Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » zákaz pěstování???:-(
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Tomicz
Nový Člen

Karma uživatele Tomicz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 14  

Obecné zákaz pěstování???:-( Příspěvek č. 1

Zdravim Vás, groweři.
Bydlim ještě s rodiči a ještě nějaký rok potrvá, než se odstěhuju. Chci doma pěstovat ganju. Ale mám společnej pokoj s mym mladšim (15-letym) bráchou. To by ani tak nevadilo, ale rodiče mají na trávu zaujatej negativní názor, a vyvrátit jim ho neumim. Pěstovat mi zakázaly. V podstatě ani neví že hulim :-) Na chatě to pěstovat nemůžu, protože tam jezdíme jednou za půl roku. Jak jim mám vysvětlit, že to není nic špatnýho a že to chci normálně pěstovat??

Peace

Old Post 03-07-2007 v 20:05 PM
Tomicz je offline   Profil uživatele Tomicz   Find more posts by Tomicz   Foto galerie člena Tomicz   Click here to Send Tomicz a Private Message   Add Tomicz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

u me to bylo tak, ze jsem to delal i presto ze jim to vadilo, prechodili to.

Old Post 03-07-2007 v 21:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Příspěvek č. 3

sezen tatovi tinkturu na paradentozu a mame mast na klouby a jeste te budou prosit at pestujes

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Old Post 03-07-2007 v 21:57 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smaug1
Stálý Člen

Karma uživatele Smaug1 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 4

to sa da presvedcit fotrovcov ?? mno neviem ale good luck ked sa ti to podari daj vediet ako

Grower z hustych lesov

Old Post 04-07-2007 v 00:30 AM
Smaug1 je offline   Profil uživatele Smaug1   Find more posts by Smaug1   Foto galerie člena Smaug1   Click here to Send Smaug1 a Private Message   Add Smaug1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KING.FOX23
Nový Člen

Karma uživatele KING.FOX23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 5

Když maj kecy zkus pěstovat outdoor...

!!VYSTUP Z DAVU,ZDREDUJ HLAVU!!

Old Post 04-07-2007 v 01:34 AM
KING.FOX23 je offline   Profil uživatele KING.FOX23   Find more posts by KING.FOX23   Foto galerie člena KING.FOX23   Click here to Send KING.FOX23 a Private Message   Add KING.FOX23 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KING.FOX23! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scratt
Nový Člen

Karma uživatele Scratt - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 6

ja uz pestuju s tatikem hafo ho to chytlo jinak ty zacaty byly podobny nelibila se jim moje kyticka pod usporkou a pak na balkone

GrowerFuture

Old Post 04-07-2007 v 07:48 AM
Scratt je offline   Profil uživatele Scratt   Find more posts by Scratt   Foto galerie člena Scratt   Click here to Send Scratt a Private Message   Add Scratt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomicz
Nový Člen

Karma uživatele Tomicz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 7

HH, já to outdoor pěstovat nemůžu, bydlim v praze, a hnedka vedle věznice A navíc v Práglu jsou kuřbuřti, co by to ukradli. Udělám to asi tak že to normálněbudu pěstovat, a řeknu, že je to šalvěj :-)

Peace

Old Post 04-07-2007 v 07:58 AM
Tomicz je offline   Profil uživatele Tomicz   Find more posts by Tomicz   Foto galerie člena Tomicz   Click here to Send Tomicz a Private Message   Add Tomicz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 8

tomicz - hm idealni by mi prislo nepestovat doma vubec - obzvlast pokud mas v pokoji 15letyho brachu ->
1. neohlidas, aby te nekde nenakecal, trebas i v dobre vire
2. riskujes, ze z toho budou mit pruser i tvy rodice...
udelej si nekde guerilla grow nebo pockej, az vyrostes a vodpalis do vlastniho..

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 04-07-2007 v 09:42 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kouba
Stálý Člen

Karma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 589  

Příspěvek č. 9

ja kdyz jem zacinal pestovat tak jsem zacinal pod usporkou a mati jsem rekl ze za jednu kytku mi nikdo nic neudela ,pak sel na radu prvni rizek a dal uzto znas zvetsil jsem box ... postavil skrin a mati to tak nejak tolerovala ,ale kdybych doma ze dne na den postavil 400w box s 20 kytkama asi by mi to taky neproslo .... chce to trpelivost ,snad ti to vyjde ...

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=510015#post510015

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=508588#post508588

Old Post 04-07-2007 v 10:23 AM
kouba je offline   Profil uživatele kouba   Find more posts by kouba   Foto galerie člena kouba   Click here to Send kouba a Private Message   Add kouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanulkááá
avatars lady

Karma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 279  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Dude
tomicz - hm idealni by mi prislo nepestovat doma vubec - obzvlast pokud mas v pokoji 15letyho brachu ->
1. neohlidas, aby te nekde nenakecal, trebas i v dobre vire
2. riskujes, ze z toho budou mit pruser i tvy rodice...
udelej si nekde guerilla grow nebo pockej, az vyrostes a vodpalis do vlastniho..


Přesně jak říká dude,já když ještě bydlela u našich,taky jim to vadilo,tak jsem prostě nepěstovala,svět se nezboří.Až jsem si našla svoje bydlení tak si hnedka hodila kytky alespon na balkon.Máš snad svůj rozum a sám by jsi měl vědět jestli je dobrej nápad se hádat s rodiči,kvuli pár kytkám.

...Turbogirl... bez Turbo netu...
...přečipovaná na 200HP...
...and now invisible girl...
...lalalalááááá...


Terrace flowers by Haňule

Old Post 04-07-2007 v 10:29 AM
Hanulkááá je offline   Profil uživatele Hanulkááá   Find more posts by Hanulkááá   Foto galerie člena Hanulkááá   Click here to Send Hanulkááá a Private Message   Add Hanulkááá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 11

Já měl s pěstováním podobný problémy.. Táta prostě nechtěl, abych to měl doma, že je to výroba drogy, je to trestný atakdále... Do roka na různejch místech u známejch viděl, jak to doma pěstujou, že to používaj na léčebný účinky, tak mu došlo že už to neni takový utajený. Holt po čase povolil a teďko mi chodí kytky i zalejvat (zrovna před týdnem sme je spolu přesazovali)..
Bydlim doma s mámou, který nevadí klíčení semínek a na balkóně sazeničky do 10cm - pak se musej přestěhovat k tátovi..
Když sem se jí ptal na skřín, nejdřív řikala že v žádnym případě, prostě podobný řeči jako měl kdysi táta.. Ujišťoval sem jí, že nehulim a že to chci pouze na masti.. Jelikož moje babička má lupénku a jednou se o tom před mámou zmínila, že by ráda pěstovala kvůli té masti, bylo to pro mě plus.. Pak jí nějak ten strach z možných postihů přešel; prostě nic neřikala, takže mi to ani nezakázala No a jednoho dne sem sednul na bus a odjel koupit vše potřebný pro indoor 150W sodík.. Teďko už jen čekám až se dodělá skřín a pojede se vesele v medical-grow

Měj se, R

Old Post 04-07-2007 v 11:23 AM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Pestovani doma "rychle" a snadno Příspěvek č. 12

Ja jsem to vyresil takhle:
Nejdriv jsem se nejak tak polehoucku pomaloucku zacal zminovat o tom,ze bych chtel pestovat jen tak doma na okne technicke konopi a ze je to legalni atp..Pak jsem doma rekl,ze koupim seminka a jelikoz moje matka se vyzna ve vsemoznejch klubech a jinejch putikach .,tak jsem se ji zacal vyptavat,kde je nejaka "Ryba naruby" a ze tam ty seminka prodavaj.Protoze tam zrovna sla,tak mi je koupila a poceste domu si precetla brozurku o konopi co se dostava k tem seminkum.Kdyz prijela domu,uz na moje techniky nerekla ani popel.Po nejakym case jsem doma zacal nadhazovat,ze bych chtel skrin a vychvaloval jsem to do nebes.Pak jsem se zmini o jakychsi soutezich s fotkama kytek a rekl jsem,ze bych se tam chtel umistit a tak mati,sice dost s recma,prohlasila,at si klidne postavim skrin,akorat ze mi musi otec skontrolovat elektriku.Tam nastal kamen urazu.Ve vetsine rodin byva spis otec ten,kdo kouri a pije,ale unas neni ani jedno.Dlouhou dobu jsem byl v jeho ocich za fetaka a newim co jeste,ale po nejaky dobe(po rozvodu rodicu)se otcuv nazor na travu zmenil.Jednou dokonce rikal,ze by to klidne zkusil a ze zkusit se ma vsechno.To uz jsem teda mel doma hotovou skrinku a v ni rezy od Haryho(100%beniko ).Dneska se to ma tak,ze mati mi kytky toleruje a nema s tim nejmensi problem a ani po tom,co jsem ji rekl,ze bych se casem rad zacal zivit slechtenim "konopi" a ze mozna odjedu do nejake zeme,kde mi zakon nebude branit v mych pokusech.Dokonce i jednou rekla,ze klidne nekdy muzu zkusit dat speka,ze by ji to nevadilo.Matce kdybych proflak ze hulim,tak by budto byla nasrana,ale snesla by to a nebo by ji to bylo jedno,protoze par jejich pratel pestuje a huli.S otcem to dlouho bylo dost spatny,ale posledni dobou si nemuzu na nic stezovat.Pote,co zjistil,ze to myslim vazne a ze uz se asi nic nezmeni,tak budto to nejak skousnul a nebo procitl ze sna,ze konopi je neco hroznyho.Az nedavno ale zacal prohlasovat,ze at budu delat cokoliv,tak me v tom podpori a dokonce mi chce pomoct se stavbou nove skrine a vrchol vseho bylo,kdyz mi asi pred tydnem rekl,ze uz se tesi,az zacnu stavet.Kdyz jsem doma ukazoval,co vyroste v mem pokoji za monstrum,tak jsem cekal,ze budou sceny jak nikdy,protoze moje planovana skrinka neni zadny drobecek ,ale nikdo nic,jeste mi matka nabizela svoji skrin z loznice .Sice ziji v domeni,ze pestuju technicu,ale nevedomost je krasna a nehodlam je z ni v blyzke dobe vytrhnout.Pruser by ale byl,kdybych se provaril ze hulim pred otcem,ten by me zabil ,nedavno jsem mel predansku,jak je koureni spatny a at to nikdy nedelam,ze moje obcasne chlastani mu zas tolik nevadi,ale kdybych kouril..(natoz tu hnusnou mariheheuanu)....

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Naposledy upravil Expiry 04-07-2007 v 20:03 PM

Old Post 04-07-2007 v 19:58 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomicz
Nový Člen

Karma uživatele Tomicz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 13

Jo, rodiče to dobře omezujou... Mamka čte všelijaký blogy o trávě, přesněji řečeno "fakta" o této droze Je to ale strašně moc nebezpečný, a hlavně jak řiká "návykový". Otec mi věří... Ale profláknout se tim, že začnu pěstovat marijánku... Nevim jestli by tomu uvěřili, kdybych řekl že je to technický...Je v tom na pohled nějakej rozdíl?

Peace

Old Post 04-07-2007 v 21:32 PM
Tomicz je offline   Profil uživatele Tomicz   Find more posts by Tomicz   Foto galerie člena Tomicz   Click here to Send Tomicz a Private Message   Add Tomicz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 14

Viditelny tozdil tam neni.Prave proto mi ty seminka koupila matka,tim jsem zamezil jakemukoliv podezreni,ze bych si koupil neco jinyho.Pak zacnes pestovat ze semen a az budou kytky vetsi,tak je vymenis trebas za rezy a nebo uz od zacatku sazis jiny seeds.Problem je pak se susenim a sklizni,ale to se da vcelku v klidu vyresit.

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 04-07-2007 v 21:36 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 15

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 04-07-2007 v 21:37 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 16

Necetl jsem prispevky ale u me to bylo tak ze jsem to proste vysadil,pulrok to nechali,pak to babca pokosila,tak jsem to vysadil dalsi rok a to uz to nechali jenez to ukradli,no a le proste uz to tolerujou.-) jenze to mi bylo 14-15 jestli ti je vic nechapu ze to resis ale dost to zalezai na tom jake mas rodice a jak s nima vychazis a jak si je vycvicil kdyz si byl v puberte.Ja je trenoval malerama porad,-) takze tohle je malickost proti tomu.-)

DEViANT

Old Post 05-07-2007 v 10:40 AM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7256660 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív