Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak to vidite s rezistenci na T.H.C..?aneb kdyz uz nic nefunguje
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
ganjoman
Stálý Člen

Karma uživatele ganjoman - 10% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 34 

Palec dolů problém se zhulením Příspěvek č. 1

Asi před měsícem se mi to stalo. Šly jsem zahulit. Měli jsem toho jako obvykle(na pár fajek). Po tom co jsme to všichni sčadili tak jsem vubec nebyl na sráč. Cítim jsem absolutní ho*no. Ptal jsem se kamarádu jak jsou na tom oni. Řekly mi že jsou na sráč. A od té doby se me stává že ze 2/3 všeho hulení, co prohulíme, se nezhulím. Můžete mi napsat jestli to je nějaké přechodné období nebo jsem postoupil na další úroveň, kdy to na mě už tak nepusobí?

P.S. před tím jsem byl na návštěvě za bráchou a hulili jsme každý den tak 3* tak jestli to třeba není tím.
díky za pomoc

Old Post 20-06-2004 v 17:29 PM
ganjoman je offline   Profil uživatele ganjoman   Find more posts by ganjoman   Foto galerie člena ganjoman   Click here to Send ganjoman a Private Message   Add ganjoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bamboo
Stálý Člen

Karma uživatele Bamboo - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bamboo - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 2

hmm zajimavy..... asi to nebylo moc dobry huleni.... je fakt ze se mi taky stava ze kdyz hulim s nekterejma lidma tak sou nasracky a ja nic. Nevim jak ses na to ty svoji situaci si poradne nepopsal ale je dost mozny ze se stalo, jak pises, ze si "postoupil" na dalsi uroven

heRr jÜrgEn

Old Post 20-06-2004 v 18:05 PM
Bamboo je offline   Profil uživatele Bamboo   Find more posts by Bamboo   Foto galerie člena Bamboo   Click here to Send Bamboo a Private Message   Add Bamboo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganjoman
Stálý Člen

Karma uživatele ganjoman - 10% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 3

za ten měsíc jsem měl dalších asi 10-14 různých vzorů. Nehulil jsem jen jeden vzor.

Old Post 20-06-2004 v 19:04 PM
ganjoman je offline   Profil uživatele ganjoman   Find more posts by ganjoman   Foto galerie člena ganjoman   Click here to Send ganjoman a Private Message   Add ganjoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 4

samozrejme ze psychicka situace ovlivnuje tvoji zhulenost a naopak. ja sem zjistil, ze kdyz se nato tesis jak malej pes, tak to neprijde a kdyz si das necekanyho prda, tak te slozi.

Old Post 20-06-2004 v 21:09 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 5

no je to spis tim, zes v posledni dobe hulil vic... nejlepsi je dat si jen jednou za cas (max. 1 denne - ale vim, taky nekdy hulim vic), protoze (tj. moje zkusenost) se pak clovek citi spis byt vic otupely nez krasne zkoureny... a taky - cim dyl clovek huli, tim vic se mu meni stavy - ja si treba zhulenej ted davam uplne nejvic muziku, zatimco treba chozeni po stejnych mistech nebo tak uz neni takovy dobrodruzstvi jak driv. spis hulim k zintenzivneni neceho. nevim jestli je to "uroven", spis zkusenost

ad jestedman - ja teda kdyz se na to tesim, tak se dokazu vic nachystat, treba vzit si do discmena nejaky psychedelicky cd, nebo proste tak nejak - ale necekany prdy maji taky svy kouzlo, ale nemuzu potvrdit ze by me vic slozily

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 20-06-2004 v 21:11 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Im-2Pac
Stálý Člen

Karma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 6

4 ganjoman... Ty jsi možná přešel na další úrověň a já jsem asi klesl )) Postupně zjišťuji že mi stačí 1-2 nebo 3 prdy (zavísí na kvalitě brčka) a bývám hodně v pitchi, myslím že si s tím stávkem musíš rozumět, s každýho vzorku máš většinou jiný stávky a já začínám ujíždět na schyzofrenických stávcích, už se mi dostkrát stalo že nemůžu chodit, bojím se že umřu, vidím věci o kterých se bojím i mluvit a nakonec po 2 hodinách totální bezmoci se teprve dostanu do stávku kdy se tomu všemu zasměju a z dalším odtupem času zjišťuji že tyhle stavy naprosto miluji a dříve jsem je nemíval, spíš jsem si je sám objevil a teďka si jich naprosto užívám, je to o hledání sebe sama v kouřovým světě

Im-2Pac

Old Post 20-06-2004 v 21:17 PM
Im-2Pac je offline   Profil uživatele Im-2Pac   Find more posts by Im-2Pac   Foto galerie člena Im-2Pac   Click here to Send Im-2Pac a Private Message   Add Im-2Pac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
canman
Stálý Člen

Karma uživatele canman - 14% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 7

to ganjoman : dej si tak tyden pauzu a uvidis ze se to zlepsi : nekdy mene znamena vice

Old Post 20-06-2004 v 22:04 PM
canman je offline   Profil uživatele canman   Find more posts by canman   Foto galerie člena canman   Click here to Send canman a Private Message   Add canman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheKeptn
Námořník

Karma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 618  

Příspěvek č. 8

Hehe tohle znamena ze moc hulis a tzn. zmenit zpusob pozivani huleni,Nebo jak je vyse uvedeno nehulit min 2dny


250W - BUSH\250W - ScroG\250W - 2xBubbler+2xHlina

\150W - LST\150W/250W - Bubbler \Balkonek 2003\ Balkonek 2004

Vyhlídky v Praze i jinde
Opylení
Výroba HOMEMADE Cooltube


Old Post 20-06-2004 v 23:14 PM
TheKeptn je offline   Profil uživatele TheKeptn   Find more posts by TheKeptn   Foto galerie člena TheKeptn   Click here to Send TheKeptn a Private Message   Add TheKeptn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
satva
Stálý Člen

Karma uživatele satva - 28% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 9

no jo nehulit dva dna to dá práci

Old Post 21-06-2004 v 00:53 AM
satva je offline   Profil uživatele satva   Find more posts by satva   Foto galerie člena satva   Click here to Send satva a Private Message   Add satva to your buddy list     Navštiv homepage uživatele satva! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 10

Podobný problémy řeším tak, jak raděj všichni... PAUZU!!!

Old Post 21-06-2004 v 07:36 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganjoman
Stálý Člen

Karma uživatele ganjoman - 10% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 11

pauzu jsem právě měl hodněkrát. Před 14dny týden a v sobotu jsem zahulil a teď jsem měl zase týden a už jsem se těšil jak pujdu dosraček jen co to ucitím a kurva nic. Jen asi po 4ech skleněnkách jsem byl asi 30minut jetý jinak nic. Taky by to mohlo být tím okolím (hulil jsem jen s bráchou a ne se svojí partou).

pit_ufo: zajít k doktorovi? s čím? že se nemůžu zhulit?

Old Post 21-06-2004 v 17:33 PM
ganjoman je offline   Profil uživatele ganjoman   Find more posts by ganjoman   Foto galerie člena ganjoman   Click here to Send ganjoman a Private Message   Add ganjoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iboy
Stálý Člen

Karma uživatele iboy - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 12

hmm tak to je celkem k nasr***.Že by to byla přemíra THC v těle???

Old Post 21-06-2004 v 18:47 PM
iboy je offline   Profil uživatele iboy   Find more posts by iboy   Foto galerie člena iboy   Click here to Send iboy a Private Message   Add iboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lobotomi
Stálý Člen

Karma uživatele lobotomi - 11% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 13

proste si se vyhulil do strizliva,... pane vyprostovak! Kde se tenhle model schani? Sem tam by se hodil...

lObOtomI

Old Post 22-06-2004 v 14:47 PM
lobotomi je offline   Profil uživatele lobotomi   Find more posts by lobotomi   Foto galerie člena lobotomi   Click here to Send lobotomi a Private Message   Add lobotomi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HALUZAK
Stálý Člen

Karma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 14

to Im-2pac:tak tieto stavy čo si napísal zaživam aj ja.Ale Ja po tych hodinach bezmoci nezaživam to že by som sa na tom zasmial.Možno iba nikedy.Snad príde ten čas že tie stavy budem vnímať inač.

Old Post 22-06-2004 v 22:35 PM
HALUZAK je offline   Profil uživatele HALUZAK   Find more posts by HALUZAK   Foto galerie člena HALUZAK   Click here to Send HALUZAK a Private Message   Add HALUZAK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HALUZAK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rroman
Stálý Člen

Karma uživatele rroman - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 15

Treba prestat ... ja s kamaratmi to robime tak ze tyzden hulime a tyzden pijeme

vrrrrrrrrrr ... vrrrrrrrrrrr

Old Post 23-06-2004 v 09:11 AM
rroman je offline   Profil uživatele rroman   Find more posts by rroman   Foto galerie člena rroman   Click here to Send rroman a Private Message   Add rroman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wendy
Stálý Člen

Karma uživatele wendy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 16

Dej si pauzu tak 3 tejdny a pij hodne mlika, to pročišťuje od THC...

Old Post 23-06-2004 v 12:12 PM
wendy je offline   Profil uživatele wendy   Find more posts by wendy   Foto galerie člena wendy   Click here to Send wendy a Private Message   Add wendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7284330 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív