Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » power window,northern skunk,bsb
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Cham*
Stálý Člen

Karma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 148  

power window,northern skunk,bsb Příspěvek č. 1






Zdarec,tak po utrpení s chronikem jsem tu s novým kolem.Tak snad to bude vypadat líp než to předchozí.Od známého jsem si pořídil už větší řezi.
Pěstební box je stejný-darkroom120
Slunce taktéž stejné-osram plantastar 600w
Zemina-hlínu jsem dostal už s květníky,taže nevim
Hnojiva-plagron terra,phyt-amin,bloombastic
1.foto power window,foto 2.bsbčko,foto 3. northern skunk
To je zatím vše.PEACE

Old Post 21-01-2011 v 11:43 AM
Cham* je offline   Profil uživatele Cham*   Find more posts by Cham*   Foto galerie člena Cham*   Click here to Send Cham* a Private Message   Add Cham* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strýček pompo
Stálý Člen

Karma uživatele strýček pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček pompo - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 2

čau, vypadá to zajímavě.....můžu vědět jakou používáš ventilaci??

Old Post 21-01-2011 v 16:50 PM
strýček pompo je offline   Profil uživatele strýček pompo   Find more posts by strýček pompo   Foto galerie člena strýček pompo   Click here to Send strýček pompo a Private Message   Add strýček pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cham*
Stálý Člen

Karma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 148  

Příspěvek č. 3

No tak to samozřejmě můžeš.Takže odtah je ventilátor VK 125-365m3/hod.
Přítah zatím nemám ale do budoucna o něm uvažuju.
Pak tam je ofuk davo stojanový 3-rychlostní (je zavěšený)
Postupem času budu podávat info.
Tě pic a ať to roste

Old Post 21-01-2011 v 22:11 PM
Cham* je offline   Profil uživatele Cham*   Find more posts by Cham*   Foto galerie člena Cham*   Click here to Send Cham* a Private Message   Add Cham* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cham*
Stálý Člen

Karma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 148  

Příspěvek č. 4





Zdarec,tak už tu máme problém.Prvně jsem si myslel,že je to nějakej nedostatek živyn ale dnes jsem tam našel nějaký sviňušky,jsou malý,černý a maj žlutou hlavu(nevím jestli to jsou svilušky).Můžu na ně použít tento přípravek?viz obr.

Old Post 24-01-2011 v 20:21 PM
Cham* je offline   Profil uživatele Cham*   Find more posts by Cham*   Foto galerie člena Cham*   Click here to Send Cham* a Private Message   Add Cham* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cham*
Stálý Člen

Karma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 148  

Příspěvek č. 5

I když to bude i nějákej ten nedostatek.Poradí někdo co mám udělat?

Old Post 24-01-2011 v 20:30 PM
Cham* je offline   Profil uživatele Cham*   Find more posts by Cham*   Foto galerie člena Cham*   Click here to Send Cham* a Private Message   Add Cham* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 6

Já si myslim, že určitě, jestli je to proti savýmu hmyzu (myšleno mízu). Podle obrázku včely by to nemělo vadit květům. A mrkni se taky na ochrannou lhůtu, dřív se to sklízet nesmí..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 24-01-2011 v 21:37 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cham*
Stálý Člen

Karma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 148  

Příspěvek č. 7

Tak jsem opatrně utřel spodky listů vlhkým hadříkem a postřiíkal to tím,tak doufám,že to zabere jinak to vyhodím,protože dívat se na druhou katastrofu hned po tom chronicovi bych asi neunes.Myslíte si,že je tam i nějakej nedostatek živin nebo to je těma mrcham?

Old Post 25-01-2011 v 19:56 PM
Cham* je offline   Profil uživatele Cham*   Find more posts by Cham*   Foto galerie člena Cham*   Click here to Send Cham* a Private Message   Add Cham* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 8

Já bych si tipnul lehký přehnojení a nízká teplota, ale nejzásadnější problém jsou určitě ty brouci.

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 25-01-2011 v 20:58 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cham*
Stálý Člen

Karma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 148  

Příspěvek č. 9

Ještě jsem to pořádně nepohnojil v neděli poprvé.No když jsem je v pátek přivezl,tak měli menší šok z nízké teploty venku.Na které byly maximálně 5 min než jsem je přenosil dovnitř.Uvidíme jak zabere ten postřik.

Old Post 26-01-2011 v 15:49 PM
Cham* je offline   Profil uživatele Cham*   Find more posts by Cham*   Foto galerie člena Cham*   Click here to Send Cham* a Private Message   Add Cham* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kuba
Stálý Člen

Karma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 104 

Příspěvek č. 10

postříkej to a pak doporučuju neem oil..je to prevence a je to bio.až to vyhubíš tak ti tam užnic nepoleze.mě po použití doma neproletěla ani moucha

KUBA

Old Post 27-01-2011 v 10:48 AM
kuba je offline   Profil uživatele kuba   Find more posts by kuba   Foto galerie člena kuba   Click here to Send kuba a Private Message   Add kuba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chirurg
Stálý Člen

Karma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 11

No první fotka mě příjde jako nedostatek živin! V jaké hlině ti to kamoš dal? Kolik Jim leješ hnojek na litra? Ty poslední fotky to je nějakej plebejec no koukni sem na nemoci
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=22499
Jinak doporučuju jako prevenci BIOOL
http://www.eshop-pro-zahradu.cz/mra...iool-200ml.html hodně vonava zaležitost!!

Old Post 27-01-2011 v 13:08 PM
Chirurg je offline   Profil uživatele Chirurg   Find more posts by Chirurg   Foto galerie člena Chirurg   Click here to Send Chirurg a Private Message   Add Chirurg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0606580 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív