Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Futewův venek 2006
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Futewův venek 2006 Příspěvek č. 1

Rok se s rokem sešel a já jsem opět rozjel můj out. Letos bude sice skromnej - budu pěstit jen dvě kytky (na víc nemám místo), ale zato má naději na úspěšný sklizení, což by se mně povedlo snad poprvé v životě. Pokud budou sousedi hodní a tolerantní, tak jsou k tomu opravdu nejlepší předpoklady.
Co se týče kytek, tak mám zatím jenom jednu, která navíc dorazila dnes, takže úspěšný uchycení řízku není až tak jistý, ale věřím v to. Jedná se o Apollo11xMTF od haryho.
Dneska přibyl druhej řízek - Passion#1 od kozzyho, nicméně zatím vypadá hůř, než A11 první den. Inu, snad se chytne.

Co se týče půdy, tak její složení je následující:


  • Půda pro palmy a zelené rostliny (ph v rozmezí 5,0 - 6,5)
  • Perlit (+keramzit na spodu)
  • Kostní moučka
    Nesehnal jsem vermikompost, za což si sypu popel na hlavu


Co se týče hnojiv a jiných podpůrných prostředků... Hodlám použít, nebo již používám, následující:

  • Phytamin
  • Bi-algen
  • Alga-Growth
  • Alga-Bloom


Místo kde pěstím - balkón - orientován na jih, takže na něj svítí slunko zhruba +-9 hodin, což by mohlo zaručit celkem solidní pěstební výsledky.

Naposledy upravil 14-06-2006 v 09:45 AM

Old Post 18-05-2006 v 13:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2



Zatím to není nic zajímavýho, takže dvě fotky

Old Post 18-05-2006 v 13:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zlo3lec
Stálý Člen

Karma uživatele zlo3lec - 61% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 3

čoveče máš to náký zdechlí

Old Post 18-05-2006 v 14:27 PM
zlo3lec je offline   Profil uživatele zlo3lec   Find more posts by zlo3lec   Foto galerie člena zlo3lec   Click here to Send zlo3lec a Private Message   Add zlo3lec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marty.SX1
Stálý Člen

Karma uživatele Marty.SX1 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Marty.SX1 - 77% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 4

Tohle uz se podle me asi nevzpamatuje.....

My first Outdoor 2006

My secound outdoor 2009


PEACE & LOVE 4EVER

Old Post 18-05-2006 v 15:50 PM
Marty.SX1 je offline   Profil uživatele Marty.SX1   Find more posts by Marty.SX1   Foto galerie člena Marty.SX1   Click here to Send Marty.SX1 a Private Message   Add Marty.SX1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Díky za rady pánové Nebojte, nepřelívám to, nepřehnojuju to, plíseň to nemá a stříhat teď listy rozhodně nehodlám - kytka je v této těžké fázi docela potřebuje Jednoduše je to čerstvě zasazenej řízek do země kterej strávil 48hodin v docela nepříznivým prostředí krabice od české pošty. ToŤ vše. Jak dopadl dám vědět určitě

Naposledy upravil 18-05-2006 v 18:30 PM

Old Post 18-05-2006 v 18:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 6

hele chlape,po kolikate ze pestujes?!?Nezacinas moc dobre ale drzim palce jestli jsou to ty dve kytky co hodlas sklidit:-))

Old Post 18-05-2006 v 21:17 PM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Pěstuju poprvé v životě, protože do tohoto roku jsem vždycky zasadil kopřivy v domnění, že je to marihuana.

Old Post 18-05-2006 v 21:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Shiva
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Shiva - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 8

Mozna by sem tam pridal do zálivky Stimulax 2.....Delal sem to kdyz kytky byly nejaky povadli atd..a pomohlo to..
Jinak preju hodne zdaru...

Old Post 18-05-2006 v 22:27 PM
Mr.Shiva je offline   Profil uživatele Mr.Shiva   Find more posts by Mr.Shiva   Foto galerie člena Mr.Shiva   Click here to Send Mr.Shiva a Private Message   Add Mr.Shiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morgan
sex & drugs and ska

Karma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 9

Servus
urcite bych ji nedaval na prime slunicko dokud se neprobere(nenarovna se),ale to ty jiste vis taky.Docela by me zajimalo o jaky kultivar jde,se trosku rozepis at se neco dozvime .

to messiah atd:
boha to jsou rady,jeste ze te mame chlape

show must go on

Old Post 18-05-2006 v 23:34 PM
Morgan je offline   Profil uživatele Morgan   Find more posts by Morgan   Foto galerie člena Morgan   Click here to Send Morgan a Private Message   Add Morgan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Morgan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

Mr.Shiva: Stimulaxem jsem řízek lehce ošetřil těsně před tím, než jsem ho dal do hlíny. Myslím, že víc už to není potřeba hrotit. Kořeny měl řezanec vyvinutý docela dobře, takže by to měl zvládnout bez problémů.
Morgan: No, abych se přiznal, tak jsem nad tím, jestli ho dát, nebo nedát na slunko nepřemýšleš - spíš bych se klonil k tomu dát ho tam. Ale řekl bych, že budeš mít nejspíš pravdu - schovám ho ještě trošku hlouběji pod střechu Co se týče samotnýho Apolla11xMTF, tak o něm zase tolik infa nemám. Nadchnul mně ale duduškův thread (http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=9), kde si A11hodně vychvaluje, a když jsem viděl, že hary A11 nabízí, řekl jsem si, proč to nezkusit
Díky že jste napsali kluci, začínal jsem pomalu litovat, že jsem sem v návalu radosti toho mýho mrzáčka postl.

Naposledy upravil 30-05-2006 v 13:53 PM

Old Post 19-05-2006 v 00:00 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 11

Ale hned prvni veta byla :"MUJ DALSI OUT" takze jsem myslel ze uz jedes po nekolikate,proto se divim ze ti to tak vypada...btw s tema koprivama si delas prdel?!?Kdyz jsem poprve ucitil travu(muj tata hulil ve vane) tak jsem hned vedel co je to za smrad.A to jsem to nikdy predtim necitil.Nevim cim to je ale asi to maj lidi v genech.Stalo se vam to taky ne?!?No kdyz jsem prvne pestoval tak jsem nevedel je-li to co roste plevel nebo gandža ale to merilo centak jakmile to bylo vetsi uz jsem vedel co je co a klidne jsem plevel vyskubal,kytky vylezly az pozdeji(parchant plevel roste rychlejc)...asi po letosnim outu kdyz se povede udelam report celeho meho dosavadniho snazeni(prvni out,hledani informaci,specialni mistecka kde pestim-to se poserete kde to vsude mam,fotky:-))

Old Post 19-05-2006 v 10:29 AM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 12

deviatio,ty si špic.nevidis,co ma v podpise?# FUTEWův venek 2004
# FUTEWův venek 2005 - ukradeno



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 19-05-2006 v 11:03 AM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 13

nejak nechapu co myslis,to je fuck:-)) ale kouknu na jeho lonskou obrodu:-))

edit po roce:
tyjo,ja musel bejt poradne dojebanej kdyz jsem to psal.-)

Naposledy upravil DEVIATIO 28-07-2007 v 19:16 PM

Old Post 19-05-2006 v 15:11 PM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonymer
Stálý Člen

Karma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 342 

Příspěvek č. 14

Dovolim si odpovedat za Futewa:

Tie klony isli v balicku ceskej posty, tak sa necuduj, ze to tak aj vyzera

An.

???
FUCK SYSTEM
rise SVK unda repp

Slovak cooperation 2005
Botanic project (Out v našom podaní) 2007

Old Post 19-05-2006 v 15:56 PM
Anonymer je offline   Profil uživatele Anonymer   Find more posts by Anonymer   Foto galerie člena Anonymer   Click here to Send Anonymer a Private Message   Add Anonymer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anonymer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dev1l
Stálý Člen

Karma uživatele Dev1l - 89% PěstitelskáKarma uživatele Dev1l - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 15

Myslim,že ty řízky se uchytí,jestli sou jenom pomačkaný.Takhle venku vypadaj všechny řízky,který byly v nějakejch blbejch podmínkách(což česká pošta rozhodně je).Navíc se do nich opírá docela silnej vítr(nebo je máš schovaný?),takže bych to neřešil a happy grow.

Old Post 20-05-2006 v 07:26 AM
Dev1l je offline   Profil uživatele Dev1l   Find more posts by Dev1l   Foto galerie člena Dev1l   Click here to Send Dev1l a Private Message   Add Dev1l to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16





Tak. Posílám pár fotek. Na těch prvních dvou je A11, který se vzpamatovalo z toho neutěšenýho stavu, ve kterým se nacházelo.
Na těch zbylých je Passion#1, která mně dělá docela starosti. Kroutí se jí lístky a na konci tak trochu hnědnou a zasychají. Proto bych se rád zeptal, jestli náhodou nevíte, čím by to mohlo být. Osobně se teda kloním k variantě, že to je reakce na docela zásadní změnu prostředí a že se to časem zlepší. Nicméně jeden nikdy neví.
Kytky stříkám phytaminem a bi-algenem a přihnojuju Alga-grow.

Trochu informací o Apollu11xMTF
Jenom abych doplnil nějaký info o A11xMTF. Dle threadu od DDTho http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=15702 je A11 odrůda, která by v našich podmínkách měla bez problémů dozrát + to zkřížení s Matanuskou Thuderfuck by mělo ještě zkrátit její květovou fázi. Co se týče poměru sativa/indica, tak by měla dominovat sativa. Doba kvetení zhruba 7týdnů. Dle názoru některých uživatelů, jejichž komentáře jsem četl, by to měla odrůda s veselým a kreativním high - což by mně víc jak vyhovovalo

Co se týče Passion#1, tak myslím, že to je tak profláklá odrůda, že ji nemá ani cenu představovat. Jela ji spousta lidí tady na Groweru. Trošku víc viz tady:
http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=9
http://grower.cz/forum/showthread....ghlight=passion
http://grower.cz/forum/showthread....ghlight=passion

Naposledy upravil 30-05-2006 v 14:00 PM

Old Post 29-05-2006 v 12:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-10-2016 - Neco venku 2016 - 14 odpovědí
29-05-2013 - tenkjat venku 2007 - 32 odpovědí
12-09-2011 - venek 2009 - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2145930 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív