Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » AGRI-BOX...pozdravy z Číny?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Jan Stihomam
Stálý Člen

Karma uživatele Jan Stihomam - 44% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 48  

Dotaz AGRI-BOX...pozdravy z Číny? Příspěvek č. 1

Koupil jsem si nový box který se honosí hrdým "jménem" AGRI-BOX, pod který je francouzsky naspáno Visez le meilleur prix (cíl za nejlepší cenu). 120x120x200 za nějaké 3500Kč. Velice výhodná cena a "doporučil" mi ho kámoš z growshopu. Ne kvůli kvalitě, ale s ohledem na cenu. Mám trošku pocit, že jsem pokusným králíkem...nicméně kdyby mi začal kurvit kytky, jsme domluvení, že ho vrátím.

O značkovosti boxu si myslím svoje. Vygooglovat v podstatě nejde a jediné co jsem našel je toto
http://www.cisproducts.fr/en/growte...sl-245_274.html

Nicméně mám pocit, že stan viděl francouze stejně jako Renault z továrny v Rumunsku. Myslím si, že se jedná o čínskou mrdku na kterou nějaký frantík natiskl název AGRI-BOX a teď ho za diskontní cenu prodává.

Co jsem si četl vlákno, které se týká plantaboxu, tak stejně jako plantabox se zavírá zipem v vrchu dolů...a box po rozbalení jde celkem cítit. Předpokládám, že 2012 už nikoho nenapadne cpát do boxů PVC, nicméně pokud číňan napíše, že box není toxic, tak v to znamená, že s určitou pravděpodobností to nebude ohrožovat můj život, ale na kytky se to vztahovat nemusí.

Box mám postavený...3 den v něm na růstu jedu 9ku čerstvě přesazených Jacků Herrerů a vše bedlivě pozoruju...

Všem co sem hodlají psát, že jsem si měl 2 litry připlatit za homebox a nemusel bych plašit vzkazuju, že je tu pořád určitá možnost, že jsem 2 litry ušetřil a budu v klidu:-).......ale stejně..pokud má někdo zkušenosti tak budu rád za každé info ...pokud jsem první s AGRI-BOXem, tak budu informovat jak to jede dál.

If You Want To Fuck The Sky, Teach Your Cock To Fly!

Old Post 18-01-2012 v 19:50 PM
Jan Stihomam je offline   Profil uživatele Jan Stihomam   Find more posts by Jan Stihomam   Foto galerie člena Jan Stihomam   Click here to Send Jan Stihomam a Private Message   Add Jan Stihomam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jan Stihomam
Stálý Člen

Karma uživatele Jan Stihomam - 44% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 2

Tak AGRI-BOX vypadá takto, našel jsem nějakou stránku kde ho prodávají
http://www.growshop-belgique.be/pro...id_product=5267

píšou že prý je lepší než Dark street, ale horší než Dark box (google translátor:-)....

nicméně trošku mě vyděsila toto "structure métallique et angles en PVC"..tzn asi kovová struktura...a ??? spoje z PVC???....nějak tomu nerozumím...

If You Want To Fuck The Sky, Teach Your Cock To Fly!

Old Post 18-01-2012 v 20:50 PM
Jan Stihomam je offline   Profil uživatele Jan Stihomam   Find more posts by Jan Stihomam   Foto galerie člena Jan Stihomam   Click here to Send Jan Stihomam a Private Message   Add Jan Stihomam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jagditrax
Stálý Člen

Karma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 3

Zdar, ja som mal Agri box mylar 80x80x180. Od CIS-akov z festu. Pozri prve dva pesty. Navsimol som si ziadne kurvenie ako u plantaboxu. Ine boxy som nemal, tak neviem porovnat kvalitu.
Spoje z PVC - to su tie plastove rohy do ktorych strkas tycky aby to drzalo pokope.

Tenkrát poprvé 400W, White Widow
2. pokus 400W, 3xPepr, 3x Apollo 11
400 W - SA, SMBOG, C99xNL, CH, CGxEN
1. Bubbler 400w MH/HPS, California indica
ST3, SMBOG, CGxEN, LO, 400 W MH/HPS bubbler

Old Post 19-01-2012 v 15:45 PM
Jagditrax je offline   Profil uživatele Jagditrax   Find more posts by Jagditrax   Foto galerie člena Jagditrax   Click here to Send Jagditrax a Private Message   Add Jagditrax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jan Stihomam
Stálý Člen

Karma uživatele Jan Stihomam - 44% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 4

to Jagditrax: Díky moc za info. Je to pro mě psychicky důležité vědět, že v tom někdo dojel grow do konce...to se v Plantách asi nikomu nestalo.

If You Want To Fuck The Sky, Teach Your Cock To Fly!

Old Post 19-01-2012 v 20:23 PM
Jan Stihomam je offline   Profil uživatele Jan Stihomam   Find more posts by Jan Stihomam   Foto galerie člena Jan Stihomam   Click here to Send Jan Stihomam a Private Message   Add Jan Stihomam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onedan
Stálý Člen

Karma uživatele Onedan - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 5

Jestli Vám jde o cenu tak tady jsem našel nejlevnější growboxy http://www.e-grow.cz/grow-veci-na-p...ovani-pestirny/
, nevím bál bych se aby se tam nezlomila konstrukce a nezhořel mi barák

Naposledy upravil Onedan 30-01-2012 v 21:31 PM

Old Post 23-01-2012 v 18:26 PM
Onedan je offline   Profil uživatele Onedan   Find more posts by Onedan   Foto galerie člena Onedan   Click here to Send Onedan a Private Message   Add Onedan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jatro
Stálý Člen

Karma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 612 

Příspěvek č. 6


Ja koupil tohle, "ECOBUD" SILVER MYLAR GROW ROOM TENT
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=61229 tez 120x120x200 jen prijatelnejsi cena.

Mozna je to stejny Box, jen tam nekdo prdnul jine jmeno
Mozna by bylo zajimave nafotit par detailu a porovnat, jestli to neni to jiste. Neco jsem nafotil a pridal ke Swiss Cheese 4+1 400W (pod carou)

Pohledal jsem na netu a rozhodne je to z ciny. Co dneska neni.

At to roste
它生长在

jatro

Monitoringy Médií - zpravy o konopi ZDE

Naposledy upravil jatro 24-01-2012 v 14:43 PM

Old Post 24-01-2012 v 09:42 AM
jatro je offline   Profil uživatele jatro   Find more posts by jatro   Foto galerie člena jatro   Click here to Send jatro a Private Message   Add jatro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jatro
Stálý Člen

Karma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 612 

Příspěvek č. 7


Jestli je muj box spatnej a nejak skodi kytkam,
zjistim snadno v soutezi ★1st Sweet Seeds Grow Diary Competition★ kde maji vsichni
9 (3+3) seminek zdarma a stejnou genetiku. Kdyz mne to poroste min, je neco spatne

Za usetrene 2000 si muzes koupit treba TopSpin od xpapousek. Coz je delane na 120 a osvitis komplet prostor

Monitoringy Médií - zpravy o konopi ZDE

Naposledy upravil jatro 24-01-2012 v 12:11 PM

Old Post 24-01-2012 v 11:58 AM
jatro je offline   Profil uživatele jatro   Find more posts by jatro   Foto galerie člena jatro   Click here to Send jatro a Private Message   Add jatro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jatro
Stálý Člen

Karma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 612 

Příspěvek č. 8

Kytky rostou pekne, ja jsem stale spokojenej

Monitoringy Médií - zpravy o konopi ZDE

Old Post 30-01-2012 v 09:32 AM
jatro je offline   Profil uživatele jatro   Find more posts by jatro   Foto galerie člena jatro   Click here to Send jatro a Private Message   Add jatro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1381290 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív