadi growshop, kde jsi BN PK-13,14 koupil. primo na strankach bionovy http://www.bionova.nl/SiteTS/TS/pag...l1TS.asp?ID=176 se ale doctes neco jineho
jinak s tim (pre)davkovanim PKackem se to taky prave chystam zkusit. zas ne tak hrube jako ty ale nasup dostanou

smrťák

Old Post 23-11-2005 v 16:35 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eclips
Stálý Člen

Karma uživatele Eclips - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 16

Čau všichni,

když přidáváte PK, tak děláte extra zálivku jen s PK nebo mícháte i s květovýma hnojkama.. Včera jsem udělal první zálivku s PK a i bio-bloom (biobizz), tak jsem chtěl vědět jak to děláte Vy - potažmo co mám od toho čekat.

Ať rostou.

Edit1: Může mi třeba nějak (radikálně) vyskočit EC, když opentlím ml/L ? Mám jen PHmetr, takže EC neřeším.. Spíš jen ze zvědavosti. Médium je kokos a CFL

Old Post 25-02-2013 v 14:13 PM
Eclips je offline   Profil uživatele Eclips   Find more posts by Eclips   Foto galerie člena Eclips   Click here to Send Eclips a Private Message   Add Eclips to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Eclips! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1822310 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív