Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » První box
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Dotaz otázečka Příspěvek č. 1

Chtěl bych se zeptat, co by jste mi doporučili za zadní stranu skříně. Mám dost omezený prostor, tak jsem chtěl ''skříň na míru''.. Proto jsem zašel do Hornabachu a nechal si nařezat desky..:-) (cca 300,-)2x 50x50 a 2x 100x50.. Něco do čeho by se snadno sem tam dělala nějaká ďura..:-D Napadl mě korek.. Co vy na to? A ještě by mně zajímalo, jestli by do tohohle prostoru šla 125W red (a pak 70 HPS)? A nebo pro jistotu 200W dual..:-D Hrozně mě se mi totiž úsporky líbí..:-P

Old Post 05-02-2009 v 22:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
begginer
Stálý Člen

Karma uživatele begginer - 58% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 2

korek je vice jak nevhodný- ve vlhku se ti to rozpadne , nevim co pouzit ale prreklizka 0,5 s ochranou proti vode se mi jevy jako moznost , k lampe o sodik nemam starost ale ta usporka nevim jestli to dostatecne prosviti. B

Old Post 05-02-2009 v 22:07 PM
begginer je offline   Profil uživatele begginer   Find more posts by begginer   Foto galerie člena begginer   Click here to Send begginer a Private Message   Add begginer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.smakovicka
degustátor

Karma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 3

Sololit by mohol stacit,ale ked budes cet robit naike otvory do tej zadnej steny tak nieco hrubsie napr. osb dosky. Kedysi som isiel v takom pristore 125w CFL-rast a na ket 150w-HPS

''Múdry človek sa poučí na chybách iného, hlupák sa nepoučí ani na vlastných.''


libra-drip, 400w MH, 600w HPS, 12x bubble gum

Libra-drip, 400W MH, 750W HPS, Bb,Dd,Nlx,Sk,Eu


Old Post 05-02-2009 v 22:16 PM
pan.smakovicka je offline   Profil uživatele pan.smakovicka   Find more posts by pan.smakovicka   Foto galerie člena pan.smakovicka   Click here to Send pan.smakovicka a Private Message   Add pan.smakovicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

No, chtěl bych tam šoupnout 1-2.. Víc určitě ne.. Rodičům se to nelíbí..:-D

Old Post 05-02-2009 v 22:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

2: pan.smakovicka: a kde se dá ten sololit sehnat?:-)

Old Post 05-02-2009 v 22:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.smakovicka
degustátor

Karma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 6

sololit,osb dosky zozenies klude trebars v baumaxe, v horbachu

''Múdry človek sa poučí na chybách iného, hlupák sa nepoučí ani na vlastných.''


libra-drip, 400w MH, 600w HPS, 12x bubble gum

Libra-drip, 400W MH, 750W HPS, Bb,Dd,Nlx,Sk,Eu


Old Post 05-02-2009 v 22:21 PM
pan.smakovicka je offline   Profil uživatele pan.smakovicka   Find more posts by pan.smakovicka   Foto galerie člena pan.smakovicka   Click here to Send pan.smakovicka a Private Message   Add pan.smakovicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

No, tak na větráčky, odtahy, .... Jinak ďakujem za pomoc..

Old Post 05-02-2009 v 22:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.smakovicka
degustátor

Karma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 8

tak to radsej tu osb, a od nej osb3 tie su impregnovane aj proti vlhkosti,alebo osb4 tie su impregnovane este viacej.

''Múdry človek sa poučí na chybách iného, hlupák sa nepoučí ani na vlastných.''


libra-drip, 400w MH, 600w HPS, 12x bubble gum

Libra-drip, 400W MH, 750W HPS, Bb,Dd,Nlx,Sk,Eu


Old Post 05-02-2009 v 22:59 PM
pan.smakovicka je offline   Profil uživatele pan.smakovicka   Find more posts by pan.smakovicka   Foto galerie člena pan.smakovicka   Click here to Send pan.smakovicka a Private Message   Add pan.smakovicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

Ahoj, ještě bych se chtěl zeptat, co by jste mi doporučili za genetiku(takovou, která by mi i odpustila nějakou tu chybičku.. ) Napadl mě třeba chronic nebo californ. orange.. Pokud víte ještě o jiné, tak jen paráda..;-)

Old Post 08-02-2009 v 14:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelicko
Stálý Člen

Karma uživatele Zelicko - 84% PěstitelskáKarma uživatele Zelicko - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 10

NL a sage .. pry vhodna pro zacatecniky vydrzi vse prave ji mam

Old Post 08-02-2009 v 15:39 PM
Zelicko je offline   Profil uživatele Zelicko   Find more posts by Zelicko   Foto galerie člena Zelicko   Click here to Send Zelicko a Private Message   Add Zelicko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

2 zelíčko: Hh, to zní lákavě..;-) A zatim dobrý? Nemáš nějaké fotečky skříňky a kytí? Rozepiš se trochu..;-) P.s: Jak vypadá sage?:-D

Old Post 08-02-2009 v 18:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelicko
Stálý Člen

Karma uživatele Zelicko - 84% PěstitelskáKarma uživatele Zelicko - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 12

jo jo, přišly 4 kyticky postou tak sem je zasadim a ted rostou .. jen problemky s vlhkosti no ale to se podda.. fotky hodim na net zejtra az budu na svym pc (doplnim sem odkaz)
preju dobrej grow
Zelí
PS: http://www.seedjoint.com/en/shop/cannabis-seeds/sage

Old Post 08-02-2009 v 18:35 PM
Zelicko je offline   Profil uživatele Zelicko   Find more posts by Zelicko   Foto galerie člena Zelicko   Click here to Send Zelicko a Private Message   Add Zelicko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 13

z NL souhlasím krásná to rostlina . Skoro sama se větvi ,výnosy řekl bych nad průměrny a hlavně je dost odolná.
http://grower.cz/semena/nlx
snad sem ti pomoch měj se !ZAU!

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 08-02-2009 v 21:04 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

Tu zadni stranu skrine bych moc neresil,proste tam supni takovou tu preklizku, co se dava klasicky do skrini,z jedne strany lakovanou, z druhe to vypada jako tvrdej papir,nevim,co je to za matros. Natri to na bilo. 50 x 50 predpokladam ze je efektivni plocha,pak dej bud 150 W sodik nebo CFL 125W,vic je zbytecny.Rozhodni se bud pro to ci ono,nebo jestli chces utracet penize...pokud se rozhodnes pro CFL vem REDku,bez problemu ti s tim pujde i rust.Vyhoda CFL je, ze ti to nevyhori, je to prece jenom usporka,proste dosviti.Sodik ti da vic a pokud se budes snazit tak o dost vic,ale je to riskantnejsi reseni.
Doporucil bych koupit hotovy predradnik (kit),radeji nekupuj jednotlive soucastky jako tlumivka,starter,pojistka,kondenzator a nespojuj to sam.Predradnik dej mimo skrin na nehorlavou podlozku co moc nepece,kdyz se zahreje.

Old Post 09-02-2009 v 07:12 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luboshek
Stálý Člen

Karma uživatele Luboshek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luboshek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luboshek - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 15

jo taky bych dal na tu zadni stenu takovej ten tvrzenej papir ze zadni strany skrine..............a genetiku bych ti doporucil Jacka Herrera......ze vsech kytek se mi drzi nejlip

Old Post 09-02-2009 v 07:56 AM
Luboshek je offline   Profil uživatele Luboshek   Find more posts by Luboshek   Foto galerie člena Luboshek   Click here to Send Luboshek a Private Message   Add Luboshek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

Ra: No jasný, takhle nějak jsem si to představoval, navíc jsem ještě studnet a s našima, takže bych tam ani víc W nedal..;-) Ta překližka je sololit a už jí tam mám.. Jinak dík za rady ohledně toho kitu-na elektro jsem kkt, takže bych 100% vyhořel..

Luboshek: Wow.. Mám právě pocit, že je dost náročnej, ale uvidíme, napřed chci tu skříň alespoň nějak dodělat.. Ale díky za tipy..

Old Post 09-02-2009 v 08:20 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-01-2016 - První Grow - 13 odpovědí
19-05-2013 - první indoor - 8 odpovědí
27-07-2012 - PC box - 14 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0482180 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív