Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Maldův první outdoor 2007
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Malda_cz
Stálý Člen

Karma uživatele Malda_cz - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 36  

Obecné Maldův první outdoor 2007 Příspěvek č. 1




Zdarec,
chci se s vámi podělit o mé kytičky,je to zatím můj první outdoor v životě.
Přidávám foto,podrobnější popis o pěstování bude v dalším příspěvku..

I grow grass,i have her like as jzd cow.
--------------------------------------------------------
Maldův outdoor 2007
...:::Malda_cz Out 2008:::...

Naposledy upravil Malda_cz 18-06-2007 v 11:25 AM

Old Post 13-06-2007 v 17:14 PM
Malda_cz je offline   Profil uživatele Malda_cz   Find more posts by Malda_cz   Foto galerie člena Malda_cz   Click here to Send Malda_cz a Private Message   Add Malda_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Malda_cz
Stálý Člen

Karma uživatele Malda_cz - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 2


Ještě tady takový panorama celýho políčka

I grow grass,i have her like as jzd cow.
--------------------------------------------------------
Maldův outdoor 2007
...:::Malda_cz Out 2008:::...

Old Post 13-06-2007 v 17:23 PM
Malda_cz je offline   Profil uživatele Malda_cz   Find more posts by Malda_cz   Foto galerie člena Malda_cz   Click here to Send Malda_cz a Private Message   Add Malda_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Malda_cz
Stálý Člen

Karma uživatele Malda_cz - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 3

Tak a ted něco více o mém prvním pěstování.
Takže semínka jsem sehnal od kámoše,je to noname,dal mi jich 30.
Semínka jsem dal do malý umělohmotný krabičky s uzávěrem do kterýho jsem navrtal pár dír,pak jsem tam dal jednu vrstvu vaty,kterou jsem navlhčil a dal tam semínka a ještě přikryl jednou vrstvou navlhčený vaty.První semínko vyklíčilo 20.5.07 (dal jsem je trochu opožděně,to víte než jsem sehnal semínka) no a pak už to jelo,z celkových 30 ti semínek vyklíčilo jen 9,ty ostatní byli puklí,ale vevnitř nák zhnili nebo co.Tak tedy další den jsem dal všechny semínka zvlášt do květináčů asi tak s průměrem 10 cm a hloubkou tak 15 cm.Jako substrát jsem použil normální zahradnický substrát,smíchaný s trochou písku.Všechny květináče jsem umístil na balkon.Tak a hned za 2 dny jsem se dočkal první vylezlé kytičky.Další vylézali tak různě,nejdýl vylezli asi tak 2 dny po tý první.Jakmile byli všechny kytičky venku z hlíny,přemístil jsem všechny květináče do skleníku (2,5 x 4 m,na výšku asi 2,5 m).Tam jsem je držel až do 12.6. aby se pořádně rozrostli.Hned 12.6. jsem si vyhlídl vhodné místo na takové zarostlé louce vedle potoka a tak jsem tam byl připravit terén.Kytičky jsem hned samozřejmě zalil a dnes jsem se byl podívat jestl i jsou v pořádku a znovu jsem je zalil.Jako hnojivo budu asi používat krystalon start a v květu krystal květ,ale ještě nevím a proto se chci obrátit na vás čtenáře s radou,které hnojivo je dobré.Dále se potřebuji zeptat jak a jakou metodou je mám zaštipovat a nebo jestli je vůbec mám zaštipovat.Díky za odpovědi,příští týden bude pokračování + nové foto.

I grow grass,i have her like as jzd cow.
--------------------------------------------------------
Maldův outdoor 2007
...:::Malda_cz Out 2008:::...

Old Post 13-06-2007 v 17:41 PM
Malda_cz je offline   Profil uživatele Malda_cz   Find more posts by Malda_cz   Foto galerie člena Malda_cz   Click here to Send Malda_cz a Private Message   Add Malda_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ToncekV
Stálý Člen

Karma uživatele ToncekV - 93% PěstitelskáKarma uživatele ToncekV - 93% PěstitelskáKarma uživatele ToncekV - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 4

Zdrc! K tomu hnojivu: myslim ze za rozumnou cenu na out by mohlo byt dost v poho Biobizz Grow + Biobizz Bloom... zatim mam grow a vypada ze kytickam chutna... pak napis PM a tohle smaznu abych ti tu nedelal bordel :-D

2007 - First Outdoor by Tonceq

Don´t drink and drive,...smoke and fly!!

Old Post 13-06-2007 v 18:23 PM
ToncekV je offline   Profil uživatele ToncekV   Find more posts by ToncekV   Foto galerie člena ToncekV   Click here to Send ToncekV a Private Message   Add ToncekV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El_Liberal
Stálý Člen

Karma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 5

wuxal super - na rust, OBM - na kvet. kdyz chces to nejlevnejsi a obstojne, na kristalon se vyser. o zastipovani je tu toho celkem dost. vyhledej si "FIM". uvidis kolik tu toho je

Big up the herbalist !

Old Post 13-06-2007 v 19:48 PM
El_Liberal je offline   Profil uživatele El_Liberal   Find more posts by El_Liberal   Foto galerie člena El_Liberal   Click here to Send El_Liberal a Private Message   Add El_Liberal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Malda_cz
Stálý Člen

Karma uživatele Malda_cz - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 6

Tak dnes jsem si pročetl FIM techniku a chystám se,že to asi tak na 2 ktkách zkusím,ještě se chci s váma poradit,mám to udělat už ted ? A nebo počkat ? Kámoš mi říkal at zasštípnu až tak nad 6 patrem..

I grow grass,i have her like as jzd cow.
--------------------------------------------------------
Maldův outdoor 2007
...:::Malda_cz Out 2008:::...

Old Post 15-06-2007 v 10:10 AM
Malda_cz je offline   Profil uživatele Malda_cz   Find more posts by Malda_cz   Foto galerie člena Malda_cz   Click here to Send Malda_cz a Private Message   Add Malda_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DooMer
vesnický pěstitel

Karma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 310  

Příspěvek č. 7

Ja bych jeste nezastipoval nevtrdim ze by to uz snad neslo ale je to urcite zbytecny nech to trochu povyrust na co porad zastipovat kdyz ma kytka sotva tri patra? Spis se mi nezda ta tvoje hlina, se mi zda ze v necem podobnym sem pestoval pre dvouma rokama a je to na hovno, nakasy si zkurvena hnedozemka..no mozna na tom budes lip nez ja tehdy ale urcite aspon sezen ten wuxal a OBM kdyz uz nic s kristalonem diru do sveta neudelas...at se dari D.

Low ammo pack 2011 by DooM

DooMeruv outdoor 2010

Doomerova malá zahrádka|2007,2008,2009|




young forever with a foot in the grave

Old Post 15-06-2007 v 10:33 AM
DooMer je offline   Profil uživatele DooMer   Find more posts by DooMer   Foto galerie člena DooMer   Click here to Send DooMer a Private Message   Add DooMer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Malda_cz
Stálý Člen

Karma uživatele Malda_cz - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 8

Ted jsem byl zkouknout kytky a je to všechno v hajzlu přišli mi na ně jezed'áci a polovinu kytek mi zničili,několik kytek mají zlomený stonky,ty zkusím ještě nák zachránit a zbytek mají listy voškubaný atd.. Asi jenom 3 kytky jsou relativně v dobrým stavu,hned ted je jedu vyrýt,dám je zatím do květináčů a jdu hledat jiný místo..

I grow grass,i have her like as jzd cow.
--------------------------------------------------------
Maldův outdoor 2007
...:::Malda_cz Out 2008:::...

Old Post 15-06-2007 v 10:51 AM
Malda_cz je offline   Profil uživatele Malda_cz   Find more posts by Malda_cz   Foto galerie člena Malda_cz   Click here to Send Malda_cz a Private Message   Add Malda_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Malda_cz
Stálý Člen

Karma uživatele Malda_cz - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 9

Tak už jsem vyryl kytky,3 kytky mají zlomený stonek,tak jsem je zkusil trochu srovnat a dal sem k nim klacík,snad se vzpamatujou,ostatní mají jen tak osekaný listy a jinak docela v klídku,tak doufám,že za tejden zas budou pěkný kyti.Zároven jsem hned šel najít nový místo,kde mi to jezed'áci nenajdou.Našel jsem nakonec pěkný místečko a vyryl jsem 9 dír,zítra jedu pro 20 l pytel zahradnickýho substrátu a dám všechny kyti do těch dír.
Zítra všechno nafotím a foto sem přidám.

I grow grass,i have her like as jzd cow.
--------------------------------------------------------
Maldův outdoor 2007
...:::Malda_cz Out 2008:::...

Old Post 15-06-2007 v 17:59 PM
Malda_cz je offline   Profil uživatele Malda_cz   Find more posts by Malda_cz   Foto galerie člena Malda_cz   Click here to Send Malda_cz a Private Message   Add Malda_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El_Liberal
Stálý Člen

Karma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 10

a co kdyz ti to ozralo nejake zviratko a ne jezedaci ?

Big up the herbalist !

Old Post 16-06-2007 v 09:52 AM
El_Liberal je offline   Profil uživatele El_Liberal   Find more posts by El_Liberal   Foto galerie člena El_Liberal   Click here to Send El_Liberal a Private Message   Add El_Liberal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Malda_cz
Stálý Člen

Karma uživatele Malda_cz - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 11

Byli to jezedaci,protože tam hned vedle sekali,tak to viděli,navíc jsem měl okolo trsy trávy a ti čuráci mi ty trsy hodili na 2 kytky,to by asi žádný zvířátko nezvládlo.

Jo a dnes jsem byl koupit 2 pytle zahradnickýho substrátu a všechny kytky jsem už dal do země.Kytky vypadají zachovale a vypadá to,že se z toho vzpamatují,jenom jedna kytka to asi už nerozchodí,má zlomenej stonek a už jí usychaj listy,ale ty 2 co mají taky zlomenej stonek se asi srovnaj a stonky jim srostou.Dnes odpoledne je půjdu ještě zalít a zkusím nafotit náký fota a přidám je sem,abyste věděli..

I grow grass,i have her like as jzd cow.
--------------------------------------------------------
Maldův outdoor 2007
...:::Malda_cz Out 2008:::...

Naposledy upravil 23-06-2007 v 18:09 PM

Old Post 16-06-2007 v 12:14 PM
Malda_cz je offline   Profil uživatele Malda_cz   Find more posts by Malda_cz   Foto galerie člena Malda_cz   Click here to Send Malda_cz a Private Message   Add Malda_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wevi
Stálý Člen

Karma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 12

Chlope...špatný flek...jestli tam kosili teď, tak budou kosit i příště...A jsou tři možnosti:
1) zkosí ti to hned
2) zkosí ti to až na podzim (to ale nevím nevím)
3) nebo tam budou číhat a předají tě náležitým orgánům(nevím, jestli se to u nich tak říká)....
Ale přeju ti hodně štěstí...Taky letos sadím poprvé...http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=30103

Old Post 16-06-2007 v 14:57 PM
Wevi je offline   Profil uživatele Wevi   Find more posts by Wevi   Foto galerie člena Wevi   Click here to Send Wevi a Private Message   Add Wevi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Malda_cz
Stálý Člen

Karma uživatele Malda_cz - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 13

Neboj už jsem našel nový místo a tam to na sto pro kosit nebudou,protože tam jsou sloupy a tam si s traktorem netroufnou.

I grow grass,i have her like as jzd cow.
--------------------------------------------------------
Maldův outdoor 2007
...:::Malda_cz Out 2008:::...

Old Post 17-06-2007 v 16:04 PM
Malda_cz je offline   Profil uživatele Malda_cz   Find more posts by Malda_cz   Foto galerie člena Malda_cz   Click here to Send Malda_cz a Private Message   Add Malda_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Malda_cz
Stálý Člen

Karma uživatele Malda_cz - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 14




A tady přidávám fotky už z novýho políčka,všechny kyti už jsou v zemi a je na nich už docela vidět,že už se vzpamatovali.

I grow grass,i have her like as jzd cow.
--------------------------------------------------------
Maldův outdoor 2007
...:::Malda_cz Out 2008:::...

Old Post 17-06-2007 v 16:55 PM
Malda_cz je offline   Profil uživatele Malda_cz   Find more posts by Malda_cz   Foto galerie člena Malda_cz   Click here to Send Malda_cz a Private Message   Add Malda_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 15

drzim palce,a bacha na jezedaky oni nejezdej porad traktorem , us hnojis? podle me jeste nejsou nektere kyti pripraveny na hnojky......

DEN/NOC

Old Post 23-06-2007 v 17:22 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Malda_cz
Stálý Člen

Karma uživatele Malda_cz - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 16

No to víš,ony se ještě trochu vzpamatovávají,ale myslím si že za pár dní zase pojedou jak divý...A pak snad začnu hnojit..

I grow grass,i have her like as jzd cow.
--------------------------------------------------------
Maldův outdoor 2007
...:::Malda_cz Out 2008:::...

Old Post 23-06-2007 v 17:51 PM
Malda_cz je offline   Profil uživatele Malda_cz   Find more posts by Malda_cz   Foto galerie člena Malda_cz   Click here to Send Malda_cz a Private Message   Add Malda_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-04-2021 - Komorní outdoor 2018 - 2 odpovědí
07-08-2017 - LSD, první outdoor, listy - 2 odpovědí
17-08-2016 - První slibný outdoor 2016 - 35 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6958140 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív