Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » First 250w MiNi GrOw BoX ala ShAnDy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Shandy
Stálý Člen

Karma uživatele Shandy - 89% PěstitelskáKarma uživatele Shandy - 89% PěstitelskáKarma uživatele Shandy - 89% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 205  

Obecné First 250w MiNi GrOw BoX ala ShAnDy Příspěvek č. 1


Pěstební prostor: -160 x 90 x 80 (výška x šířka x délka)
-zahradnická folie.

Ventilace: - Aktivní přívod 12w 12x12 cm
- Aktivní odtah 12w 12 x12 cm
- Ochlazování výbojky 12w 12x12 cm
- Aktivní odtah od stínítka12w 12x12cm
- Pasivní odtah

Osvětlení: - Philips son-t 250W + příslušenství:

Medium: - Kokosový substrát
- AgroPerlit
- Keramzit


Hnojiva: - Advanced Hydroponics 1,2,3
- Wuxal Super
- Bio-Algeen

Květníky: - kolem 15 květníků.

Chnicles - předpokládám kolem 15 řezanů Planku(Santa Maria?)

Jakékoliv změny okamzitě změním a barevně označím.
Fotky pošli v průběhů tejdne.

Old Post 12-03-2007 v 18:10 PM
Shandy je offline   Profil uživatele Shandy   Find more posts by Shandy   Foto galerie člena Shandy   Click here to Send Shandy a Private Message   Add Shandy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risan
Stálý Člen

Karma uživatele Risan - 65% PěstitelskáKarma uživatele Risan - 65% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 251  

Příspěvek č. 2

zda se mi to slusne až na to osvětleni nebot to je teměř metr čtvereční a na tudle velikost je optimalni 400-600 a ty tu davas jen 250, ja byt tebou tak mam strach jestli chceš nechat jenom tu jednu lampu že se mi to vytaha, ale zaleži na tobě.

Matkárna 2x 20W
Pestirna 400W+ 400W+ 400W+ 150W
Risan out 2006
Pestirna 150W + 18W
PC case 4x20W PHILIPS usporky.
Pěstirna 150W + 70W + 18W hydro
PC Outdoor 2007 by Risan
Nevaž se, odvaž se!!!!!!

Old Post 12-03-2007 v 21:03 PM
Risan je offline   Profil uživatele Risan   Find more posts by Risan   Foto galerie člena Risan   Click here to Send Risan a Private Message   Add Risan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shandy
Stálý Člen

Karma uživatele Shandy - 89% PěstitelskáKarma uživatele Shandy - 89% PěstitelskáKarma uživatele Shandy - 89% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 3

4Risan:
Mno já mám z tý malý wattáže taky strach jenže zase je tu větší strach a to že tu 400 w neuchladím,myslíš že to bude málo 250 w když to budu chtít jet ve SCROGU?Dlouho sem dělal nákresy,přemýšlel jsem co a jak to mám zařídit a najednou jsem viděl v Síni Slávy thread od Sroogy,kterej se mě hodně zamlouval a nechal se trochu inspirovat.Má tam podobnou výzbroj a o trošičku menší prostor.Druhá věc je že si zase tolik nemůžu nechat dovolit jet 400w,protože zas na tom tak dobře nejsu abych platil takovou spotřebu elektřiny.S jakoukoliv výtkou nebo radou budu hodně spokojenej,protože je to můj 1. indoor a tak bych nechtěl něco zas tak uplně pohnojit.Vím že to nebude nejlepší ale chci se moc snažit.

Old Post 13-03-2007 v 08:07 AM
Shandy je offline   Profil uživatele Shandy   Find more posts by Shandy   Foto galerie člena Shandy   Click here to Send Shandy a Private Message   Add Shandy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risan
Stálý Člen

Karma uživatele Risan - 65% PěstitelskáKarma uživatele Risan - 65% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 251  

Příspěvek č. 4

no nevim jestli si jeste tu skrin nezacal stavet tak byt tebou tak ji udelam 90X50 ale jinak to mužeš skusit ale nevim nevim.

Matkárna 2x 20W
Pestirna 400W+ 400W+ 400W+ 150W
Risan out 2006
Pestirna 150W + 18W
PC case 4x20W PHILIPS usporky.
Pěstirna 150W + 70W + 18W hydro
PC Outdoor 2007 by Risan
Nevaž se, odvaž se!!!!!!

Old Post 13-03-2007 v 12:23 PM
Risan je offline   Profil uživatele Risan   Find more posts by Risan   Foto galerie člena Risan   Click here to Send Risan a Private Message   Add Risan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shandy
Stálý Člen

Karma uživatele Shandy - 89% PěstitelskáKarma uživatele Shandy - 89% PěstitelskáKarma uživatele Shandy - 89% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 5

Mno problém je že už mě skřín leži ve sklepě..mno omrknu to.O úspory o prostor mě nejde..možná bych mohl zmenšit prostor jen ve vevnitř.Jenomže by byl asi problém v odvětráváním a přívodem vzduchu.Co myslíš kdy tam šupnu 400w jaká skupina větráků by tam teoreticky měla být(počet,velikost,množství odvětranýho vzduchu) aby to 4kilo utáhly?

Old Post 13-03-2007 v 13:49 PM
Shandy je offline   Profil uživatele Shandy   Find more posts by Shandy   Foto galerie člena Shandy   Click here to Send Shandy a Private Message   Add Shandy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sciurus
Stálý Člen

Karma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 198 

Příspěvek č. 6

Risan: Docela by mě zajímalo, co tě vedlo k 90x50?! Ideální prostor pro 250W je 60x60cm!

Shandy: No, můžeš to udělat tak, že na růst a prvních 14dní květu budeš svítit třeba 250W MH (modré spektrum, kolem 4000-6000k) a po 14 dnech tam lupnout 400W, která by tam byla do konce sklizně. S ventilací je to horší, záleží dost na okolní teplotě místa umístěné skříně a podle toho je potřeba se zařídit.

Budoucnost patří HLÍNĚ a SLUNCI


Naposledy upravil Sciurus 13-03-2007 v 14:04 PM

Old Post 13-03-2007 v 13:56 PM
Sciurus je offline   Profil uživatele Sciurus   Find more posts by Sciurus   Foto galerie člena Sciurus   Click here to Send Sciurus a Private Message   Add Sciurus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 7

Ideální rozměry na 250w jsou 90x60, protože efektivně osvětlí 60x60 (samo že záleží i na stínítku a odrazu od stěn) těch třicet čísel je akorát na stojanovej větrák a zároveň se vejde zvlhčovačka dovnitř.

že nemáš hloubku 60, ale 80? tak nebudeš kytky roztahovat na celouplochu no. Kdybys nebyl spokojenej s výsledkem, tak budeš moct koupit ufo a hodit tam čtyrkilo.

to místo ve sklepě ti bude za několik měsíců spousta growerů závidět

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 13-03-2007 v 14:50 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
b779
Stálý Člen

Karma uživatele b779 - 93% PěstitelskáKarma uživatele b779 - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 8

ShAnDy zdravím!Ty rozměry skříne co máš nejsou nijak tragický i na 250W. Jak psal Erixon nemusíš kytky roztahovat po celé skříni a pokud uvažuješ o 15 květníkách tak jich tam dej rovnou 16 ať to tvoří pěkný čtverec 4x4 koště.Ve Tvém případě je asi jedno zda výbojku dáš kolmo k 90 či 80cm straně,protože to už nehraje takovou roli a jestli jich bude 16 tak to bude tvořit pěkně čtverec.Jinak pokud je to první grow tak si myslím,že by byla lepší nějaká hlína,která už je namíchaná a má i patřičné PH(Royal mix a pod).

Partizánská výroba ice-o-latoru-icebagu za 85KČ!

Old Post 13-03-2007 v 17:39 PM
b779 je offline   Profil uživatele b779   Find more posts by b779   Foto galerie člena b779   Click here to Send b779 a Private Message   Add b779 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shandy
Stálý Člen

Karma uživatele Shandy - 89% PěstitelskáKarma uživatele Shandy - 89% PěstitelskáKarma uživatele Shandy - 89% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 9

Zdarec ve spolek wšem.Sem strašně moc rád že se mě tu za takovou chvilu poskytlo tolik užitečných informací,které pro mě začátečníka jsou nezbytné,protože jinak budu pro kytky popravčím..
U mě je ted zasadní problém-nedostatek financí a to z toho důvodu že sem chudý študák a vydělávám pouze přiležitostně..na stoprocent mám ušetřené peníze na klony,hnojivo a nějaké věci už mám doma.Chtěl jsem na tom docela ušetřit,nejsu žádná držgršle,ale v tuto situaci si tag sám připadám.Skřín sem si udělal tak že jí mám skládatelnou z částí..můžu ji převážet v pohodě v rozloženém stavu,takže by pro mě nebyl problém si hezky v sobotu zalíst do sklepa a části zkrátit na požadovanou velikost 90x60.Chtěl bych se jen zeptat,kolik bych mohl dosáhnout výnosu v suchém stavu kdyby mělo jít všechno tak jak má v tom rozměru 90x60cm?
Ještě jednou díky Vám moc všem za postřehy a rady.Peace

Old Post 13-03-2007 v 19:41 PM
Shandy je offline   Profil uživatele Shandy   Find more posts by Shandy   Foto galerie člena Shandy   Click here to Send Shandy a Private Message   Add Shandy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risan
Stálý Člen

Karma uživatele Risan - 65% PěstitelskáKarma uživatele Risan - 65% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 251  

Příspěvek č. 10

no z vynosem v hline nemam moc velke skusenosti, ale jak pěstuju hydru tak mam asi ∆P/2=m to je vykon vybojky děleno dvěma mi vyjde približne množství jake sklidím. takže s pod 250W bys mel cca 120G a u hliny je to o něco méně. jestli ma nekdo jiny názor tak at napise.

Matkárna 2x 20W
Pestirna 400W+ 400W+ 400W+ 150W
Risan out 2006
Pestirna 150W + 18W
PC case 4x20W PHILIPS usporky.
Pěstirna 150W + 70W + 18W hydro
PC Outdoor 2007 by Risan
Nevaž se, odvaž se!!!!!!

Old Post 13-03-2007 v 21:12 PM
Risan je offline   Profil uživatele Risan   Find more posts by Risan   Foto galerie člena Risan   Click here to Send Risan a Private Message   Add Risan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8605360 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív