Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » voda do zvlhčovačky..??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

voda do zvlhčovačky..?? Příspěvek č. 1

Čau, chtěl bych se zeptat, jestli do zlhčovačky lejete destilku anebo normálně vodu z kohoutku... V návodu k tomu nic nepíšou, ale radši se zeptám, než abych pak brečel
Díky dubinek

Kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek
powerplant pod 70w sklizeno
Dubínkových 70w Sklizeno

Old Post 16-02-2009 v 14:30 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
van blade
Stálý Člen

Karma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 2

zdar,
no takhle.. nejdřív jsem koupil 2x5l kanystr destilky..pak se mně nechtělo do drogerky a začal jsem vodu převařovat v hrnci na plotně..tuto praxi jsem posléze opustil, když jsem přišel nakalenej domů, nachystal vše na převařování a šel spokojeně spát..a ráno byl moc rád, že mně nechytl kér vod rozpálenýho hrnce na sporáku.. a od té doby tam liju točenou kohoutkovou..a bez problemů..

občas je potřeba to vyčistit nějakym octem od nanesenýho vodního kamene.

blade

Old Post 16-02-2009 v 14:44 PM
van blade je offline   Profil uživatele van blade   Find more posts by van blade   Foto galerie člena van blade   Click here to Send van blade a Private Message   Add van blade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 3

dík moc, to jsem potřeboval vědět ještě prosimtě jak to děláš tim octem?? Stačí nalejt a on se o to postará nebo to nějak drhneš...??

Kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek
powerplant pod 70w sklizeno
Dubínkových 70w Sklizeno

Old Post 16-02-2009 v 15:10 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

ty se postaráš .) já třeba tu nádobu vyplnim tak 1:1 vody s octem pořádně třepu všelijak a ten dolek utírám hadříkem

jinak s destilkou celkem dobrá zkušenost, neviděl sem nějaký negativní ovlivnování...ale je taky důležitý hlídat ph ... třeba u mě z kohoutku teče sedmičková, pak mám možnost studnovou vodu ph asi 5 takže to většinou míchám, někdy z lenosti a času ne a nic extra se neděje ..

Old Post 16-02-2009 v 15:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 5

supr chlapi, díky

Kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek
powerplant pod 70w sklizeno
Dubínkových 70w Sklizeno

Old Post 16-02-2009 v 15:17 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rodniik
Stálý Člen

Karma uživatele Rodniik - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 6

Mě když se zanese zvlhcovacka vodnim kamenem tak vyndam keramickej disk (membranu) a umyju ji hadřikem s octem.
Ale pozor při zandavání membrány z5 .. musí být vše SUCHÉ

Hodně štěstí při čoštění

Old Post 16-02-2009 v 17:22 PM
Rodniik je offline   Profil uživatele Rodniik   Find more posts by Rodniik   Foto galerie člena Rodniik   Click here to Send Rodniik a Private Message   Add Rodniik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od van blade
zdar,
no takhle.. nejdřív jsem koupil 2x5l kanystr destilky..pak se mně nechtělo do drogerky a začal jsem vodu převařovat v hrnci na plotně..tuto praxi jsem posléze opustil, když jsem přišel nakalenej domů, nachystal vše na převařování a šel spokojeně spát..a ráno byl moc rád, že mně nechytl kér vod rozpálenýho hrnce na sporáku.. a od té doby tam liju točenou kohoutkovou..a bez problemů..

občas je potřeba to vyčistit nějakym octem od nanesenýho vodního kamene.


sorry ale myslím, že převařením vápenec z vody nedostaneš ani náhodou.

A na odstranění vodního kamene prodávají v drogeriích special přípravky a nejsou draný a asi jsou i účinnější než voda s octem. Ale destilka je asi nejlepší volba...za pár korun a je klid

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Old Post 16-02-2009 v 18:07 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Don Killuminaty
Stálý Člen

Karma uživatele Don Killuminaty - 89% PěstitelskáKarma uživatele Don Killuminaty - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 8

ja pouzivam tiez iba vodu z kohoutku cas od casu musim precistit od vodneho kamena tepla voda + ocot ako kolega spominal.
nikdy som stym nemal problem

It’s so hard to stay away,I need her every day,I feel so high when I hear your name,Sweet Jane,If you was reefa, you’d be the sweetest Shiva, potent just like that creepa,
Knowin how much I need ya, I need ya.I see ya, I’m just tryin to get near ya,Warring dyin to feel ya, you’re aroma is so familiah.I’ve never loved another like I love you Jane, Jane, Jane,Tell it to me that I should leave you alone but I just can’t, can’t, can’t.
From the first time I hit it I knew, I couldn’t quit it, It’s true, that I’m addicted to you

moj 1.Grow 400W Skunk #1

moja matkaren

my 1st AERO pokus

Old Post 16-02-2009 v 18:24 PM
Don Killuminaty je offline   Profil uživatele Don Killuminaty   Find more posts by Don Killuminaty   Foto galerie člena Don Killuminaty   Click here to Send Don Killuminaty a Private Message   Add Don Killuminaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellspawn
Stálý Člen

Karma uživatele hellspawn - 95% PěstitelskáKarma uživatele hellspawn - 95% PěstitelskáKarma uživatele hellspawn - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 9

ja som skúšal potravinársku kyselinu citrónovú..ocot je dobrý, ale kys. citrónová lepšia, treba skúsiť..a nie je ani taký zápach po octe, ocot je dosť ako by som to povedal - aromatický..

hellspawn

Old Post 16-02-2009 v 21:20 PM
hellspawn je offline   Profil uživatele hellspawn   Find more posts by hellspawn   Foto galerie člena hellspawn   Click here to Send hellspawn a Private Message   Add hellspawn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
#77
Stálý Člen

Karma uživatele #77 - 70% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 10

ja leju vodu z kohoutku a na cernych kvetinacich se mi usazuje asi vodni kamen?? nechaval sem vodu odstat ale z lenošných duvodu uz tam leju primo z kohoutku..

...#77

Old Post 22-02-2009 v 19:29 PM
#77 je offline   Profil uživatele #77   Find more posts by #77   Foto galerie člena #77   Click here to Send #77 a Private Message   Add #77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dukarin
Stálý Člen

Karma uživatele Dukarin - 83% PěstitelskáKarma uživatele Dukarin - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 11

JA nechavam vodu odstat aspon den a pak ji tam leju ..

Old Post 23-02-2009 v 06:01 AM
Dukarin je offline   Profil uživatele Dukarin   Find more posts by Dukarin   Foto galerie člena Dukarin   Click here to Send Dukarin a Private Message   Add Dukarin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grizly
Stálý Člen

Karma uživatele grizly - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 762  

Příspěvek č. 12

[účet odstraněn]

Old Post 24-02-2009 v 12:48 PM
grizly je offline   Profil uživatele grizly   Find more posts by grizly   Foto galerie člena grizly   Click here to Send grizly a Private Message   Add grizly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spawnmaster
Stálý Člen

Karma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 13

jo, taky jsem tam párkrát nalil vodu přímo z kohoutku a na kytkách se mi usazoval ten bílej povlak, jak říká grizly... bude to asi ten vápenec, aspon podle me a kytkam to, si myslim, zrovna dvakrát neprospěje... kdyz jsem ale tu vodu převařil, tak se mi to nikdy nestalo.... řešim tak, že normálně převařim ve varný konvici, naleju do většího hrnce, nechám vychladnout a pak to leju až do zlhčovačky a žádnej problém jsem s tím neměl... destilka by asi byla rozumnější volba, ale stále ji dokupovat a tahat do třetího patra :-) to radši převařit hehe

Dodržuj zákon.... a budeš svobodný

Old Post 04-03-2009 v 12:32 PM
Spawnmaster je offline   Profil uživatele Spawnmaster   Find more posts by Spawnmaster   Foto galerie člena Spawnmaster   Click here to Send Spawnmaster a Private Message   Add Spawnmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PETERSON
Nový Člen

Karma uživatele PETERSON - 28% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 14

Používám dešťovku, zdá se být nejlepší. Naprosto žádný vodní kámen...

Old Post 14-03-2009 v 17:35 PM
PETERSON je offline   Profil uživatele PETERSON   Find more posts by PETERSON   Foto galerie člena PETERSON   Click here to Send PETERSON a Private Message   Add PETERSON to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-01-2007 - destil. do zvlhčovačky - 7 odpovědí
07-03-2003 - voda do zvhčovače - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3711340 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív