Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » nft gn205
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
High999
Nový Člen

Karma uživatele High999 - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 25  

nft gn205 Příspěvek č. 1



Zdravím

mám dotaz ohledně hnojení v nft grotanku 205. Jedu ze semínek kytky sou malý viz foto zatim jim tam leju jen pripravek rootit který by měl obsahovat základni ziviny pro maly kytky ale me pridou ze jsou nejaky bledy a ze maji svetly listy jako by jim neco chybelo. tohle je prvni kolo tak je nechci hned nejak spalit proto se ptam jestli by mi nekdo zkuseny poradil co s tim diky.

Old Post 31-03-2020 v 21:44 PM
High999 je offline   Profil uživatele High999   Find more posts by High999   Foto galerie člena High999   Click here to Send High999 a Private Message   Add High999 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrej11
Nový Člen

Karma uživatele Ondrej11 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2019
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 2

to tam ještě nekoluje živný roztok? jaké hnoje máš připravené? už to tam má běžet
jak na to koukám ty tam nemáš ani čerpadlo?

Naposledy upravil Ondrej11 08-04-2020 v 08:40 AM

Old Post 08-04-2020 v 08:27 AM
Ondrej11 je offline   Profil uživatele Ondrej11   Find more posts by Ondrej11   Foto galerie člena Ondrej11   Click here to Send Ondrej11 a Private Message   Add Ondrej11 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High999
Nový Člen

Karma uživatele High999 - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 3



Zdar,

Je to kompletní systém NFT gortank 205 koukni na gůgl). čerpadlo tam samozřejmě je. Hnojky mam Plagron hydro A,B enzymy a ještě kořenový stimulátor ROOTIT. Světlo zatiím metalhalogen 150W.

Jinak holky trochu povyrostly .

Jedu ze semínek jedno mi nevyšlo tak jsem musel dát klíčit nové takže jedna kytička je trošku menší, ale to mi neva asi lepší než kdyby tam byla prázdná RW kostka.


Je tam AK-47 a Critical + 2.0

EC 1,2 ph 5-6 teplota vnoci +- 20° přes den max 27 vlhkost sem do včerejška udržoval na 80% ježe ta parní zvlhčovačka potřebuju ideálně destilku nebo kojeneckou vodu, protože z kohotku mi teče moc tvrdá a tu zhvlčovačku to zasírá neuveřitelně. Takže vlhkost teď 10 - 20 % jsem zvědavý jak se jim bude dařit v tomhle.

Old Post 10-04-2020 v 09:14 AM
High999 je offline   Profil uživatele High999   Find more posts by High999   Foto galerie člena High999   Click here to Send High999 a Private Message   Add High999 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrej11
Nový Člen

Karma uživatele Ondrej11 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2019
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 4

Používám taky 205 tu menší 20l verzi, s plagron nemám zkušenosti. Používám advanced hydroponics každopádně ti doporucim na hydro reverzni osmozu osobně bych to s obyc vodou ani nezkoušel (pokud neteče měkká z kouhoutku) jinak vypadají celkem k světu ale jedou teda hodně pomalu. Když budeš dělat nový roztok tak si nejprve zmer čistou vodu teď plácnu že bude mít EC např. 0,5 tak udělej roztok na 1.7 prostě 1.2+ hodnotu ciste vody. V nft snad ani nejdou prepalit hnojkama i jsem to zkoušel pokud nebude ph v astor výškách

Old Post 14-04-2020 v 20:52 PM
Ondrej11 je offline   Profil uživatele Ondrej11   Find more posts by Ondrej11   Foto galerie člena Ondrej11   Click here to Send Ondrej11 a Private Message   Add Ondrej11 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High999
Nový Člen

Karma uživatele High999 - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 5

Zdar,

Jedou tak jak jedou, taky se mi zdá že pomalu ale to mi asi až tak neva. Já se chtěl hlavně vyhnout manipulaci s hlínou nebo kokosem a případným škůdcům.

Na osmózu sem koukal ale ne jen kvůli kytkám. Voda z kohotku mi teče 0.55 EC+-
plagron má v hnojící tabulce právě napsáno že počítá s voudou která ma EC o této hodnotě když jsem jima nasolil něco kolem 1.4 když jsou takhle mladý začlo se to projeovvat na listech různejma malejma flíčkama, jedna začla korutit špičky lisitů nahoru, nějaký oschlý konce listů. takže EC udržuju kolem 1.2 nevim proč bych do nich měl cpát za každou cenu tolik tý chemky kor teď když sou mladý. Navíc sem posral start nenechal sem prokořenit kostky ale vůbe vpodstatě sem dal semínko s klíčkem rovnou do velký RW kostky to byla taky dost velká chyba si myslim hold sem spěchal ale aspoň mám teď nějaký svoje zkušenosti.
PH kolem 5. Počítám že s tímhle mým počínáním budou celkově tak měsíc na růstu možna o něco dýl . Zdar ať to roste!

citace:
Původní příspěvek od Ondrej11
Používám taky 205 tu menší 20l verzi, s plagron nemám zkušenosti. Používám advanced hydroponics každopádně ti doporucim na hydro reverzni osmozu osobně bych to s obyc vodou ani nezkoušel (pokud neteče měkká z kouhoutku) jinak vypadají celkem k světu ale jedou teda hodně pomalu. Když budeš dělat nový roztok tak si nejprve zmer čistou vodu teď plácnu že bude mít EC např. 0,5 tak udělej roztok na 1.7 prostě 1.2+ hodnotu ciste vody. V nft snad ani nejdou prepalit hnojkama i jsem to zkoušel pokud nebude ph v astor výškách

Old Post 15-04-2020 v 08:58 AM
High999 je offline   Profil uživatele High999   Find more posts by High999   Foto galerie člena High999   Click here to Send High999 a Private Message   Add High999 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High999
Nový Člen

Karma uživatele High999 - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 6


foto

Old Post 15-04-2020 v 09:00 AM
High999 je offline   Profil uživatele High999   Find more posts by High999   Foto galerie člena High999   Click here to Send High999 a Private Message   Add High999 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1972010 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív