Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W 17xchronic
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

400W 17xchronic Příspěvek č. 1


Mám klony 13dní v růstu18/6, před 7dmi jsem se pokusil o zástřih FIM, obávám se výšky, muj box je vysoký jen 154cm. Na růst bych jim chtěl svítit ještě týden a pak květ12/12.Kytky mají asi 25cm ale už asi 12-14 větví! Ještě nevím kolik jich vyrazí nahoře. Mám nějaké spodní patra ostříhat? Jsou to nádherné kytky, je mi to líto. A jestli ano, tak kdy?

Naposledy upravil 01-01-2010 v 23:02 PM

Old Post 01-01-2010 v 21:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2


další fotky, všechny jsou dnešní

Old Post 01-01-2010 v 21:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3


povedl se mi FIM?

Old Post 01-01-2010 v 21:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4


tak ještě nějaký foto

Old Post 02-01-2010 v 08:47 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5


poraďte mi, koukám, že se všichni jenom koukaj, ale rada žádná. Taky se mi tam asi tak na pěti místech kroutěj listy, neví někdo proč?

Old Post 02-01-2010 v 10:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6


nebo takhle

Old Post 02-01-2010 v 10:49 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Reworg
Kroucení listů může mit více důvodů. Různí škůdci, virové infekce, i nespravná vlhkost. K těmto degeneracím dochází ve vývojových fázích listů. Ale Tvé rostliny se mi nezdají nějak exktra napadené nečím. Naopak, vypadaji, že jsou v dobrém stavu, takže zbývá nejpravděpodobnější možnost a to je hnojeni rostlin. Po každém hnojení dostane rostlina šok v podobě náhlého návalu živin. Ty pak mají vliv na tvorbu rostlinných hormonů, které můžou tuto paseku způsobit...


jenže já nehnojím, mám Plagron Royalty Mix, přidávám kořenový stimulátor, CO2tabletu(desetinu) a stříkám phytamin. 4den jsem měl svilušky, postřik Agrion jedním zásahem vše zvládl a vlhkost tam je různá, ale tak v rozmezí 40-80%. Záleží taky jak často se tam dostanu a rosím je. Mám tam sice zvlhčovačku, ale odtah mi to hodně snižuje. Teplota se pohybuje od 16,1-29,4°. A nemáš prosímtě radu ohledně toho zaštípnutí?

Old Post 02-01-2010 v 13:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 8

Spodky ješte pryč nedávej,to má ješte čas. Kroucení listů bude nejaká genetická mutace,nejak bych to neřešil vliv to mít žadnej nejpíš nebude.

Vlhkost i teplota o.k (snad jen skoro 30 ted v zime je celkem dost,popřemyšlej jak ji v budoucnu srazit...venku se časem zase oteplí)

K te malé vyšce bedny: snaž se kytky roztahovat do stran,popřípade napní sít a proplítej.Chronic není nejak extremne se vytahující genetika,tak by nemel byt problem...na kvetu už bejt tebou začnu přihnojovat.

Old Post 02-01-2010 v 13:20 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec nahoru Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Machoman
Spodky ješte pryč nedávej,to má ješte čas. Kroucení listů bude nejaká genetická mutace,nejak bych to neřešil vliv to mít žadnej nejpíš nebude.

Vlhkost i teplota o.k (snad jen skoro 30 ted v zime je celkem dost,popřemyšlej jak ji v budoucnu srazit...venku se časem zase oteplí)

K te malé vyšce bedny: snaž se kytky roztahovat do stran,popřípade napní sít a proplítej.Chronic není nejak extremne se vytahující genetika,tak by nemel byt problem...na kvetu už bejt tebou začnu přihnojovat.


Já jí srazit asi budu moct, mám to napojený na 12metrový komín, přes klapky, teď jsou zavřené a ještě jsem to musel trochu přiškrtit, toho se nebojím, má to velký tah,spíš mě dělá obavu těch 16,1°C. S tím přihnojováním počítám, v základu půdy je alga bloom, tak asi ten, nevím jestli je dobrý to míchat jiným? Kdybych tam chtěl dát tu síť, tak kdy? A máš nějký návod jak se tp přesně dělá? Myslím šířka ok, výška od kytek a jaký nejvodnější motouz, nebo silon, nebo nebo? Díky za rady

Old Post 02-01-2010 v 13:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Reworg
Kořenový stimulátor ovlivňuje toto samozřejmě taky - je to směs rostlinných fytohormonů. To samé Phytamin. Navíc svilušky napadají nejmladší části, kde sosají šťávu - tyto postižené místa, zůstavají pak zdeformované. Takže toho může být opravdu více, ale jak říkám, nevidím v tom problém - leda by se situace rapidně zhoršila...

Nevím, já to na fotkách dostatečně nepoznám - pokud z místa, kde by měli růst po zaštipnutí jen dva nové váhonky roste více, pak se to povedlo. Ale tuhle metodu ja nepoužívám a asi ani nebudu. Ale větvení je podle mě v klidu.


No já sám nevím, moc to taky nepoznám, ale nechám se překvapit, v káždém případě díky.

Old Post 02-01-2010 v 13:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11


moje holky

Old Post 02-01-2010 v 15:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12


holky dnes

Old Post 04-01-2010 v 21:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13


a ještě

Old Post 04-01-2010 v 21:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od kirsak


Já jí srazit asi budu moct, mám to napojený na 12metrový komín, přes klapky, teď jsou zavřené a ještě jsem to musel trochu přiškrtit, toho se nebojím, má to velký tah,spíš mě dělá obavu těch 16,1°C. S tím přihnojováním počítám, v základu půdy je alga bloom, tak asi ten, nevím jestli je dobrý to míchat jiným? Kdybych tam chtěl dát tu síť, tak kdy? A máš nějký návod jak se tp přesně dělá? Myslím šířka ok, výška od kytek a jaký nejvodnější motouz, nebo silon, nebo nebo? Díky za rady



Jasne alga bloom je v cajku,hlavne zálivku neuskladnuj a co nejdřív spotřebuj.

No já sít používám s okama 12x12cm(menší stejnyho typu sem nesahnal) ale pro tvoje učely spíš nejakou na kraliky(oka tuchám 4x4cm) pokud si ji chceš delat sám tak se musíš zamyslet sám jak velky oka udelat.Jednoduše tak at přes ne roztaháš co nejvíc vetví co nejvíc rovnomerne po celé ploše bedny.

Old Post 04-01-2010 v 23:03 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Machoman



Jasne alga bloom je v cajku,hlavne zálivku neuskladnuj a co nejdřív spotřebuj.

No já sít používám s okama 12x12cm(menší stejnyho typu sem nesahnal) ale pro tvoje učely spíš nejakou na kraliky(oka tuchám 4x4cm) pokud si ji chceš delat sám tak se musíš zamyslet sám jak velky oka udelat.Jednoduše tak at přes ne roztaháš co nejvíc vetví co nejvíc rovnomerne po celé ploše bedny.


Pořád nad tou sítí přemýšlím a vůbec nevím jestli jo, nebo ne, jak vysoko by musela být od hlíny z kytek?A díky moc za rady. Taky nevím, jestli není už pozdě, mám 17den 18/6 a mjí ůž teď plus mínus 33cm.

Naposledy upravil 06-01-2010 v 20:01 PM

Old Post 06-01-2010 v 18:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 16

zdárec tady se dá sehnat síť idéálních rozměrú http://www.kubistasport.com/Site-pr...o-5cm,-sila-1,5 až zas pojedu SCROG tak si jí tam určitě objednám,ať se daří pic

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 06-01-2010 v 21:10 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-04-2018 - 11x chronic - 22 odpovědí
04-04-2016 - 2x600W 12x Chronik - 86 odpovědí
19-07-2013 - 400W ScrOG - 65 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0188590 seconds with 40 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív