Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Detlef zdraví growery
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
detlef
Stálý Člen

Karma uživatele detlef - 45% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 124  

Obecné Detlef zdraví Growery Příspěvek č. 1

Ahoj, jako nový uživatel bych se měl představit, že? No, rád bych začal pěstovat, o hulení mám nastudovanejch hodně moc informací, takže zatím pěstitel teoretik, ale už brzo snad ne

Kouření hodně dobré konopí, to jsou moje záliby Rád bych si koupil 400W sodík a začal indoor pěstovat, opečovávat

A co můj nick? Nevím, jesli jste četli, Wir Kinder vom Bahnhof Zoo, jesli ano, budete znát.

Jinak pocházím jen tak pro informaci z Kolínska.

Všechny Growery zdraví Detlef

Naposledy upravil detlef 10-08-2006 v 21:22 PM

Old Post 04-08-2006 v 17:26 PM
detlef je offline   Profil uživatele detlef   Find more posts by detlef   Foto galerie člena detlef   Click here to Send detlef a Private Message   Add detlef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 2

No nazdar Detlefe,tak to jsme skoro sousedi-já jsem z kutnohorska
Tu knižku jsem čet-proto se budu držet jenom konopí

Sundance.

Old Post 04-08-2006 v 17:36 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
detlef
Stálý Člen

Karma uživatele detlef - 45% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 3

Přesně to. Konopí, nic víc. Konopí není droga.

Old Post 04-08-2006 v 17:38 PM
detlef je offline   Profil uživatele detlef   Find more posts by detlef   Foto galerie člena detlef   Click here to Send detlef a Private Message   Add detlef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
khook
Stálý Člen

Karma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 236  

Příspěvek č. 4

Čest Detlef

No já teda viděl jenom ten film a jestli vypadáš jako ten detlef co tam
hrál tak to potěš....

No a když už máš touhu brát si z tohodle příběhu nick tak doufám , že nemáš touhu brát si ten zbytek

Jinak je ten nick dobrej

welcome in age of MJ our friend

chronic 70W by khook


FREESTYLE PLANTAGE box

The biggest khook on the world

Old Post 07-08-2006 v 07:53 AM
khook je offline   Profil uživatele khook   Find more posts by khook   Foto galerie člena khook   Click here to Send khook a Private Message   Add khook to your buddy list     Navštiv homepage uživatele khook! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
detlef
Stálý Člen

Karma uživatele detlef - 45% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 5

Neboj, spíš sem si ten nick vzal jako odstrašující příklad

Old Post 07-08-2006 v 08:26 AM
detlef je offline   Profil uživatele detlef   Find more posts by detlef   Foto galerie člena detlef   Click here to Send detlef a Private Message   Add detlef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Cau...Detlef....Jestli i smazis jak Detlef tak ta lampa ti bude k nicemu hi? Ne v poho.Filmek je dobrej.Ale knizka 100% lepsiiiiiiiiiiiiiiii.Jinak at ti lampicka vyjde.

Old Post 07-08-2006 v 19:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protest
Stálý Člen

Karma uživatele Protest - 83% PěstitelskáKarma uživatele Protest - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 7

jak stačí přezdívka a seš odsouzenej! taky tě tady vítám!

Grow Up: | 1.st OUT 2006 - Odcizeno | 20W BOX - sklizeno 2g | 3rd indoor System - In Design | Letošní OUTDOOR 2013 - IN PROGRESS |

Other: | Jak bezpečně poslat semínka poštou - návod| Choroby, škůdci a problémy s pH - užitečné rady a informace - !!ČTĚTE!!|

Old Post 17-08-2006 v 05:44 AM
Protest je offline   Profil uživatele Protest   Find more posts by Protest   Foto galerie člena Protest   Click here to Send Protest a Private Message   Add Protest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-02-2021 - Zdravím všechny growery! - 0 odpovědí
28-10-2017 - zdravim growery - 1 odpovědí
03-12-2016 - Zdravím groweri - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6452050 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív