Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » ..::1st outdoor by .l. 2006::..
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné ..::1st outdoor by .l. 2006::.. Příspěvek č. 1

Tak jako u většiny z vás se i u mě probudil brzy z jara podivný chtíč po projevení jakési nespecifikované zemědělské činnosti. Zrodil se nápad. Nebyl tomu ještě ani rok co jsem okusil lahodný dým… A tak sem začal se sháněním osiva v tom mi pomohl jak jinak kamík-spolužák-grower.
Dostal sem od něho dost semínek dobrého no namu(údajně před pár generacemi křížen s nějakým skunkem ale to se říká skoro o všech) který jsem hodněkrát zkusil a byl sem spokojen… Další semínka jsem dostal od dvou místních growerů (nebudu jmenovat) je to jeden mix ak-47, TOP 44, Pot of Gold. Další jsou Ice Qeen a Silver Pearl oboje by měly být první nebo druhá generace…

Jaro jsem strávil v lese a výsledkem je jedno skvělé místo. Sluníčko asi od 9-19. Půda byla jílovitá a tak nezbylo než si donést vlastní. Vybral jsem substrát pro pelargónie zn. Agro a to celých 90 LITRŮ. Substrát jsem rozdělil do dvou samozavlažovacích kýblů /2*12litrů/ (technika by Otton). A zbytek šel na záhonek zruba 1m*1m. Tady je první problém a to že jsem si nechal poradit sice od staršího a skušenějšího ale špatně… Na tento prostor jsem dal 8kytek a budu doufat že budu mít co nejvíce samců tím by se mi situace vyřešila sama (nechci je zabijet ani presazovat) a zároveň bych si mohl dopřát mlíčko

Hnojit budu na růstu KRISTALONEM na květu OBM na konec bych chtěl RIPEN nebo PK13-14 nebo FINAL SOLUTION a to je první věc se kterou bych chtěl poradit… Časem budu přidávat malé množství holubinců a možná i kopřivňačku… Klíčení asi zvládá každý a proto budu dávat fotky až od teď kdy jsou staré zhruba měsíc nebo měsíc a půl… Fotky budu postovat zhruba jednou za 14dnů až měsíc… PEACE GROWERům hodně slunce, málo čorek… POZITIVA A NEGATIVA VYJÁDŘETE KOMENTÁŘEM U KARMY BUDU SI TO ČÍST…

Naposledy upravil 01-06-2006 v 10:04 AM

Old Post 31-05-2006 v 21:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné FOTOS Příspěvek č. 2






Takze proti zveri to mam osetrene chcankama ve sklince ktere krasne zrajou a pokazde kdyz to jdu zalivat tak to poleju okolo tema chcankama a dochciju nove... Taky sem pridal mensi igelitku vlasu takze zvere se fakt nebojim...
1.hnojky+ z neceho to palit musim
2.nadobicko
3.policko
4.kybel no.1
5.kybel no.2
DATUMY JSOU NA FOTKACH

Naposledy upravil 01-06-2006 v 10:06 AM

Old Post 31-05-2006 v 21:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Happy_Mirec
Stálý Člen

Karma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 430  

Příspěvek č. 3

Zdravim, máš to very nice, akorát bych na 1x1m nedával 8 kytek. To je fakt moc, kytky si budou stínit a kořeny jim budou srůstat=>malý kytky. Spíš je dej do nějakýho kýble. Pěstu zdar, budu sledovat.

Old Post 31-05-2006 v 21:34 PM
Happy_Mirec je offline   Profil uživatele Happy_Mirec   Find more posts by Happy_Mirec   Foto galerie člena Happy_Mirec   Click here to Send Happy_Mirec a Private Message   Add Happy_Mirec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 4

Zdravim!

Hele, vím že už je teď asi pozdě, ale být tebou bych ty kytičky trochu rozesadil od sebe...až budou velký a začnou se pořádně větvit, tak se budou prorůstat. Větve pak budou mít míň světla a taky budou mít větší náchylnost k plísním... Jinak s těma chcankam to je fakt originální nápad! Ovšem ten smrad musí bejt nehoráznej... Podle mě by ty vlasy bohatě stačili. Jinak kytičky zatím vypadají krásně zdravě, jen tak dál! No nic, tak přeju hodně štěstí do letošní sezóny a ať se ti hlavně vyhnou čorky!

PEACE


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Naposledy upravil Pan Ker 31-05-2006 v 21:45 PM

Old Post 31-05-2006 v 21:34 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Dotaz Příspěvek č. 5

Diky za reakce... Vim ze sou moc natesno jeste to budu resit nevim jestli presazenim nebo jak ale urcite s tim jeste neco udelam... Jeste mam trochu hliny takze asi vyhodim aspon dve kytky o kousek dal a kdyz se zadari samci 50:50 tak tam zbydou tri samice a to uz je unosnejsi... Asi to nebudu zastrihavat at se moc nevetvi ale jeste uvidim podle toho jak budou patra daleko od sebe... Umiste mam myslim si dobre jeste sem tam nikoho nikdy nepotkal ani po ceste je to hodne daleko za mestem a sam sem o tom miste nevedel takze corky snad nebudou...

Naposledy upravil 01-06-2006 v 10:06 AM

Old Post 31-05-2006 v 21:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 6

No hlavně bych rozesadil ty, co máš po dvou v kýblech, ale to už je asi pozdě...
Jinak kytky vypadají pěkně zdravě, tak hodně uspěchu do letošní sezóny!

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 31-05-2006 v 22:55 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Tak v kyblech je mam po dvou schvalne kdyby byl jeden same tak ho vytrhnu a zbyde samice... Uz ted sem hodne pouceny do pristi sezony hlavne co se tyce hustoty kytek... Mozna pujdu do rizku a jestli ne tak urcite obednam orig semena zaujal me saman

Naposledy upravil 01-06-2006 v 10:06 AM

Old Post 01-06-2006 v 06:20 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 8

JJ ty v těch kýblých budou mít problém. I když vytrhneš toho samce, tak v tý době už bude mít kořeny tak prorostlý, že ti budou utiskovat tu samici (pokud nějaká bude) a bude z ní chudínka. Neni to žádný poučování, ale vim to z vlastní zkušenosti, protože stejnej systém jsem zkoušel loni. No a dvě samice v jednom takovym kýblu, taky nic moc užitek Kytky máš ale zatim moc pěkný tak ať se jim daří i dál. Jo a nevěř tomu, že to místo nikdo nezná, protože lidi se dostanou všude!
Peace

Old Post 01-06-2006 v 07:04 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

ale napadlo me ze bych fiknul rizky z kazde kytky a hodil bych to ke kamikovi do skrine at vim co je same a co samice a kdybych to vytrhl hned tak by to snad bylo jeste ok...

Naposledy upravil 01-06-2006 v 10:07 AM

Old Post 01-06-2006 v 08:13 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od .l.
ale napadlo me ze bych fiknul rizky z kazde kytky a hodil bych to ke kamikovi do skrine at vim co je same a co samice a kdybych to vytrhl hned tak by to snad bylo jeste ok...


to je jednoznačně dobrá volba..


jinak jsem se tady kukal a musím bez falešné náklonnosti povědět,že jsou vážně hezké. vypadají krásně zdravě. s tím místem je to sice fakt,ale zas to nebude tak horké. teda ty v těch kýblech po více je vážně blbost,ale na tom "paloučku" 8 kytek,když 2 přesadíš bude pohoda.předloni jsme na 1,5x1,5 měli 5 kytek a v poho.byli 2 samci,tak tam nakonec zbyly 3 kytky a dalo se to.samo,že to nebylo optimální,ale tehdy jsem tam vypěstil ještě mnohem lepší brko než loni.

k těm hnojkám...nějak nemůžu vycítit ten Kristalon jestli chceš budu si dělat slepičí koktejl,tak ti klidně kousek hoven dám hehe

taky se mi zamlouvá výběr genetiky,napiš u dalších fotek co je co.jsem zvědav,jak si povedou.Krychla + je samozřejmost už jenom za tu práci donést takovou štreku tolik hlíny


cosa nostra

Old Post 01-06-2006 v 09:43 AM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

Hlina byla nastesti dovezena autem a pouze finalnich 500m sla na hrbete ale i tak to byla fuska... Hovna uz sem si zajistil sice holubi ale budou... Kristalon se mi taky nezamlouva ale budu to minimalizovat jeste tak 3x-5x a koncim s nim... proste dote doby nez budou prirodni koktejly z hoven a kopriv... Bohuzel seminka byly smichane takze se to asi nedozvim co je co... Na par kytkach jde videt trosku vic indikoidnosti maji trochu sirsi listy je to v tom kyblu i celkem videt...

Naposledy upravil 01-06-2006 v 10:08 AM

Old Post 01-06-2006 v 09:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné fotos Příspěvek č. 12






Tak sem se dneska vydal na policko abych konecne presadil ale bohuzel to ztroskotalo na zlomenem ryci tak sem aspon nafotil kyticky jak za ten tyden povyjely a rozdil tam docela je i kdyz pocasi bylo proti... Tak se podivejte... Jinak presazovat budu, kamik rikal ze presazoval pul metrove kytky a chytly se takze sem v klidu... Mam tam jeste asi 30l substratu... Taky budu zkouset zatemneni jedne vetve na kazde kytce netkanou textilii hned jak ji sezenu a nasledne vytrham samce...
1. nejhrubsi stonek s nozikem
2. kybel no. 2
3. kybel no. 1
4. policko
5. veeeelikeee listy
datumy jsou na fotkach a vsiml sem si ze na prvnich fotkach jsou vadne ma tam byt 31.5.06 takze je to ted presne tyden... dalsi update tak za mesic at jde videt rozdil snad uz to bude presazene... Jinak prispevky tipu maxo pls ani nepiste!!!
<E.D.I.T> diky jedule za procisteni...

Naposledy upravil 08-06-2006 v 19:14 PM

Old Post 07-06-2006 v 20:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

Tak sem se do toho pustil a uz je to PRESAZENE!!! Na ctverci zustalo 5 kytek rozmisteni jako na hraci kostce... Tri presazene kytky dostaly nove diry s novym substratem... Dalsi vec je ze sem se rozhodl nechat v kazdem kyblu jenom jednu kytku... Vybral sem tu slabsi a ufiknul u zeme pak sem z ni udelal rizek a pichnul do substratu snad se chytnou pokud ne tak neva... Pri vyndavani kytek z policka sem narazil na fatalni problem pod kytkou bylo asi 1 236 859 mravencu kteri tam meli uz i kukly a tim me dost nasrali takze jejich dny jsou secteny a pri pristi navsteve je uvidim snad naposledy... Nafotim to priste asi tak za 14 dni tak se teste!!! Peace

Old Post 10-06-2006 v 17:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 14

Opravdu moc hezký kytičky. Držim palce, protože sám jsem zvědavej na porovnávání růstu tý indiky a sativy...myslim ale, že už teď se to dá v pohodě určit
Let it grow

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Old Post 11-06-2006 v 13:10 PM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné NEW FOTOS Příspěvek č. 15









Tak sem to s tim uploadem nevydrzel a postuju to ted ale dalsi upload cekejte nejdriv za 14 mozna i dele...
1) tak to sou kukly mravencu nastesti to jsou ti lesni takze ti budou zit ale obycejni o kus dal asi ne...
2) presazena kytka c.1
3) presazena kytka c.2
4) kybl c.1
5) kybl c.2
6) presazena kytka c.3 z profilu
7) policko z mirneho profilu (kytky maji neco pres 50cm) predni dve kytky jsou ty no namy trosku sativovite listy... Zbyvajici tri zadni jsou trosku indikoidnejsi a jsou to zdrejme ty krizeci ak-47xPoGxTOP 44
8) tradicne policko zvrchu- fotak sem musel uz krute zvednout aby tam sly videt vsechny...

Kytky z kyblu co sem z nich delal rizky se nechytly taze aktualni pocet kytek je 10...

Naposledy upravil 13-06-2006 v 21:25 PM

Old Post 13-06-2006 v 20:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec dolů Pridavek Příspěvek č. 16





1) tohle se ukazalo na jedne kytce pripisuju to prehnojeni co vy na to???
2) jeste jednou
3) spodni dil kyblu
4) horni dil kyblu


NÁKLADY:
kristalon start 78,-
OBM 62,-
1x50l substratu 90,-
3x20l substratu 120,-
repelent 90,-
--------------------------------
celkem 440,-

Naposledy upravil 13-06-2006 v 21:18 PM

Old Post 13-06-2006 v 21:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-09-2011 - 1st Outdoor - 2011 - 64 odpovědí
07-10-2010 - 1. Outdoor 2010 - 118 odpovědí
21-02-2007 - snad outdoor 2006 - 334 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8423550 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív