Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » 2.Indoor 250W WW
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Vyhulda
Stálý Člen

Karma uživatele Vyhulda - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 57  

2.Indoor 250W WW Příspěvek č. 1

Tak po první nezdaru s indoorem jsem se rozhod že to zkusim znova a v lepším.V prvním indooru byl hlavní problém nepřípustnost vzduchu,genetika a slabý sluníčko.Tak tady je nákí info:

Skřín:
rozměry-58x46x72 Výška

Sluníčko:
250w son-t na růst i květ

Genetika:
1x White Widow z řízku

Vítr:
2x pc vetráčky jeden na odtah na stínítkem a druhej na přívod vzduchu.Ještě přibude pachovej filtr domácí výroby tak jsem zvědavej jak bude fungovat

Teplota:
Tak tu jsem musel vyřešit 4mm sklem pod výbojku protože nemůžu sehnat borosilikátvou trubici a nemám ani naní moc peněz ale teplota po hodině je 28 stupnů takže vklidu.

Hlína:
směs pro muškáty a trochu zahradnickýho substrátu a písku

Hnojiva:
Růst: ještě nevim
Květ: zatim OBM a pozdějc Alga Bloom od Plagronu

Akorát mám velkej problém když lapmu zapnu tak svítí pár minut a pak se vypne a po chvilce zas zapne poradte čím to může bít?lapmu jsem sehnal od kámoše je už stará ale výbojku budu mít novou,tlumivka vypadá z roku x.
To je zatim vše a snad brzo hodim nějaký fota.
Rád bych uvítal nějaký nápady,rady apod.
Zdar Vyhulda

Old Post 18-08-2006 v 16:33 PM
Vyhulda je offline   Profil uživatele Vyhulda   Find more posts by Vyhulda   Foto galerie člena Vyhulda   Click here to Send Vyhulda a Private Message   Add Vyhulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeck Herer
Stálý Člen

Karma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 314  

Příspěvek č. 2

Zdarec! to chceš mít pod tou 250dinou jenom jednu kytičku????? rozhodně bych jich tam napral víc,ale jak myslíš ,-) jinak to zhasínání výbojky je určo předřadníkem... jestli je ňákej z roku ''x'' jak řikáš tak by se určitě hodilo koupit novej,protože si myslim že to zhasínání tu kytičku bude dost stresovat! ať se daří!

Old Post 18-08-2006 v 16:39 PM
Jeck Herer je offline   Profil uživatele Jeck Herer   Find more posts by Jeck Herer   Foto galerie člena Jeck Herer   Click here to Send Jeck Herer a Private Message   Add Jeck Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 3

Já mám taky jednu lampu 250W , ale neumím si představit tu výšku 70cm, to je prostě málo!! Problém s růstem a teplotou je jasný. Já mám plochu 60*60 cm na květ a pokud nechceš kytky jednopaličky v květináčích 10*10cm , tak tam dej 6-8 květináčů. Na tom prostoru ti to 250 w prosvítí super a palice budou celkem velké, jedna kytka je blbost, nejlepší jsou vrcholové palice a žádné spodní , nebo boční květy se jim nevyrovnají, jinak květu zdar.

Old Post 18-08-2006 v 18:00 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 4

zdar vyhuldo doufam ze ten rizek neni kradenej ale budu hodnej, at ti to vyjde..

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 23-08-2006 v 13:10 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vyhulda
Stálý Člen

Karma uživatele Vyhulda - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 5

Řízek kradenej nejni,každým dnem šekám na novou tlumivku tak pak dám vědět.Skoušel jsem dělat své řízky ale zatim to nevypadá nic moc jedná se o modely Ak-47 a IceQueen/ AfricanaDurbanPoison*skunk#1 tak se snad povedou už se nato tešim zatim zdar Vyhulda

Old Post 28-08-2006 v 13:36 PM
Vyhulda je offline   Profil uživatele Vyhulda   Find more posts by Vyhulda   Foto galerie člena Vyhulda   Click here to Send Vyhulda a Private Message   Add Vyhulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
very_hard
Stálý Člen

Karma uživatele very_hard - 57% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 6

No ale s tym WW sa da daco robit necha trocha vyrast a spravy si dialsie klony :P zase ma napadlo daco zhuleneho a inak tych 72 cm je fakt dost maaaalo ale tak i tak pestu zdar

Old Post 28-08-2006 v 13:43 PM
very_hard je offline   Profil uživatele very_hard   Find more posts by very_hard   Foto galerie člena very_hard   Click here to Send very_hard a Private Message   Add very_hard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vyhulda
Stálý Člen

Karma uživatele Vyhulda - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 7

Tak mám dobrou správu z 8 řízečků se jich chytlo 7,3xAk-47 a 4 IceQueen/ AfricanaDurbanPoison*skunk#1 takže jsem spokojenej,už jsem myslel že se nechytnou.Už by měla přijít tlumivka tak pak dám foto zdar Vyhulda

Old Post 30-08-2006 v 15:55 PM
Vyhulda je offline   Profil uživatele Vyhulda   Find more posts by Vyhulda   Foto galerie člena Vyhulda   Click here to Send Vyhulda a Private Message   Add Vyhulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-02-2016 - 1st INDOOR 250W - 5 odpovědí
12-08-2008 - 1. Indoor 400W + PLC - 32 odpovědí
13-06-2008 - 1.Indoor__150w - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2018430 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív