Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Pro ty co už nehulí
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
DanekRider
Stálý Člen

Karma uživatele DanekRider - 5% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 51  

Pro ty co už nehulí Příspěvek č. 1

Jednoduchá otázka: Proč jste s hulením přestali?
popř. pěstujete ještě?

Jsem narkoman,fetuju marihuánu.

Old Post 07-02-2009 v 11:06 AM
DanekRider je offline   Profil uživatele DanekRider   Find more posts by DanekRider   Foto galerie člena DanekRider   Click here to Send DanekRider a Private Message   Add DanekRider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DanekRider
Stálý Člen

Karma uživatele DanekRider - 5% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 2

No já taky od včerejška od večera Ale poslední dobou se mi v hlavě hromadí plno věcí,tak přemýšlím o nějaké pauze. A hlavně se chci informativně zeptat,z jakých důvodů lidi co hulili s tím přestali,at vím v jakém "stádiu" jsem.

Jsem narkoman,fetuju marihuánu.

Old Post 07-02-2009 v 11:23 AM
DanekRider je offline   Profil uživatele DanekRider   Find more posts by DanekRider   Foto galerie člena DanekRider   Click here to Send DanekRider a Private Message   Add DanekRider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 3

-s hulením přesatnu pouze v případě,že me to zabije....

DEN/NOC

Old Post 07-02-2009 v 11:52 AM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mari
Stálý Člen

Karma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od k/-\pr
-s hulením přesatnu pouze v případě,že me to zabije....


napodobne , hi

Starlight sativa

Reverzni osmoza 0,0 ec, ph 6,0
Hindu Kush sklizeno
HASH PLANT® grow č. 3 , Plagron vs Hesi
1 in 400w
Začátky + Jack Flash
GALERIE

Old Post 07-02-2009 v 11:57 AM
mari je offline   Profil uživatele mari   Find more posts by mari   Foto galerie člena mari   Click here to Send mari a Private Message   Add mari to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mari! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mari
Stálý Člen

Karma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od pAliCZaKoff
Řekl bych že to ještě do dnešního večera smažeš ale k věci. Já nehulím když jsem s přítelkyní která se vrací na víkendy z intru no a nebo když jsou prázdniny a vůbec si nestěžuju a to kouřím několik jointů denně... Taky na mě někdy chodí nějaké schízy tak občas vysadím a pak se to szpraví

No a jeden známý byl strašný prasse.. Pak mu otěhotněla přítelkyně a teď si nedá ani beero


presne tak , musi bejt duvod toho nechat , pak de vsecko, a hlavne se musi chtit. Chodil sem kdysi k psychousovi a rok sem nepalil, srovnal sem si to vsecko v hlave i zivot a hned se lip hulii, vsecko chce svuj cas.

hojss

Starlight sativa

Reverzni osmoza 0,0 ec, ph 6,0
Hindu Kush sklizeno
HASH PLANT® grow č. 3 , Plagron vs Hesi
1 in 400w
Začátky + Jack Flash
GALERIE

Old Post 07-02-2009 v 13:05 PM
mari je offline   Profil uživatele mari   Find more posts by mari   Foto galerie člena mari   Click here to Send mari a Private Message   Add mari to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mari! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 6

Něco podobnýho.. http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=26513

Nehulim, kvůli zhoršení krátkodobý paměti, ale pěstuju dál.. Popravdě mě baví víc pěstovat, než si užívat stavy mimo.

Old Post 07-02-2009 v 13:17 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4fun
Stálý Člen

Karma uživatele 4fun - 100% PěstitelskáKarma uživatele 4fun - 100% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Rhino
Něco podobnýho.. http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=26513

Nehulim, kvůli zhoršení krátkodobý paměti, ale pěstuju dál.. Popravdě mě baví víc pěstovat, než si užívat stavy mimo.


Rhino to jsme 2 co to baví víc pěstovat než hulit , dám si jen občas, ale že bych byl závislák a musel to mít každej den to zrovna ne
hlavně bych nechtěl dopadnout, jako spousta kámošů co to měli v hlavě v pořádku, začli hulit a....znáte to
takže všem co přestávaj držim palce, a všechno nejlepší do novýho života

1st indoor 220W úsporka, PPP a AH
2nd indoor 220W úsporka, 400w HPS - Euforia a Mazar jede

Old Post 07-02-2009 v 15:04 PM
4fun je offline   Profil uživatele 4fun   Find more posts by 4fun   Foto galerie člena 4fun   Click here to Send 4fun a Private Message   Add 4fun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
.:INDI:.
Stálý Člen

Karma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 8

prestal som asi na mesiac došly vlastne zasoby a kupovať si nemožem dovoliť.....aj tak to už moc nedavalo....po tom mesiaci som si asi 2 krat zahulil a to vam poviem dlho som sa tak nezasmial

Hlavne si veriť

Old Post 07-02-2009 v 15:21 PM
.:INDI:. je offline   Profil uživatele .:INDI:.   Find more posts by .:INDI:.   Foto galerie člena .:INDI:.   Click here to Send .:INDI:. a Private Message   Add .:INDI:. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

ted davam na mesic pauzu:1)kvuli nekomu
2)sem skoro kazdej den vypalenej

Old Post 07-02-2009 v 15:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 10

Já už nehulím, já se nechávám... už před týdnem jsem s tím přestal...

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 07-02-2009 v 15:57 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Libi
Stálý Člen

Karma uživatele Libi - 68% PěstitelskáKarma uživatele Libi - 68% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 11

Taky radši pěstuju než hulím, v poslední době tomu moc nedám. Nehulil jsem asi 5 měsíců, když bude nuda, tak si klidně zahulím, ale to jsem v poslední době nějak nezažil, takže momentálně nemám důvod... Rozhodně neodsuzuju chronický kuřáky, co dávaj 10 špeků denně, taky jsem to prožil, ale už mně tráva nedává to co kdysi dávala. Beru to jako občasný příjemný zpestření, ale rozhnodně ne n.1 v životě...

Takhle ti to řeknu - pokud opravdu přemýšlíš, že přestaneš, asi to bude mít nějakej důvod a rozhodně doporučuji přestat. Nemá cenu hulit proti své vůli, kdykoliv se k tomu člověk může vrátit.
citace:
Původní příspěvek od pAliCZaKoff No a jeden známý byl strašný prasse.. Pak mu otěhotněla přítelkyně a teď si nedá ani beero

Můj známej taky, jenom nepřestal Teď má dítě cca 4 roky starý a hulí pořád stejně...

Old Post 07-02-2009 v 16:18 PM
Libi je offline   Profil uživatele Libi   Find more posts by Libi   Foto galerie člena Libi   Click here to Send Libi a Private Message   Add Libi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 12

Já vobčas přestanu když už mi to takříkajíc leze na mozek, ale seknout s tim uplně? to teda nikdy a i kdybych řekněme ze zdravotních důvodů přestal hulit tak pěstovat nepřestanu dokud mě někdo nepráskně a neshniju v lochu

Old Post 07-02-2009 v 17:08 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FeRO
Nový Člen

Karma uživatele FeRO - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 13

já taky hulil hafo ale už me to skoro nic nedělalo tak sem to trošku omezil a je to hrubý met zase ty super stavy je to dobrý si dat občas pauzu ale abych s tím seknul navždy to asi ne

Old Post 07-02-2009 v 18:22 PM
FeRO je offline   Profil uživatele FeRO   Find more posts by FeRO   Foto galerie člena FeRO   Click here to Send FeRO a Private Message   Add FeRO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bc.
Nový Člen

Karma uživatele Bc. - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 14

No ja som prestal presne 6.12.2008 koli zdravotnym problemom ktore som pripisal mačesu... uz sa mi to vsetko zlepsilo ale 2 mesiace abstinencie nechcem len tak hodit za hlavu a tak som si povedal ze zacnem hulit znova az ked ma niekto ponukne jointom v tej najneocakavanejsiej chvili... kedy to bude neviem, mozno az ked si vypestujem, zoznem, ubalim a sam seba prekvapim...

Old Post 07-02-2009 v 19:15 PM
Bc. je offline   Profil uživatele Bc.   Find more posts by Bc.   Foto galerie člena Bc.   Click here to Send Bc. a Private Message   Add Bc. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

Už tak je toho na člověka občas moc, ještě hulit do toho, to by tak hrálo .. jsem pro život beze zmatků
Good luck

Old Post 07-02-2009 v 20:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
donTomás
Nový Člen

Karma uživatele donTomás - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 16

Anketa v Reflexu: Kouříte trávu? Pokud ne, proč?
Jedna z odpovědí: "Nekouřím, protože jsem teď jednoho jointa dokouřil a dalšího teprve balím."

Old Post 07-02-2009 v 23:03 PM
donTomás je offline   Profil uživatele donTomás   Find more posts by donTomás   Foto galerie člena donTomás   Click here to Send donTomás a Private Message   Add donTomás to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5702920 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív