Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Svícení úsporkou
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
st.h.b
Nový Člen

Karma uživatele st.h.b - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 24  

Nápad Svícení úsporkou Příspěvek č. 1

Zdravím
Chytla mě taková posedlost, chtěl bych si založit mikropěstírnu a nevím jestli by stačila úsporka na kterou mám zálusk, je to 125w a ma dual spektrum což je na růst a i na kět a to mě trochu znepokojuje, Nemám s indoorem zkušenosti.

http://medigrower.cz/katalog/osvetl...ktrox-125w-dual

Pěstování pro mě není biz ale jenom zábava. Myslíte že bych pod touto úsporkou dokázal vypěstovat něco pěkného?

Předem děkuju za každou radu

HAUK

Old Post 16-09-2012 v 08:23 AM
st.h.b je offline   Profil uživatele st.h.b   Find more posts by st.h.b   Foto galerie člena st.h.b   Click here to Send st.h.b a Private Message   Add st.h.b to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sysoft
Stálý Člen

Karma uživatele sysoft - 84% PěstitelskáKarma uživatele sysoft - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 2

vypestovat se da sice vynos mensi nez pod sodikem, ale nemusis tak moc resit teplotu (min hreje) a budou ridsi palice. 2-4 kyticky pod tim vypestujes v pohode.

Old Post 16-09-2012 v 09:40 AM
sysoft je offline   Profil uživatele sysoft   Find more posts by sysoft   Foto galerie člena sysoft   Click here to Send sysoft a Private Message   Add sysoft to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yara
Stálý Člen

Karma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 3

Je to na tobě.
Záleží na velikosti skříni a financích.
Mám modrou CLF250W ve skříni 50x50, kterou mám pro matku a růst řezů.
Nedávno jsem pod ní jel řezy na růst a než jsem se nadál tak měly 40cm a hned fičely na jiný místo pod 250W sodík.
S tou dual nemám zkušenosti, lepší by bylo jednu na růst a jednu na květ,popř. kombinace CFL 125Wrůst - 70Wsodík květ (CFL250W - sodík 150W).
Výhoda u CFL je nízká spotřeba a uchladíš to PC 125mm větrákem na výstupu.

Old Post 16-09-2012 v 11:47 AM
yara je offline   Profil uživatele yara   Find more posts by yara   Foto galerie člena yara   Click here to Send yara a Private Message   Add yara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 4

Tak jestli je to dual a nechceš investovat další keš, tak je to imo docela vhodný. Na růst ji v objímce otočíš tou modrou částí dolu a na květ zas červenou Ale nečekej žádný zázraky, je to malá watáž. 2 nebo 4 kytky max, ideálně roztahat a do sítě, abys měl všechny vršky v rovině a co nejblíž lampičce...

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 16-10-2012 v 21:44 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-04-2019 - svícení - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9929080 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív