Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Můj 1. Grow - 600W euforie, Shiva shanti!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
ditoxer
Nový Člen

Karma uživatele ditoxer - 84% PěstitelskáKarma uživatele ditoxer - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 16  

Dotaz Můj 1. Grow - dark street 120x120x180, 600W-dual sunMaster Příspěvek č. 1



Zdravím,

Rozhodnul jsem se také vyzkoušet "onu" pěstitelskou metodu indooru. Vybava běžně dosažitelná v grow shopu:

DarkStreet 120x120x180, předřadník, 600w dualspektrum sunMaster, stínidlo, rolery na stínidlo, UFO 160L, Odhlučněné potrubí, zvlhčovač, vlhkoměr, teploměr, časovač, Větrák (plast), 11L květináče + misky, stříkačky, rozprašovače.

Hlína: Biobizz
Hnojky: Biobizz - Alga A mic , Bio Bloom, Top max, bioheaven (omezena serie )

Model: 9x Euforie
4x Shiva Shanti

Naposledy upravil ditoxer 02-09-2011 v 11:31 AM

Old Post 01-09-2011 v 16:59 PM
ditoxer je offline   Profil uživatele ditoxer   Find more posts by ditoxer   Foto galerie člena ditoxer   Click here to Send ditoxer a Private Message   Add ditoxer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ditoxer
Nový Člen

Karma uživatele ditoxer - 84% PěstitelskáKarma uživatele ditoxer - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 16  

Nápad 7.den 18/6 Příspěvek č. 2




Postupně se to tady budu snažit nějakým způsobem naklikat , sedím tady už 2 hodiny a ještě jsem tady nedal ani 2 fotky

7.den 18/6 : Všechno běží jak má , teplotu držím mezi 21 - 29°
vlhkost: den 75-80% , noc: 100%

Naposledy upravil ditoxer 02-09-2011 v 14:12 PM

Old Post 01-09-2011 v 17:09 PM
ditoxer je offline   Profil uživatele ditoxer   Find more posts by ditoxer   Foto galerie člena ditoxer   Click here to Send ditoxer a Private Message   Add ditoxer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ditoxer
Nový Člen

Karma uživatele ditoxer - 84% PěstitelskáKarma uživatele ditoxer - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 16  

12.den 12/12 Příspěvek č. 3





čawko,

Nějak jsem zapoměl fotit ... tak jen doplním

Teplotu se mi sklepat nepovedlo, přes den to pod 29° nestáhnu a večer nevytáhnu nad 21° O:-) vlhkost držím 35 - 55% - nemám peníze na odvlhčovač.
Rostlinkám se myslím docela daří, tzn.: že zatím je vše okey B-)
Hnojení podle plánku Biobizz(org)

Holky malinko přerostly, ale v boxu si myslím bude místa dost.

Tak, a ted prosím o rady
Jelikož je to můj první pěstitelský pokus, ocenil bych pár chytrých řečí

Naposledy upravil ditoxer 02-09-2011 v 14:14 PM

Old Post 01-09-2011 v 18:08 PM
ditoxer je offline   Profil uživatele ditoxer   Find more posts by ditoxer   Foto galerie člena ditoxer   Click here to Send ditoxer a Private Message   Add ditoxer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ditoxer
Nový Člen

Karma uživatele ditoxer - 84% PěstitelskáKarma uživatele ditoxer - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 16  

Obecné 24.den 12/12 Příspěvek č. 4






O:-) Na modrých foto už jde vidět jak je to hezky olepené kapičkami

Vzhledem k tomu že mi přerostly kytičky a rostou si jak chcou, začíná se dělat rozdíl ve velikostech. nejsem zkušený tudíš nemám síťku. Ptal jsem se na to kamarada co pěstuje už 6 let.
Odpověděl že na to musím přijít sám ale proč ? kdyby mi někdo poradil, urychlí moje experience a budu rychleji be able To be good.

Naposledy upravil ditoxer 02-09-2011 v 14:16 PM

Old Post 01-09-2011 v 18:34 PM
ditoxer je offline   Profil uživatele ditoxer   Find more posts by ditoxer   Foto galerie člena ditoxer   Click here to Send ditoxer a Private Message   Add ditoxer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ditoxer
Nový Člen

Karma uživatele ditoxer - 84% PěstitelskáKarma uživatele ditoxer - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 16  

47.den 12/12 Příspěvek č. 5






Mno, chvíli jsem bojoval se Sviluškami, ale proti 55% roztoku řepky neměli šanci , avšak, kytičky začali stejně žloutnout. V hlině jsou asi smutničky a papají mi kořínky :-/ nu což, na 5 nebo 7 dní final flash 2ml/l, pak pár dní Průplach a myslím že bych mohl pomalu přemýšlet o "Zubaté" .. co myslíte ?

Naposledy upravil ditoxer 02-09-2011 v 14:19 PM

Old Post 01-09-2011 v 19:02 PM
ditoxer je offline   Profil uživatele ditoxer   Find more posts by ditoxer   Foto galerie člena ditoxer   Click here to Send ditoxer a Private Message   Add ditoxer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ditoxer
Nový Člen

Karma uživatele ditoxer - 84% PěstitelskáKarma uživatele ditoxer - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 16  

Upozornění Shiva :) Příspěvek č. 6


Zapoměl jsem na Shivu ta ještě hezký měsíc poroste :P

Old Post 01-09-2011 v 19:27 PM
ditoxer je offline   Profil uživatele ditoxer   Find more posts by ditoxer   Foto galerie člena ditoxer   Click here to Send ditoxer a Private Message   Add ditoxer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ňoaen
Stálý Člen

Karma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 7

Zdravíčko,,,víš co jsi myslím,,,že to není shiva santi =D dyt to je indika(teda aspon si to myslim podle toho co jsem se dival, jestli se pletu tak sorry ) a to co mas vypada jak nejaka stopro sativa :-ú
Euforka je taky vice sativa a myslim ze bys ji mohl nechat klidne 65.dni.
Ja ji kdysik jel ,ale z tech tvojich fotek nejde poznat struktura palic.Dej nejake lepsi foto s makrem.Kazdopadne bych s kosou nespechal ani u tech euforii,klidne je nech zrat stejne dlouho jak tu tvoji Shivu Santi ,hlidej si vlhkost,bacha na plisen a sleduj,sleduj,sleduj.Ja bych to nechal min 70 dni,vsak se ti to podepise ZNATELNE na vynosu,nemas kam spechat,fakt by jses divil jak se to podepise.Budu sledovat,hlavne dokonci thread a drim palce

PurpureaTicinensis

8xDD,2xWR

PSEUDO SOG

Old Post 01-09-2011 v 22:59 PM
Ňoaen je offline   Profil uživatele Ňoaen   Find more posts by Ňoaen   Foto galerie člena Ňoaen   Click here to Send Ňoaen a Private Message   Add Ňoaen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ditoxer
Nový Člen

Karma uživatele ditoxer - 84% PěstitelskáKarma uživatele ditoxer - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 8

no jo , je to první kolo, tak ještě vím prd neveřím ani jednomu že je to nějaka Euforie , ani Shiva. takže tak Kupoval jsem řízečky přímo v Growshopu. Takže jsou to nejspíš ........ :-/ obchodníííííci

Naposledy upravil ditoxer 02-09-2011 v 14:30 PM

Old Post 02-09-2011 v 11:02 AM
ditoxer je offline   Profil uživatele ditoxer   Find more posts by ditoxer   Foto galerie člena ditoxer   Click here to Send ditoxer a Private Message   Add ditoxer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ditoxer
Nový Člen

Karma uživatele ditoxer - 84% PěstitelskáKarma uživatele ditoxer - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 16  

Pohodička Hrátky s Barvami :) Příspěvek č. 9


1 makro

Naposledy upravil ditoxer 08-09-2011 v 11:39 AM

Old Post 02-09-2011 v 11:45 AM
ditoxer je offline   Profil uživatele ditoxer   Find more posts by ditoxer   Foto galerie člena ditoxer   Click here to Send ditoxer a Private Message   Add ditoxer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ditoxer
Nový Člen

Karma uživatele ditoxer - 84% PěstitelskáKarma uživatele ditoxer - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 10

Mimochodem, tipne někdo kolik toho bude ?

Old Post 02-09-2011 v 12:42 PM
ditoxer je offline   Profil uživatele ditoxer   Find more posts by ditoxer   Foto galerie člena ditoxer   Click here to Send ditoxer a Private Message   Add ditoxer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 11

Ještě bych to nechal tak 8 - 13 dnů

Old Post 03-09-2011 v 10:29 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ditoxer
Nový Člen

Karma uživatele ditoxer - 84% PěstitelskáKarma uživatele ditoxer - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 12

Ano, mám spočítáno že to nechám ještě 12 dní a co ten tip ? já si neodvážím tipnout

Každopádně mi někdo poradtě jak dlouho lít final a jak dlouho pak proplachovat :-O ?

Naposledy upravil ditoxer 03-09-2011 v 10:57 AM

Old Post 03-09-2011 v 10:33 AM
ditoxer je offline   Profil uživatele ditoxer   Find more posts by ditoxer   Foto galerie člena ditoxer   Click here to Send ditoxer a Private Message   Add ditoxer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kombík
Stálý Člen

Karma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 13

ja uz bych to brzo sklizel..idealni je vzit lepsi lupu a mrknout na krystaly jestli sou mlecne...s finalem a podobnyma blbostma nemam zkusenosti.proplach tak tyden a pul. de poznat ze na kytkach se podepsaly vysoke teploty...

muj typ 470g

at to v klidu doklepes

Curing - zaklady a druhy
Kombíkův indoorek 600w + 250w Sage & PPP
Mobile Box 600w drip, Sensi Star, White Widow, Budha
400w soil hydro drip PRIBEH POSLEDNIHHO MOHYKANA
CannalyseTestKit - hracicka pro hracicky

Old Post 03-09-2011 v 17:12 PM
kombík je offline   Profil uživatele kombík   Find more posts by kombík   Foto galerie člena kombík   Click here to Send kombík a Private Message   Add kombík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ditoxer
Nový Člen

Karma uživatele ditoxer - 84% PěstitelskáKarma uživatele ditoxer - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 14

Myslíš že je to teplotami ? neměl jsem tam ani jednou nad 31.
PS: 470 je moc

Old Post 03-09-2011 v 17:51 PM
ditoxer je offline   Profil uživatele ditoxer   Find more posts by ditoxer   Foto galerie člena ditoxer   Click here to Send ditoxer a Private Message   Add ditoxer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jebutinajmeno
Stálý Člen

Karma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 15

no pokud planujes to nechavat jeste 12 dni...a planujes pouzivat jeste final tak kazdopadne ho nepouzivej az do kosy....final nasad tak na 6dni a potom jim doprej jeste 6-7 dni ciste vody kazde aspon litr denne at se to poradne proplachne...

600W-Chronic, Apollo 11, Pepper

600W- AK-47 g/W

400W-Euforia
***BO!!!***

Old Post 04-09-2011 v 11:21 AM
jebutinajmeno je offline   Profil uživatele jebutinajmeno   Find more posts by jebutinajmeno   Foto galerie člena jebutinajmeno   Click here to Send jebutinajmeno a Private Message   Add jebutinajmeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jebutinajmeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 16

já fs nepoužívám a proplachuju tak 10-14dní, je to na tobě

muj tip: 510gramů

Old Post 04-09-2011 v 13:10 PM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5675740 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív