Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Sestavte mi skříň- zasluzte si odmenu (pro zkusene growery)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
BomberOne
Nový Člen

Karma uživatele BomberOne - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 13  

Sestavte mi skříň- zasluzte si odmenu (pro zkusene growery) Příspěvek č. 1

Na rovinu, už me ze všech for a diskusi bolí škeble. Co příspěvek to názor. O co mi tedy jde, stavím skříň a chci, aby mi ji někdo navrhnul - z nejlepšího návrhu plyne odmena 500,- na účet, nebo poštou, nebo vám dobiju kredit, je mi to sumak :-)

Požadavky:
Skrin 240x120x200 - otazka : Stříbrnej nebo bilej vnitřek - jakej model

Světlo 2x600W - otázka: má cenu kupovat digi predradnik a 400w žárovky na růst, nebo na to kaslat a dat klasický předradniky a usetreny peníze vrazit do elektriky? Jakej je rozdíl mezi teplotou od 600 a od 400? Pokud se mi bude skříň prehrivat, pomůžu výměnou svetelza 400w? Co jsou zač ty usporky, mam nad tím uvažovat? Rovnou říkám, ze jsem megafanda led technologie, ale dam tomu ještě tak dva tří roky vývoje,než do toho vrazim prachy.

Odtah a filtr: chci automatiku - otazka : jakej výkon a jaky způsob zapojeni a chlazeni pokud bereme v potaz, ze okno v místnosti nemůže bejt furt otevřený
TT nebo nebo UFO? TT je docela levnější než prima klima, ale s tou jsem byl zatím spokojen.

Stinidlo: extrémně se mi líbí Český TopSpin, prej diky otáčení ubere 2°C ve skříni - názor?

Způsob pestovani- zatím klasika, ale rad bych přešel na systém Wilma, jednu už mam doma a čeká na zapojeni. Rady, typy?

A ještě jedna vec- kolik kytek, jak Velky kvetinace a jakou odrůdu. Upřímné mam raději min větších kvetinacu, než zelený pole. Na rovinu mi jde o výnos. Na chuť mam ten svuj metr, nakterym me výnos nezajima .

Teď to NEJDŮLEŽITĚJŠÍ: zajímají me názory odborníků, ne lumpů jak jsem já a maj za sebou 6 kol na jednom metriku

Rozpočet do 30 tisíc v beznejch cenících (nejlépe na growshopu.cz) pak už si s cenou po hraje můj člověk.

Mockrát děkuji a s odměnou to myslím vážně, takže tomu nějakou tu pulhodinku věnujte, nebo mi doporučte někoho, kdo se vyzná :-) Jste tu borci.

Uzávěrka ve středu 11.3.2015

Old Post 09-03-2015 v 22:56 PM
BomberOne je offline   Profil uživatele BomberOne   Find more posts by BomberOne   Foto galerie člena BomberOne   Click here to Send BomberOne a Private Message   Add BomberOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subaru
Stálý Člen

Karma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 2

Kdo vyhrál?

IN
1) Můj první indoor - F*ck
2) 10x White Widow - 400w
3) 10x Exile - 400W
4) 25x kytí (C+, MD) - 600W
Atd ...
OUT
1) 3x Marmalate - Delicious

Old Post 25-03-2015 v 19:05 PM
Subaru je offline   Profil uživatele Subaru   Find more posts by Subaru   Foto galerie člena Subaru   Click here to Send Subaru a Private Message   Add Subaru to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Torm
Stálý Člen

Karma uživatele Torm - 82% PěstitelskáKarma uživatele Torm - 82% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 3

Takle jednoduchý to mít asi nebudeš a za těch 500 se tu asi nikdo nepřetrhne,taky sem musel vetsinu sam nastudovat,odzkouset a bejt trpělivej,neni to na par měsícu ale spíš roků aby jsi byl dobrej pěstitel. Trpělivost přináší růže. :-) Peace

......Torm

Old Post 27-03-2015 v 09:11 AM
Torm je offline   Profil uživatele Torm   Find more posts by Torm   Foto galerie člena Torm   Click here to Send Torm a Private Message   Add Torm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AsWaL7
Nový Člen

Karma uživatele AsWaL7 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 4

Buď zdráv, odměnu nepotřebuju ;-)
1) Stříbrný vnitřek, jednoznačně, lepší odraz celého světelného spektra
2)Model vol podle toho jakej máš ty rád, já osobně zbožnuju semennou banku Dutch Passion takže bych za sebe šel do nějakých modelů od nich a určitě bych nesadil jenom jeden ;-) po sklizni ochutnáš víc chutí
3)Na takovou plochu (240x120) bych spíš volil 2x1000W, sice to krapet víc žere ale když koupíš nastavitelný předřadník, můžeš ovládat intenzitu světla po celou dobu pěstění, neřeš výbojky na růst nebo květ, kup univerzalní, zbytečně vyhodíš z okna dvojnásobek peněz a stejně: univerzální dává v dnešní době víceméně světlo jako slunce, kytky na tom šlapou pěkně,
4) řeš větráky a nebude se ti přehřívat skříň, na takovýdle objem (240x120x200) potřebuješ průchod (hrubým odhadem) 1500 metrů krychlových za hodinu, větší větráky jsou nesmyslně drahé (necvhápu proč) pro tebe nejschůdnější cesta 2x800 metrů krychlových a filtry dej do skříně (nad paraboly) lépe filtrujou smrad (vlastní zkušenost XD) a odtah klidně vyveď do místnosti, jenom nezavírej dveře
5) u paraboly bych šel do Wingu: lepší rozptyl světla a parabola ti neodvede teplo ze skříně, ti někdo kecal, ty ten teplý vzduch zevnitř potřebuješ hnát ven ze skříně a to za pomocí ventilace, proto taky ti píšu tu sílu odtahu a pak nebudeš mít problém s teplotou nebo snad s plísní (pokud budeš pěkně ohýbat ;-))
6) 15 kytek ti taková obrovská kurevňa musí schlamstnout a nemusíš se bát že bys tam měl extra jugnli

Old Post 23-04-2015 v 19:11 PM
AsWaL7 je offline   Profil uživatele AsWaL7   Find more posts by AsWaL7   Foto galerie člena AsWaL7   Click here to Send AsWaL7 a Private Message   Add AsWaL7 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od AsWaL7
Buď zdráv, odměnu nepotřebuju ;-)
1) Stříbrný vnitřek, jednoznačně, lepší odraz celého světelného spektra
2)Model vol podle toho jakej máš ty rád, já osobně zbožnuju semennou banku Dutch Passion takže bych za sebe šel do nějakých modelů od nich a určitě bych nesadil jenom jeden ;-) po sklizni ochutnáš víc chutí
3)Na takovou plochu (240x120) bych spíš volil 2x1000W, sice to krapet víc žere ale když koupíš nastavitelný předřadník, můžeš ovládat intenzitu světla po celou dobu pěstění, neřeš výbojky na růst nebo květ, kup univerzalní, zbytečně vyhodíš z okna dvojnásobek peněz a stejně: univerzální dává v dnešní době víceméně světlo jako slunce, kytky na tom šlapou pěkně,
4) řeš větráky a nebude se ti přehřívat skříň, na takovýdle objem (240x120x200) potřebuješ průchod (hrubým odhadem) 1500 metrů krychlových za hodinu, větší větráky jsou nesmyslně drahé (necvhápu proč) pro tebe nejschůdnější cesta 2x800 metrů krychlových a filtry dej do skříně (nad paraboly) lépe filtrujou smrad (vlastní zkušenost XD) a odtah klidně vyveď do místnosti, jenom nezavírej dveře
5) u paraboly bych šel do Wingu: lepší rozptyl světla a parabola ti neodvede teplo ze skříně, ti někdo kecal, ty ten teplý vzduch zevnitř potřebuješ hnát ven ze skříně a to za pomocí ventilace, proto taky ti píšu tu sílu odtahu a pak nebudeš mít problém s teplotou nebo snad s plísní (pokud budeš pěkně ohýbat ;-))
6) 15 kytek ti taková obrovská kurevňa musí schlamstnout a nemusíš se bát že bys tam měl extra jugnli


No podle mě lepší bílá... odráží totiž ve stejnym spektru jako na ní dopadá narozdíl od stříbrný. Pak 2x600 podle mě stačí na ten prostor krásně s dobrym stínítkem, heatshield taky pomáhá rozptylovat světlo do stran a zároveň to půjde dát nějakej ten cenťák blíž k vrcholum. Na 2x1000w bych dal klidně 1,5x3.

A že vyhodí víc peněz za výbojky na růst a květ zvlášť? Blbost... výbojky maj nějakou životnost a ty dvě co střídáš logicky vydrží dýl než jedna univerzálka, která svítí furt. Takže nakonec nic neušetříš. A jako slunce nesvítí žádnej umělej zdroj světla... to spíš někdo lakoval tebe.

15 kytek na takovou velkou skříň? Jenom na jednom metru za předpokladu že pojedu SOG 36 řízků Tady bys jich naskládal až až.

No chlapík si na to asi bude muset přijít sám, přesně jak psal, co příspěvek to názor.

Naposledy upravil crazyben 23-04-2015 v 20:49 PM

Old Post 23-04-2015 v 20:30 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 6

Opravdu si myslíš, že takové informace mají cenu šmudlaného pětikila? Wilma není klasika, wilma je systém pro lidi, kteří nejsou schopní obětovat 1/2 hodiny času, aby ušetřili tisíce

Oběti komunismu 1948 - 1989:

- 205 486 odsouzeno
- 248 popraveno
- 4 500 zemřelo ve věznicích
- 327 zahynulo na hranicích
- 170 938 občanů emigrovalo

Old Post 23-04-2015 v 23:03 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BomberOne
Nový Člen

Karma uživatele BomberOne - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Machoman
Opravdu si myslíš, že takové informace mají cenu šmudlaného pětikila? Wilma není klasika, wilma je systém pro lidi, kteří nejsou schopní obětovat 1/2 hodiny času, aby ušetřili tisíce


A carky jsou pro to, aby lidi byli schopny rozlisit vyznam vety ty Macho :-D
Nicmene nakonec jsem si to stejne udelal po svym a myslim, ze dobry. Sice to stalo vatu, ale tady neni na miste setrit. A k tomu vyrabeni, ja nejsem typickej cechacek, kterej bude tejden jezdit po obi a baumaxech, aby se pak doma mordoval s tim, ze vyvrtal o mm vetsi diru nez mel. Pokud to za me uz nekdo vymyslel a funguje to, tak to koupim a ve vysledku USETRIM. Navic se na to hezky kouka, kdyz je to novy a udelany profesionalem ;-)

Kazdopadne vsem ostatnim dekuju za nazory :-)

Tema jsem zalozil z ciry preinformovanosti a bordelismu, nakonec jsem tady na groweru lezel mesic a premejslim, ze sem pak jedno kolo postnu.

Old Post 27-04-2015 v 08:25 AM
BomberOne je offline   Profil uživatele BomberOne   Find more posts by BomberOne   Foto galerie člena BomberOne   Click here to Send BomberOne a Private Message   Add BomberOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8561080 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív