Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Nutrient Film Technique - NFT - Hydroponie
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 17

Do NFT 100 bych dal cca 800l/h

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 07-02-2019 v 15:33 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
V@ly
Stálý Člen

Karma uživatele V@ly - 81% PěstitelskáKarma uživatele V@ly - 81% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 18

Zdravím Tě šéfe.. Jedu nft už nějakou dobu a měl sem možnost vidět X druhů od malých po velké. Ale do dneška nevím, jak tu netkanou textilii pokládat.. Určitě sis taky všimnul, že z jedné strany je jakoby "lesklá a hladká", z druhé strany "chlupatá". Mám nato svůj názor a pokládám to furt stejně. Ale zajímá mě, co si o tom myslíš ty, popřípadě místní komunita. Jinak co se týče vzduchování, tak koukni na "bubblegen". Na youtube atd je dost videí, drahý je to jako špína za kus plastu, ale samo, že to doma zbastlíš i na koleni
Jinak ještě jedna otázka možná trošku mimo mísu, tak snad nebudu ukamenován. Nikdy sem neměl problém se smutnicemi, ale teď už druhé kolo a furt nevím co s nima. Je jasný, žlutý lepový desky na odchyt, ale co s roztokem a textilii? Zkoušel sem peroxid a doufal, že si s tím poradí, ale bohužel se tak nestalo.. Nemáš zkušenost s hlísticemi? Je možné to natlačit do NFT? A jestli ano, nějaké tipy atd? Mám na mysli, jestli to nerozhazuje PH nebo tak.. Díky, měj se směj se a ať to kyne

Old Post 17-04-2019 v 11:09 AM
V@ly je offline   Profil uživatele V@ly   Find more posts by V@ly   Foto galerie člena V@ly   Click here to Send V@ly a Private Message   Add V@ly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 19

V@ly, mal som ich asi milion na izbovych rastlinach, pouzil som dursban, normalne som stym prelial kvetinace. Zahubilo to vsetky larvy a odvtedy je klud. Rastlinam to neublizilo, ale na cannabis to odskusane nemam takze ti neviem zarucit ze to bude bez nasledkov. Na tvojom mieste by som to vyskusal na jednom klone a potom az aplikoval na zvysok rastlin. Po testovani by som to normalne namiesal do roztoku, nehal ist nejaky cas, potom to riadne preplachol a namiesal novy roztok. Na lietajuce jedince mam odskusany spinosad a lepove dosky. Tato kombinacia by ich mala spolahlivo vyhubit, ale ako som pisal ten dursban si urcite najskor otestuj zvlast.

Old Post 17-04-2019 v 15:59 PM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 20



Ahoj, chci se zeptat jedu poprve NFT.. mam MD 801 a mam par otazeček ..

1) Zkoušeli jste nekdo tohle? filtr do akvarka s UV .. stoji asi 330kč
2) je lepsi mit tam trosku mista jako na foto nez to tam cpat asi co? jelikoz pak jsem tam mel bordel z RW .. davam pres to pak jeste bilou odrazovku
3) vadi ze pak bude na tuhle prvni krasku cakat? nemam to nejak vyfíglovat pripadne ji tam vubec nedavat?

PS: ty klony mam prvni den dava jsem je tam jen sedí .. a shcvalne jsem pak zmeril ph a behem chvile z 5.6 vylitlo na 6ph .. nejspis kvuli tem RW kostkam .. a mel jsem je normal v 5.8ph 24h nalozene jak okurkos pak jsem je hned vytahl a jsou venku a cekaj az projedou spodni koreny .. zatim davam 2x denně 10ml 0.4EC 5.8ph jen root stim.


EDIT: ph z 6.0 ted skocilo az na 6.5 ... to jak ... nemuze to byt vzduchovanim? nekdo mi kdysi rikal ze to rozhazuje ph .. nebo si to neumim vysvetlit .. preci kdyz tam dam 42ks RW kostek cca na 5min tak to hned neskoci o takovej randal (z 5.6 na 6.5 behem 3h)
dik vsem za rady


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Naposledy upravil Linkot 20-03-2020 v 19:57 PM

Old Post 20-03-2020 v 18:38 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 21


3. fotka


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 20-03-2020 v 18:40 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6724490 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív