Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » umíte si říci STOP ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
redzero
Nový Člen

Karma uživatele redzero - 14% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 17 

Dotaz umíte si říci STOP ?? Příspěvek č. 1

Je to možná jen můj osobní problém.......
znáte to : buď po sklizni nebo po nákupu větší množiny lampy... jedině ZAKOPAT, ZAMTAZIT..?! aneb dělají mi velké problémy nehulit, pokud u sebe mám, když nemám, shánim zajímá mě vaše postavení...

Old Post 29-07-2007 v 08:26 AM
redzero je offline   Profil uživatele redzero   Find more posts by redzero   Foto galerie člena redzero   Click here to Send redzero a Private Message   Add redzero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: umíte si říci STOP ?? Příspěvek č. 2

citace:
Původní příspěvek od redzero
Je to možná jen můj osobní problém.......
znáte to : buď po sklizni nebo po nákupu větší množiny lampy... jedině ZAKOPAT, ZAMTAZIT..?! aneb dělají mi velké problémy nehulit, pokud u sebe mám, když nemám, shánim zajímá mě vaše postavení...

Hmm jestli tvůj život v realitě stojí za hovno,myslím,že ti nepomůže nikdo,jen ty sám.
Jinak máš šanci,že tě to neustálé zhulování se,prostě přestane bavit.Toto mé tvrzení se má o co opřít...............

A rozhodně to není jen tvůj problém.

Zdar a SÍLU.................

kubo: více věcí tady bylo propíráno vícekrát.
hoch má problém svůj,tak má taky thread svůj,myslím,že na tom není nic do problema


cuss

Old Post 29-07-2007 v 09:44 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El_Liberal
Stálý Člen

Karma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 3

rict si to dokazu, ale neni duvod

jak rika jeden muj kamarad : Ja bych klidne prestal hulit, ale pak bych se zacal tak nudit, ze bych stejne zase zacal, tak proc prestavat, ze ?

Big up the herbalist !

Old Post 29-07-2007 v 11:12 AM
El_Liberal je offline   Profil uživatele El_Liberal   Find more posts by El_Liberal   Foto galerie člena El_Liberal   Click here to Send El_Liberal a Private Message   Add El_Liberal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

mno, nejkritičtější místo je pro mě dojezd. Tam se dycky rozhodne. Vono to přestane bavit za chvilu. nejdýl sem vydržel tři dny v kuse a paxem musel pauznout, bylo to o ničem.
ale jinak když vim že bude lepší příležitost nechávám na potom, když vim že ne, zhulim to...

Old Post 29-07-2007 v 11:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

STOP, no zas tak těžký to nebolo

Old Post 29-07-2007 v 11:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TH!
Stálý Člen

Karma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 6

No já znám lidi kteří si říct stop neumí,ale já to zvládám myslím si dobře..Jak psal MIRIS,tak ono mě to začne za chvílu nudit..a když dýl nehulíte,tak to má potom lepší účinky

2007-No name
2009-AFG, BD, WW, WS, NN
2011-Bd, Dp, Passion#1, Ppp, KC36 a kříženci

Old Post 29-07-2007 v 12:22 PM
TH! je offline   Profil uživatele TH!   Find more posts by TH!   Foto galerie člena TH!   Click here to Send TH! a Private Message   Add TH! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TWiSTY
Stálý Člen

Karma uživatele TWiSTY - 63% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 7

Nic na tom nejni tezkeho!!!..............hulil jsem rok w kuse kazdy den furt!!!!A pake sem na chweelu prestal a pohodicka!!!!!Na zeli je zawislost jako na cokolade!!!!.........pííís

*smoke weed every day*

Old Post 29-07-2007 v 14:24 PM
TWiSTY je offline   Profil uživatele TWiSTY   Find more posts by TWiSTY   Foto galerie člena TWiSTY   Click here to Send TWiSTY a Private Message   Add TWiSTY to your buddy list     Navštiv homepage uživatele TWiSTY! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DannyBoy
Surgeon Machine

Karma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 8

Nejdůležitější je neříci si START ... Jinak nic těžkého to v případě marihuany není stačí menší motivace a jde to .

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗
║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣
╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝.






Seed Bay - Jak na to
Valachy 2007
Valachy 2009
Valachy 2010

Old Post 29-07-2007 v 14:36 PM
DannyBoy je offline   Profil uživatele DannyBoy   Find more posts by DannyBoy   Foto galerie člena DannyBoy   Click here to Send DannyBoy a Private Message   Add DannyBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GreenMafia
Stálý Člen

Karma uživatele GreenMafia - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 9

musíš mít co dělat,nějakej koníček nebo co já vim,práci,sport nějak se zabavit,,,,jakmile máš předsebou jenom to hulo je to blbý

Out 2006 vyčorovanej

Old Post 29-07-2007 v 20:10 PM
GreenMafia je offline   Profil uživatele GreenMafia   Find more posts by GreenMafia   Foto galerie člena GreenMafia   Click here to Send GreenMafia a Private Message   Add GreenMafia to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jude
Stálý Člen

Karma uživatele jude - 12% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 10

jj, treba si nieco najst aby si sa nenudil a nemyslel len na to ze sa nudis
ja to mam tak, ze ked mam, tak hulim. ked nemam, tak vybavujem

...Say No To Hard Drugs !!!
As High As Usual

Mozno sa taka narodila...mozno je to Cernobyl

Old Post 29-07-2007 v 20:20 PM
jude je offline   Profil uživatele jude   Find more posts by jude   Foto galerie člena jude   Click here to Send jude a Private Message   Add jude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

Ja mam vzdy co robit a skoro vzdy, dost casto pri tom hulim, ale neztazujem si, ja dokazem aj napeceny pracovat, atd....takze si nehovorim STOP, ale ked nie je tak nieje, ale to byva malokedy

Old Post 29-07-2007 v 20:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke4ever
Stálý Člen

Karma uživatele smoke4ever - 87% PěstitelskáKarma uživatele smoke4ever - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 12

STOP.. a furt nic.. du se vyspat do prace

Old Post 29-07-2007 v 22:40 PM
smoke4ever je offline   Profil uživatele smoke4ever   Find more posts by smoke4ever   Foto galerie člena smoke4ever   Click here to Send smoke4ever a Private Message   Add smoke4ever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jude
Stálý Člen

Karma uživatele jude - 12% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 13

no ved aj ja vacsinou ked robim nieco tak som zpukany, ale to bola ako rada

idem spat bo zajtra skoro vstavam

...Say No To Hard Drugs !!!
As High As Usual

Mozno sa taka narodila...mozno je to Cernobyl

Old Post 29-07-2007 v 22:51 PM
jude je offline   Profil uživatele jude   Find more posts by jude   Foto galerie člena jude   Click here to Send jude a Private Message   Add jude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Příspěvek č. 14

no ja mam stop tak uz 4 roky, za tu dobu sem se zhulil tak 5krat maximálně, třeba naposled o vánocích .Nějak mě to nebavilo a nemohl sem zhuleny premyslet a ja moc rad premyslim , takze asi tak. Horsi je rict stop growingu, s tim mam dost velky problem

Old Post 30-07-2007 v 11:04 AM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

poslední dobou ne, ale ani nemám chuť říkat stop
ale když už to řeknu, tak to se mnou nehne, ani kdybych doma zrovna sklidila..........

Old Post 30-07-2007 v 11:47 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HA-de-SH
Stálý Člen

Karma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 16

2Sunseeker: nápodobně... stopku znam enem kdyz nejni ale jo, da se pauzovat, ale to je ted, "o prazdninach", cista teorie...

INITIUM OMNIS PECCATI SUPERBIA EST -- PAX VOBISCUM

Odmítám demokracii, jako jedno z nejhorších možných zřízení, které ve svém důsledku vyneslo k moci nejstrašnější totalitní režimy, jaké jsme kdy poznali. Vláda založená na masách je špatná. Všeobecné volební právo je špatné. Je třeba dospět k Sofokracii, vládě moudrých, volených pečlivě vybranými voliči na základě jejich erudice, vzdělání a inteligenčního potenciálu. Výběr těchto voličů musí být co možná nejobjektivnější, na základě přísných testů předpokladů. Právo volit a tím se defacto podílet na vládě, není přirozené a nemělo by být automatické pouze dosažením daného věku. [edit: ale co, monarchii na vás! ]

archiv Wonderful Box 2008
život v Marockém království

Old Post 30-07-2007 v 17:24 PM
HA-de-SH je offline   Profil uživatele HA-de-SH   Find more posts by HA-de-SH   Foto galerie člena HA-de-SH   Click here to Send HA-de-SH a Private Message   Add HA-de-SH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3793680 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív