Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » stopem po vlastech českých aneb haluz!!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
mariman
Stálý Člen

Karma uživatele mariman - 79% PěstitelskáKarma uživatele mariman - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 1

Chci se s vámi milý Groweři podělit o takovou haluz, co se mi stala 8. května když jsme jel stopem do Ostravy na majales.
Po celekm krátke době (cca 5 min.) mě vzal fialovej opel, v něm seděli dva lidičky Yvet (jak jsem později zjistil) a v předu řídil její partner, ten vypadal na v pohodě týpka. Sedl jsem dozadu (vedle Yvet) ,protože ve předu bylo obsazeno nějakýma taškama a jiným harampádím. Cesta probíhala dobře, až teda na to že po dálnici, kde kolem nás fičela ostatní auta min. 130, my si to "valili" osmdesátkou. Po cestě nezávazná, nenucená konverzace. Když jsem dorazili do Ostravy tak ten týpek zničeho nic tak na mě: "máme takovej soukromej problém, mohl bys nám pomoct?" já trochu ztuhnul (co můžou chtít hulo???) , ale vklidu odvětil, že jestli to bude v mých silách... a co jde. Po krátké odmlce a pohledu dozadu na Yvet odvětil, že jeho žena (byli spolu 5 let) se ráda ukazuje... ukazuje???? pak bylo chvíli trapný ticho, než sem se zeptal a co já jako s tím mám dělat??? "No... my kousek bydlíme, nebo jestli by to Yvet stačilo v autě... a co já mám jako dělat??? mám se nějak aktivně účastnit, nebo co??? Ne, stačí když se budeš dívat, ona se ti ukáže a pak tě zavezem kam chceš, tak co???" mě v tu chvíli proběhlo hlavou spoustu věcí, nakonec jsem si řekl, že můj život potřebuje občas nějaký to vzrůšo a to že se asi jen tak znovu nenaskytne, tak jsem řekl : "víte co? já jdu do toho!!!" Tak si mě zavezli mimo Ostravu do řepkovýho pole, a ten týpek tak se Yvet ukaž! Yvet začala, natřásala se přede mnou, hladila se... já se koukal a snažil se vypadat povzbudivě a ne jak idiot , Yvet: "nemám malý prsa??" já:"ne, to je dobrý... " manžel:nechceš si i šáhnout?? " já: "ne dík!!! " ještě jsem se u "toho" zeptal toho týpka, jestli mu to nevadí, že mu tak očumuju ženskou nebo jestli se mu to taky líbí?? on, že ne, ale co má dělat. Ještě jsem se zeptal jak často někoho takhle berou a oni že tak 2x ročně nějakýho stopaře, tak se těšte lidičky!!!! pak mě zavezli na majales (přes město asi 130) a .... ale majales je už jiná historie!!!

Old Post 04-07-2002 v 12:53 PM
mariman je offline   Profil uživatele mariman   Find more posts by mariman   Foto galerie člena mariman   Click here to Send mariman a Private Message   Add mariman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Příspěvek č. 2


to je teda dobré psycho... a líbilo se ti to ?
posílám karmu.. podle mého si jhi zasloužíš

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 04-07-2002 v 14:38 PM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

Příspěvek č. 3

haaaaaahaahaha....
Já začnu stopovat.

250w skříň

Old Post 04-07-2002 v 18:29 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ziki
Stálý Člen

Karma uživatele ziki - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 96  

Palec nahoru Hustý!! Příspěvek č. 4

Tyjo tak to máš pohodu, já už jezdim stopem docela dlouho a pořád se mi ne a ne taková nějaká sexuální historka přihodit :-)))

K+ jo a kolik tý Yvet bylo ?

ride hard - die free

Old Post 05-07-2002 v 10:54 AM
ziki je offline   Profil uživatele ziki   Find more posts by ziki   Foto galerie člena ziki   Click here to Send ziki a Private Message   Add ziki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ziki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mariman
Stálý Člen

Karma uživatele mariman - 79% PěstitelskáKarma uživatele mariman - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 5

sem rad, ze se vam prihoda libila, Yvet bzlo 32 a... asi bych si rict nedal, ale jako zkusenost super!!!

Old Post 08-07-2002 v 15:07 PM
mariman je offline   Profil uživatele mariman   Find more posts by mariman   Foto galerie člena mariman   Click here to Send mariman a Private Message   Add mariman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 6

Hoj

Tak to jo no to je hustý..... to bych si fack přál zažít ale nevim jak bych v tu chvíly zareagoval to fack nevim...... ale jo vym šel bych do toho samozřejmě pouze za určitejch podmínek ( kdyby Yvet bylo 50 tak asi NE ) tim samozřejmě nechci urazit dámy kolem 50ky......

[Edited by ant on 16-07-2002 at 12:47 AM]

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 15-07-2002 v 23:22 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4869420 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív