Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » Sadařova zahrádka 11x double dutch
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
sadař22
Stálý Člen

Karma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 49




Nazdárek přátelé dnes sem se konečně dokopal k tomu neco nafotit je to 25 den 12/12 a květiny se zdárně rozparádili do krásy.Boužel ten jeden květník se už nedal zachránit máčel sem ho celej ve vodě s upravenym ph + enzym a nic se nezměnilo no ale nechám ju tam dotrápit do konce. Trošku se mě povedlo spálit prostřední kytku lampou zapoměl sem vytáhnout stínidlo při raní kontrole při odchodu do zaměstnání... Jináč to celkem ujde .....

Street Smoker

Old Post 25-02-2015 v 16:12 PM
sadař22 je offline   Profil uživatele sadař22   Find more posts by sadař22   Foto galerie člena sadař22   Click here to Send sadař22 a Private Message   Add sadař22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadař22
Stálý Člen

Karma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 50





.

Street Smoker

Old Post 25-02-2015 v 19:14 PM
sadař22 je offline   Profil uživatele sadař22   Find more posts by sadař22   Foto galerie člena sadař22   Click here to Send sadař22 a Private Message   Add sadař22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadař22
Stálý Člen

Karma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 51




Nazdárek ve spolek

33 den 12/12

Tak jsem tu zase po tydnu s nějakou aktualizací....
Kytičky už moc nepovyrostli jen kynou a cukrujou se a už taky řácky smrděj.Pacháč to pobírá napohodu ale když otevřu futrál tak je to hovadskej retych Tak tohle bylo to radostnější.

Tak teď to co chci shrnout do několika bodu a tím jsou problémy a chyby která jsem zatím postřehl a zaznamenal.

1.Rozjezd

Začátek kola jsem opravdu měl poslechnout a dát kytky jen po jedné.Ty dva květníky co jsou po těch dvou rostlinách by opravdu potřebovali individualní péči tzn. zálivka,hnojení navíc omezení rustu nesouměrnost s ostatkem v boxu.

Navíc jsem brzo přepl myslel jsem že v 30 cm je to ok bohužel předpoklad byl mylný a indikové geny se nezapřely kytky maj teď cca.40-45 cm.

2.Přehnojení

V dusledku toho že jsem zahnojil v rané fázi rustu hned v druhém tydnu a nepřikládal sem duležitost faktu že je samotny substrát předhnojení na cca.6 tydnu sem kytky trochu potrápil a přehnojil(nedočkavost+lehkomyslnost) Samozřejmě se pozastavil rust zesichání a kroucení listí.

3.Ph

Tenhle faktor jsem trochu podcenil po nějaké době sem pozoroval na povrchu pěstebního média v květnících zasolení z hnojiv a vysráženy vodní kámen.Neváhal sem a pujčil sem si od kamaráda ph metr a zjištění mě posadilo na zadek ph odstáté vody (několik dní ph7,8) jako masakr.Koupená kys. dusičná a fosfor... vyřešeno
Teď už konečně i s vlastním ph metrem.

4.Elektronika

Tohle bych rozepsal do několika bodu

-Zapečené hodiny nevypínalo světlo vyřešeno stykačem
-Neprověřeny stav MH vybojky zjištěn zmetek z vyroby boužel pozdě
-Nově zakoupeny starter nezapaloval 400w vybojku(MOC DLOUHÁ ŠŇURA K VYBOJCE) zakoupen jiny značka DAKOF šlape jak hodinky

5.Hlína

Tuhle chybu jsem opravdu nečekal do jednoho z devíti květníku mě nevyšla zakoupená kvalitní hlína dokoupil jsem tedy z teska 10l hlíny která stála skoro pulku ceny co 50l pytel té kvalitní.Bohužel byl to asi nějakej šmant šíleny ph na vytoku kytky v tom vyloženě bojujou o život (zrovna květník po dvou rostlinách).

6.Zálivka

Zálivka v rustu se to jakš takš dalo ale teď v květu v tom trochu plavu. Mám špatnej odhad co si mužu dovolit do květníku vylít za množství vody. Tak bych chtěl někoho z vás tady poprosit o radu.Momentálně zalívám ob dva dny 4-5dc na květník výtok přebytku zálivky ze spodu květníku je málokdy a nikdy né moc řek bych tak 0,5 dc v podtácku.Myslíte že je to v pořádku ??

7.Popálení vybojkou

Za tohle si mužu sám zapomětlivost a spěch na kytkách se to trošku podepsalo na listech sou spáleny.

Tak to je asi tak všechno. Jen k pěstu samotnymu je to muj první troška líp vybavenej pokus o indoorek no chybama se člověk učí

No a tady pár fotek toho mého usilí

Street Smoker

Naposledy upravil sadař22 05-03-2015 v 21:46 PM

Old Post 05-03-2015 v 21:18 PM
sadař22 je offline   Profil uživatele sadař22   Find more posts by sadař22   Foto galerie člena sadař22   Click here to Send sadař22 a Private Message   Add sadař22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadař22
Stálý Člen

Karma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 52


.

Street Smoker

Old Post 05-03-2015 v 21:26 PM
sadař22 je offline   Profil uživatele sadař22   Find more posts by sadař22   Foto galerie člena sadař22   Click here to Send sadař22 a Private Message   Add sadař22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 53

citace:
Původní příspěvek od sadař22
...
6.Zálivka

Zálivka v rustu se to jakš takš dalo ale teď v květu v tom trochu plavu. Mám špatnej odhad co si mužu dovolit do květníku vylít za množství vody. Tak bych chtěl někoho z vás tady poprosit o radu.Momentálně zalívám ob dva dny 4-5dc na květník výtok přebytku zálivky ze spodu květníku je málokdy a nikdy né moc řek bych tak 0,5 dc v podtácku.Myslíte že je to v pořádku ??

...


Čau,

máš to hodně přehnojený. S hnojivama platí, že míň je někdy víc. Mysli taky na to, že to pak asi bude někdo kouřit..

Kytkám a obzvlášť v hlíně je potřeba střídat suchý a mokrý cykly. Ke kořenům se tak dostane kyslík a ten je pro kořeny stejně důležitej, jako voda a přiměřená dávka živin.

Prolil bych to ještě jednou a pořádně odstátou vodou a pak je nechal den nebo 2, to poznáš sám, bez zálivky. Pak poračovat v zalejvání vodou ob den nebo 2.

Pálky pěkný, K+

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 08-03-2015 v 22:01 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadař22
Stálý Člen

Karma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 54

Čau

Dík za reakci. Mám v plánu už flushovat, matkář mě psal, že čistí od 40. dne květu. Právě ted o víkendu jsem zahnojil naposled. Je to přehnojeny, myslel sem si to. Už se mě to povedlo v rustu, hlínu zkusím ještě propláchnou a už hnojit nebudu.Jen k Plagronu, míchám ho podle tabulky, akorát nevím kolik ztoho litru mám nalit k jedny kytce? Každou neděli hnojím, dělám dohromady 1,5l hnojiva, a leju po 3dc na květník. Je to v pohodě?

Street Smoker

Naposledy upravil sadař22 09-03-2015 v 20:26 PM

Old Post 09-03-2015 v 20:13 PM
sadař22 je offline   Profil uživatele sadař22   Find more posts by sadař22   Foto galerie člena sadař22   Click here to Send sadař22 a Private Message   Add sadař22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 55

Viděl bych to na problém s Green Sensation, v tom je předpokládám hodně dusíku a ten kytky potřebujou ve zvýšený míře ještě 14 dní od přepnutí, pak už ne.. Pro mě je hlína složitější na hnojení, je to totiž vlastně jenom přihnojování, nikdy nevim jistě, čeho maj kytky dost. Hnojim jenom když vidim, že maj něčeho málo, takže s lehkym zpožděnim. V kokosu vim, co jsem tam nalil a když si změřim odpad, tak je mi jasný, co mám přidat nebo ubrat v zálivce..

GL

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 09-03-2015 v 20:35 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadař22
Stálý Člen

Karma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 56

Složení Green Sensation obsahuje hormony, vitamíny, aminokyseliny, fosforové a draslékové živiny. Nevím jestli tohle bude na vině. Spíš to hnojivo (bloom bych měl omezit). No a co se kokosu týče, pojedu ho příští kolo, ale zustanu věrnej plagronu a skusím coco A+B.

Street Smoker

Old Post 09-03-2015 v 20:46 PM
sadař22 je offline   Profil uživatele sadař22   Find more posts by sadař22   Foto galerie člena sadař22   Click here to Send sadař22 a Private Message   Add sadař22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadař22
Stálý Člen

Karma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 57



Zdar zhulenstvo
40den 12/12

Tak byl proveden pruplach,kytky sem jednu po druhý prolil 10l odstáté vody.Bylo na to zapotřebí 20ks. 5l kanďáku od destilky . Celkem mě mrzí to přehnojení je to škoda. Každopádně už budu podávat do sklizně vodu a hnojit už nebudu.Přikládám foto

Street Smoker

Old Post 12-03-2015 v 19:33 PM
sadař22 je offline   Profil uživatele sadař22   Find more posts by sadař22   Foto galerie člena sadař22   Click here to Send sadař22 a Private Message   Add sadař22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 58

Čest mistře.Škoda toho přehnojení to je no to se stává,ale i té výšky Mě se DD vytahuje min o 150%.Po přepnutí z klonu se mi vytáhl na 70cm,tak koukám co to máš za trpaslíčky...Hnojit už není třeba jestli je budeš kosit za 10-15dnů a i kdyby 20 tak ten proplach bude tak akorát.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 13-03-2015 v 08:30 AM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadař22
Stálý Člen

Karma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 59


Čau pane.Já vím je to škoda taky mě to sere s tím přehnojením. Hromada chyb ze startu snad na druhý kolo budu moudřejší a uvážlivější. Jo kytí sou prckové ale paldy sou macaty zasmoleny bude to pekelnej ničitel Nechám je ještě dojít mám v plánu těch 20 dnu na vodě ať nehulím hnoje.

Street Smoker

Old Post 13-03-2015 v 17:44 PM
sadař22 je offline   Profil uživatele sadař22   Find more posts by sadař22   Foto galerie člena sadař22   Click here to Send sadař22 a Private Message   Add sadař22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 60

Jak to u tebe vypadá pane,pře kosou a nebo už po???

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 26-03-2015 v 22:19 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadař22
Stálý Člen

Karma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 61

Zdar dojel sem to do 70 dne a pak kosa celkem toho káplo 130 g +-. Travka je dobrá i na chuť i na efekt ale těžkej gauč.Příští kolo to musím pokořit a poladit vysledny množství.

Street Smoker

Old Post 06-04-2015 v 20:31 PM
sadař22 je offline   Profil uživatele sadař22   Find more posts by sadař22   Foto galerie člena sadař22   Click here to Send sadař22 a Private Message   Add sadař22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5223380 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív