Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Odrůda CBD, THC pod 0,3%
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
chicolo
Stálý Člen

Karma uživatele chicolo - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 31 

CBD strains s minimem THC Příspěvek č. 33


komerční CBD strains s minimem THC, co jsem pořešil na Cannafestu letos, něco mi už klíčí..

DINAFEM - DINAMED CBD, DINAMED CBD PLUS THC pod 1%, THC:CBD 1:30


SWEET SEEDS - SWEET PURE CDB - THC pod 1% - THC:CBD 1:20
viz foto z katalogu, protokol o meření s výsledky 0.3-0.4% THC


KANNABIA SEEDBANK - SWISS DREAM, SWISS DREAM ROSE - THC uvadi 0.22% THC:CBD 1:25

https://www.kannabia.com/sites/defa...cbd-1-canna.pdf


CBD CREW - CBD THERAPY - THC uvádí 0.35%, THC:CBD 1:20


dále HollySeeds bank má taky odrůdu s údajně THC 0%, kterou ještě neprodávají, říka mi název, zapomenuto, a webu zatím nemají /info 10/2019/

házejte další, kdo co objeví - tyhle strains mě dost zajímají..



_________________
Dotaz na odborníka


OBSAH CBD 0.3% NEJDE ZMĚŘIT?

údajně je problém pro seedbanky deklarovat obsah THC pod 0.3%, resp přesnost měření, co mi vysvětlovali na cannafestu, tak je v podstatě dává smysl uvádět THC pod 1%, protože přesnost měření je +/- 0.5% (??)

- pokud je tu nějaký laboratorní odborník tak bych rád, kdyby to potvrdil/vyvrátil

Old Post 23-11-2019 v 18:35 PM
chicolo je offline   Profil uživatele chicolo   Find more posts by chicolo   Foto galerie člena chicolo   Click here to Send chicolo a Private Message   Add chicolo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 34

mňa by zaujímalo, že ako to je s obsahom CBDA-CBD počas dozrievania kytky. Ako sa riadiť, trichomami, či? Máte s tým nejaké skúsenosti, trebárz potvrdené aj reálne labo. testom? Kedy je ten potenciál CBDA-CBD najvyšší? Nechať to dlhšie prezrieť, až kým budú trichomy jantárové, alebo tým sa dá riadiť iba na THC "efekt" Skrátka, rád by som vedel, že kedy je potenciál ohladom množstva CBD najvyšší?!

Old Post 24-11-2019 v 11:19 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CBDheaven
Stálý Člen

Karma uživatele CBDheaven - 95% PěstitelskáKarma uživatele CBDheaven - 95% PěstitelskáKarma uživatele CBDheaven - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 35


[účet odstraněn]

Old Post 19-01-2020 v 11:24 AM
CBDheaven je offline   Profil uživatele CBDheaven   Find more posts by CBDheaven   Foto galerie člena CBDheaven   Click here to Send CBDheaven a Private Message   Add CBDheaven to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Re: CBD strains s minimem THC Příspěvek č. 36

citace:

_________________
Dotaz na odborníka


OBSAH CBD 0.3% NEJDE ZMĚŘIT?

údajně je problém pro seedbanky deklarovat obsah THC pod 0.3%, resp přesnost měření, co mi vysvětlovali na cannafestu, tak je v podstatě dává smysl uvádět THC pod 1%, protože přesnost měření je +/- 0.5% (??)

- pokud je tu nějaký laboratorní odborník tak bych rád, kdyby to potvrdil/vyvrátil


Čau,
To je nesmysl, změřit jdou i mnohem menší koncentrace. Na stanovení kanabinoidů se používá zpravidla plynová chromatografie. Záleží samozřejmě na tom, jak je ten přístroj "dobrý a citlivý", ale i ten "nejlevnější" equip ti je schopný zaznamenat kanabinoidy v řádu setin procent. Jsou pak i lepší přístroje, které jsou ještě mnohem citlivější.
Taky záleží na tom, jak připravují vzorky k samotné analýze. Na tom se dá ledacos pokazit. A taky je každá kytka unikátní v množstevním profilu kanabinoidů, terpenů aj. A to bude nejspíš kámen úrazu.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 22-01-2020 v 19:37 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mimoa
Nový Člen

Karma uživatele Mimoa - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2020
Příspěvků: 4  

Re: CBD strains s minimem THC Příspěvek č. 37

citace:
Původní příspěvek od chicolo
komerční CBD strains s minimem THC, co jsem pořešil na Cannafestu letos, něco mi už klíčí..



Ahoj, kde je možné zakoupit semena odrůd s minimálním THC a maximem CBD?
Rád bych zkusil něco letost vysadit.
Díky.

Old Post 10-02-2020 v 19:01 PM
Mimoa je offline   Profil uživatele Mimoa   Find more posts by Mimoa   Foto galerie člena Mimoa   Click here to Send Mimoa a Private Message   Add Mimoa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CBDheaven
Stálý Člen

Karma uživatele CBDheaven - 95% PěstitelskáKarma uživatele CBDheaven - 95% PěstitelskáKarma uživatele CBDheaven - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 38

[účet odstraněn]

Old Post 11-02-2020 v 23:41 PM
CBDheaven je offline   Profil uživatele CBDheaven   Find more posts by CBDheaven   Foto galerie člena CBDheaven   Click here to Send CBDheaven a Private Message   Add CBDheaven to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 39


CBDheaven: "Pokud chceš co nejnižší THC a pojedeš to outdoor, tak to chce přírodně nahnojenou půdu, nějakou třeba z kompostu.. prostě plnou přírodních živin. Žádné další dohnojování boostery na květ. Ale jestli ti nevadí, že THC vyskočí do 1%, klidně je nakrm."

Hm, nazdávam sa, že pri "šetrnom" hnojení klesne nie len obsah THC, ale aj CBD. Taktiež to bude mať vplyv na obsah terpénov - nemysliš?

Old Post 12-02-2020 v 08:06 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CBDheaven
Stálý Člen

Karma uživatele CBDheaven - 95% PěstitelskáKarma uživatele CBDheaven - 95% PěstitelskáKarma uživatele CBDheaven - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 40

[účet odstraněn]

Old Post 13-02-2020 v 23:38 PM
CBDheaven je offline   Profil uživatele CBDheaven   Find more posts by CBDheaven   Foto galerie člena CBDheaven   Click here to Send CBDheaven a Private Message   Add CBDheaven to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mimoa
Nový Člen

Karma uživatele Mimoa - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2020
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 41

citace:
Původní příspěvek od odo

CBDheaven: "Pokud chceš co nejnižší THC a pojedeš to outdoor, tak to chce přírodně nahnojenou půdu, nějakou třeba z kompostu.. prostě plnou přírodních živin. Žádné další dohnojování boostery na květ. Ale jestli ti nevadí, že THC vyskočí do 1%, klidně je nakrm."

Hm, nazdávam sa, že pri "šetrnom" hnojení klesne nie len obsah THC, ale aj CBD. Taktiež to bude mať vplyv na obsah terpénov - nemysliš?


Pojedu to ve skleníku, kde je silná vrstva podloží - cca 0,5m kompost + hlína a pod tím celkem kvalitní hlína. Ve skleníku busou ještě papriky, rajčata a salátky - vesnice no. Nevadí to ne?

Old Post 18-02-2020 v 18:45 PM
Mimoa je offline   Profil uživatele Mimoa   Find more posts by Mimoa   Foto galerie člena Mimoa   Click here to Send Mimoa a Private Message   Add Mimoa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CBDheaven
Stálý Člen

Karma uživatele CBDheaven - 95% PěstitelskáKarma uživatele CBDheaven - 95% PěstitelskáKarma uživatele CBDheaven - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 42

[účet odstraněn]

Old Post 19-02-2020 v 08:36 AM
CBDheaven je offline   Profil uživatele CBDheaven   Find more posts by CBDheaven   Foto galerie člena CBDheaven   Click here to Send CBDheaven a Private Message   Add CBDheaven to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mimoa
Nový Člen

Karma uživatele Mimoa - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2020
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 43

citace:
Původní příspěvek od CBDheaven
No, ty rajčata si dej dál i od paprik, mladá je zahradnice a říká, že se rajčata s nimi moc nesnesou. Ať se nedotýkají ani kořeny. Prý na jednu stranu rajčata a na druhou papriky předávám info. A konopí tedy také odděl.. Prý je rajče pro ostatní rostliny žahavé. Jinak si myslím, že je to v pohodě když by tě nějaký mamrd udal, tak si nemyslím, že ti někdo bude trhat hlavu za pár CBD kytek s tak nízkým THC pro vlastní potřebu.. a kdyby snad přece jen, napiš mi, mám kontakt na skvělého reportéra z české televize protože aby někdo řešil takovou kravinu mi přijde ujeté a ne jen mě


Tak tam asi budou jen rajčata a salátky, jako každý rok. O to se starají naši.... Nemělo by jim to vadit, ségřin bejvalej tam měl před lety klasickou kytku na THC a byl to dobrej model - to jsem si ještě dával rád, teď to na mě působí opačně, vyhledávám jen CBD.
Mám objednaný 3 semena WineCherry:
https://www.czech-cbd.cz/#!/produkt/cherry-wine-3ks

Snad nebudou moc vysoký.
Myslíš, že je blbost nechat si jednu jen tak za oknem na bytě pro radost? V nějakým větším květináči - slunko tam svítí prakticky celý den i teď. Bylo by z toho něco?

Old Post 19-02-2020 v 12:04 PM
Mimoa je offline   Profil uživatele Mimoa   Find more posts by Mimoa   Foto galerie člena Mimoa   Click here to Send Mimoa a Private Message   Add Mimoa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CBDheaven
Stálý Člen

Karma uživatele CBDheaven - 95% PěstitelskáKarma uživatele CBDheaven - 95% PěstitelskáKarma uživatele CBDheaven - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 44

[účet odstraněn]

Old Post 19-02-2020 v 12:27 PM
CBDheaven je offline   Profil uživatele CBDheaven   Find more posts by CBDheaven   Foto galerie člena CBDheaven   Click here to Send CBDheaven a Private Message   Add CBDheaven to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mimoa
Nový Člen

Karma uživatele Mimoa - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2020
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 45

citace:
Původní příspěvek od CBDheaven
Já měl kytku na parapetě z venku, fakt malou, v malém květináči, udělal jsem na ní 7g, ale bylo to moc dobré za oknem je to na nic teď. Možná přes léto ano. Teď je slunce slabé a den krátký. Mě taky THC už nedělá dobře, ale když si udělám brko z CBD a dám pár smitku ostrého konopí, je to velmi euforické a v pohodě



Samozřejmě zasadím, aby kvetla v létě.... kdy teda zasadit tento typ semen pro výtěžnost CBD?

Old Post 19-02-2020 v 14:53 PM
Mimoa je offline   Profil uživatele Mimoa   Find more posts by Mimoa   Foto galerie člena Mimoa   Click here to Send Mimoa a Private Message   Add Mimoa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CBDheaven
Stálý Člen

Karma uživatele CBDheaven - 95% PěstitelskáKarma uživatele CBDheaven - 95% PěstitelskáKarma uživatele CBDheaven - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 46

[účet odstraněn]

Old Post 19-02-2020 v 17:08 PM
CBDheaven je offline   Profil uživatele CBDheaven   Find more posts by CBDheaven   Foto galerie člena CBDheaven   Click here to Send CBDheaven a Private Message   Add CBDheaven to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daffy
Nový Člen

Karma uživatele Daffy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 47

Zdar také jsem řešil poslední dobou problém kde sehnat legální CBD odrůdu. Nakonec jsem našel stránky kde nabízí semínka sice regulár ale zato levně ale hlavně jsou to modely schválené u EU i tady v ČR. Tedy legální pěst, dokonce z již zmíněného osiva prodávají klony .. uvidim na podzim co z toho bude pak písnu http://www.klonykonopi.cz/semena-konopi

Old Post 27-04-2020 v 21:53 PM
Daffy je offline   Profil uživatele Daffy   Find more posts by Daffy   Foto galerie člena Daffy   Click here to Send Daffy a Private Message   Add Daffy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yaakub
Stálý Člen

Karma uživatele Yaakub - 88% PěstitelskáKarma uživatele Yaakub - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 48

citace:
Původní příspěvek od Mimoa


Tak tam asi budou jen rajčata a salátky, jako každý rok. O to se starají naši.... Nemělo by jim to vadit, ségřin bejvalej tam měl před lety klasickou kytku na THC a byl to dobrej model - to jsem si ještě dával rád, teď to na mě působí opačně, vyhledávám jen CBD.
Mám objednaný 3 semena WineCherry:
https://www.czech-cbd.cz/#!/produkt/cherry-wine-3ks

Snad nebudou moc vysoký.
Myslíš, že je blbost nechat si jednu jen tak za oknem na bytě pro radost? V nějakým větším květináči - slunko tam svítí prakticky celý den i teď. Bylo by z toho něco?


Čau Mimoa, zaujala mě ta stránka s jejich odrůdama, dej pak vědět, jak dopadl pěst a jak chutnal výsledný materiál, chtěl bych totiž zkusit na příští rok nějakou chuťovku CBD.

Old Post 17-07-2020 v 21:39 PM
Yaakub je offline   Profil uživatele Yaakub   Find more posts by Yaakub   Foto galerie člena Yaakub   Click here to Send Yaakub a Private Message   Add Yaakub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7660830 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív