Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400w sklep podruhé(Mandala#1,Orange Bud,PowerPlant)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné 400w sklep(Mandala#1,Orange Bud,PowerPlant) Příspěvek č. 1






Zdravím přátelé

tak a je to tady!Můj grow č.2
Chtěl jsem počkat do jara,ale zima nezima jdu do toho,jelikož jsem se nemohl dočkat(že by nějaký druh závislosti )prostě jsem se kurewsky těšil.......

Trošku jsem poopravil technické záležitosti,trošku upřesním:

1) Upravil jsem flex hadice a vše i s ventilátorem přesunul na zadní plochu boxu,před tím jsem to měl moc nacpané ve předu na boční straně a kurewsky to zavazelo, flex hadice vyměnil místo 100mm průměr na 120mm,kvůli hlučnosti a tahu ventilátoru

2) přidal jsem 1 ks klipsňáku BRAVO průměr 15cm(klipsna výborná věcička)

3) protože bydlím na bytovce, tak abych nechodil s bandaskama po schodech a stejně bych nemohl nechat zálivku ve sklepě,kde je asi kolem 8°C,to by holkám asi nedělalo dobře,musel jsem vrtnout hadici na hnojky skrz strop.Můj byt je toťiž hned nad mým sklepem Na hadici jsem si sehnal takovou tu sprchu co má asi 80 cm dlouhý nerezový pevný krk,samospádem to bude krásně zalévat

4) pořídil jsem teplovzdušný ventilátor má to i termostat za 399Kč


Médium:

Plagron grow mix

Hnojky:

Hesi TNT/Bloom
Superthrive
Metrop Calgreen
PK
Final solution

Tak a teď osazenstvo:

Koupil jsem přes net od DUTCH PASSION 2 odrůdy Orange Bud a PawerPlant 10 Ks

pak ze SEEDBAY od Mandali MANDALA 1 2 Ks
vše došlo do třech týdnů a jeětě mě klucí poslali bonus seeds
MYSTERY FREEBIES MIX kdyby někdo věděl oč se jedná písněte mě pls,dal jsem naklíčit jen 2 Ks
celkem 14 Ks
Vše je v rockwoolových kostkách,namočené v kojenecké vodě poředěnou destilkou PH upravené na 6.2
mám to dané v polistyrenových myskách co mají i víka
teplota 28°C-30;C
je to druhý den a už tam jsou klíčky

Tak snad tu zimu budu nějak zvládat a vše se vydaří držte palce


Mandala#1
Typ:

sativa-indika

Obsahuje divoce rostoucí genetiku z regionů:
Severoafrická vysokohorská sativa x Novozélandská Fialová Indica & Severoindická Sativa

THC:
18-21%
High:

Vzletné high, které se dostavuje ve vlnách;euforické a kreativní;může být také z počátku snové až „kosmické“.
Vůně:

Správně usušené palice mají přirozeně sladké aroma po sušených jablkách. Fialové kytky mají delikátní malinovou vůni s mátovým podtextem

Orange Bud
Typ:

100% skunk

THC:
17%

Toto je jedna z původních variant skunku. Orange Bud byl vybrán z výjimečných genetik skunku v raných osmdesátých letech. Je to vysoce potentní a velmi stabilní odrůda.Produkuje totiž velkorysé množství hutných palic pokrytých krystalky a krásnými oranžovými chloupky.
Nejen proto byl Orange Bud vítěznou odrůdou v 80. a 90. letech. Vysoce silný kouř je povznášející a navozuje rauš intelektuálního rázu, je proto příhodný pro kuřáky holdující aktivnímu životnímu stylu. Unikátní chuť Orange Bud je sladká s osvěžujícím citrusovým nádechem nektarinek a zralých pomerančů.

Power Plant
Typ:
Sativa-Jižní Afrika

THC:
15%

Silný pocit “up high”, velice jemný kouř.

Naposledy upravil 07-02-2011 v 11:02 AM

Old Post 20-01-2011 v 20:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Čus chlapi,
kurnik trošku stresuju dal jsem to naklíčit do rw kostek klíčky jedou ale mám takový pocit,že je ten rw těsnější vyhrabe se to z toho?asi už nemá cenu rvat ty klíčky s kostek a dát je do hlíny to je asi jasné,že?Dík za odpověĎ

Naposledy upravil 25-01-2011 v 12:58 PM

Old Post 21-01-2011 v 08:53 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Tak vše je už v boxíku...pozděj přidám foto
akorát co mě trápí tak je Power Plant od dutch passion z 5 semen se chytlo jedno je to možné?ani velikost nic moc každé jiné a bledé!Orange Bad z 5Ks se vyklubaly 4 Ks,ale po rozbalení sáčku bylo jedno semínko rosypané!A to jsem myslel,že DP patří mezi špičku,takže 1200 kč v řiti za PowerPlant
Mandala super za dva dny měl kliček 3cm 8) ze třech zasazených semen 3 venku jako první NO.1
Myslíte,že by se ten Power Plant dal nějak reklamovat???Přece to je jenom litr...

jinak velikost rostlinek je cca 3cm ( za 7 dní od semene )

Old Post 24-01-2011 v 19:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 4

Reklamovat je asi nemůžeš, oni ti záruku nedávaj. Záleží taky dost na tobě, jak je necháš klíčit a 90% klíčivost většinou maj. Můžeš si podle mě maximálně stěžovat, uvidíš, co ti řeknou.. Možná po cestě promrzly, možná hnojíš, možná ti pošlou nový.

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 24-01-2011 v 19:42 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

čau fiste
právě,že všechny ostaní byly v klídku i Orange bud od DP super jede...
nehnojil jsem destilka + kojenecka voda(1:1) PH 5,8-6 měrěno Adwou
nevylezly ani s RW kostek ale je pravda že byla kosa když to dojelo PPLkem
Možná jim písnu,možná mě pošlou nový a možná taky ne..

Old Post 24-01-2011 v 20:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6






Čůs lidi,
příkládím pár fotek mimin...
je to 9 den co jsem dal semena naklíčit

přihodila se mi malá nehoda,odešel mi ventilátor TD 160m3 od elektrodesign,stalo se po tom co jsem tam hodil nějaký bazarový regulátor,nejspíš tep.pojistka,volal jsem na servis a tyhle krámy mají až do TD 300 tep.pojistku nenávratnou a musí po vypnutí do servisu tak pozor na to! ja už mám v krabici nový RK 125 sice je hlučnější,ale zkoušel jsem regulovat tím bazarovým regulem a vypadá,že to bude v klídku no nemám to štestí musím opatrně na sousedy..

zatím jsem tam hodil 120mm ventilátor s PC a teplota je super kolem 27 jelikož je venku kosa a ve sklepě mám asi 10°C jak bude nutné hodím tam ten ruck....

Old Post 26-01-2011 v 18:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7



Foto

1. Horkovzuch

2. Pc Ventilátorek

Old Post 26-01-2011 v 18:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8






Čůůs,

přidávám aktualizaci:

dnes 10 den od semene
světlo 400W 18/6
teploty max 24°C
min 16°C
vlhkost 65%

přidávám Foto

Old Post 28-01-2011 v 10:42 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9






Čůs lidi

tak jsem si objednal stavebnici triakového regulátoru,je to cca za 30 min spichnuté,a to jsme nikdy nic takového nedělal

A teď bych potřeboval radu. .Jak jsem psal výše místo TD ventilátoru jsem pořídil RUCK 125 a chtěl bych vědět,jestli můžu tento vent. regnout triakem???
Co jsem procházel fórka,tak někde píšou ,že jo,někde zas,že ne....
tak jak to opravdu je???Zkoušel jsem funguje parádně,je pravda,že při menším výkonu vent. chrastí,ale není to zase tak hrozné....
Dík za odpověd

Pár fotek mojí práce

Old Post 28-01-2011 v 18:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10


Foto komplet

Old Post 28-01-2011 v 19:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Roo
A teď bych potřeboval radu. .Jak jsem psal výše místo TD ventilátoru jsem pořídil RUCK 125 a chtěl bych vědět,jestli můžu tento vent. regnout triakem???


jasně že můžeš, sám ho používám taky a jede bez problémů

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 30-01-2011 v 14:01 PM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 12

mám ten samý regulátor od tipa.eu a ventil. RM 125L od elektrodesign a funguje naprosto bez problemu. mam ten menší potenc. pro minim. otáčky nastaven na maximum, takže nejnižší rychlost je tak 30% a žádné bzučení neslyším, je to kus od kusu

Old Post 30-01-2011 v 21:14 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ka'n'ja
Stálý Člen

Karma uživatele Ka'n'ja - 25% PěstitelskáKarma uživatele Ka'n'ja - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 13

Ja si ted nejsem jisty jakej je v RUCKu a v tadytech ventilatorech motor... ale myslim ze je asynchronni, tem by to myslim vadit nemelo... Synchronni by ti na to nejel. Jinak ted delam takovej modulek, u kteryho nastavis teplotu, její hysterezi (rozsah regulace teplot), a ono to bude podle teploty regulovat otacky. Zatim fakt jen analogový primitivní, levný, zařízení, který bych rád namontoval přímo někam k ventilátoru, ať se to nemusí drátovat ze skříně. Na teplotní čidlo bude kabel s konektorem...

rum rum nezavazne

Old Post 31-01-2011 v 15:16 PM
Ka'n'ja je offline   Profil uživatele Ka'n'ja   Find more posts by Ka'n'ja   Foto galerie člena Ka'n'ja   Click here to Send Ka'n'ja a Private Message   Add Ka'n'ja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 14

je tam jednofázový asynchronní motor s rozběhovým kondenzátorem, který podle všech odborných časopisů a příruček nejde regulovat triakovým regulátorem.
Praxe však ukázala, že tyto motory triakovým regulátorem regulovat LZE a to velice dobře. S regulací pod 30% však trošku bzučí.

Tvůj triakový regulátor od firmy tipa.eu má navíc zpětnou vazbu, to znamená, že čím víc ucpeš ventas, tím on zvedne otáčky, aby zachoval objem nasátého vzduchu

Old Post 31-01-2011 v 16:10 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

Díkes za odpovědi
možná budu mít na regulaci malý přepych a to ve formě frekvenčního měniče,švagr dělá v jedné nejmenované fabrice,a nějake ty meniče se tam válejí.Tak snad taková třešnička,uvidí se....

Old Post 31-01-2011 v 22:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16






Tak 13 den růstu

malé překvapení vyrostl nám triploid!máme mutanta juchů je to ufonek ..
držte palce ať je to samička....
jinak to zatím roste,teploty se nemění jelikož je udržuje horkovzduch zatím fajn
akorát se mě zdají kytky takové bledší,ale určitě ještě do konce týdne počkám a začnu pomalinku přihnojovat kolem toho 20 dne,uvidím podle velikosti......

Tady přidávám noční foto i s ufonem
mám to těžké náš barák je plný očí i uší........musím všechno dělat na rychlo,a potichu je to hrůza,ale do dvou let bude s mojou baráček to bude potom pohodička

Old Post 01-02-2011 v 00:47 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3116110 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív