Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » svícení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
barca
Nový Člen

Karma uživatele barca - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 1 

svícení Příspěvek č. 1

dobrý den.2.4 jsem zasadil semena konopí.Dnes jsou vysoké asi 13 cm.Pěstoval jsem je na balkoně,ale jelikož je ted mín slunce než před týdnem,.je skoro zataženo a prší ,tak jsem dnes koupil secret jardin tled 42w růst a chci jim svítit v garáži.otázka zní

kolik hodin jim mám svítit,?na balkoně dostávali cca 10 hodin přímého slunce a krásně rostli,ted se to zastavilo neboď je zamračeno.
jak dlouho je mám nechat pod lampou růst? Plánuju je přesadit, až bude dostatek slunce na místě kam je chci přesadit, aby s tím nebyl nějaký problém,.
aby třeba se nepopletli a nezačaly kvést nebo tak nějak.Snad mě chápete..kombinace lampy a slunce už nebude možná.pokud máte nějaké tipy co se týče hnojení tak budu rát.zatím používám ROOT BOSTER a EASY GROW POSILOVAČ RŮSTU od royal queen seeds.omlouvám se za pravopis.
snad mě poradíte.Děkuji

Old Post 30-04-2019 v 11:23 AM
barca je offline   Profil uživatele barca   Find more posts by barca   Foto galerie člena barca   Click here to Send barca a Private Message   Add barca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 2

Ahoj. Vse na co se zde ptas je popsano ve FAQ a nebo kdekoliv jinde na netu, staci hledat
Pokud se jedna o semena regular, tedy fotoperiody a ne automat, tak kytka vykvete az pri zmene fotoperiody, repsktive az pri zmene svetelneho cyklu. Cyklus pro vegetativni fazi je 18 hodin svetlo, 6 hodin tma a cyklus pro kvetovou fazi je 12 hodin svetlo, 12 hodin tmy.
Hnojeni je strasne moc, zalezi na tom, jakou cestou se chces dat- organicke, mineralni atd...

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 30-04-2019 v 13:09 PM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Dalby
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Dalby - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 3

Klidne jim svit dvacet hodin. Kytkam to neuskodi a malinko to vykompenzuje ten nedostatek wattu.

Zdraví Mr.Dalby

Old Post 30-04-2019 v 21:28 PM
Mr.Dalby je offline   Profil uživatele Mr.Dalby   Find more posts by Mr.Dalby   Foto galerie člena Mr.Dalby   Click here to Send Mr.Dalby a Private Message   Add Mr.Dalby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-10-2012 - Svícení úsporkou - 3 odpovědí
31-01-2011 - Osvětlení - 8 odpovědí
06-12-2010 - Osvětlení - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7922960 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív