Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Nové fórum - Léčitelství
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Jak se stavíš k využití canabis jako léku?
Mám vlastní recepty a používam ho pravidelně.
Zkušenost nemám, ale chci se o tom dozvědět co nejvíce.
Nijak se o to nestarám.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
dada888
Nový Člen

Karma uživatele dada888 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 0  

Příspěvek č. 17

taky jsem dala svojí babičce a v poho...napřed jsem ji musela přemlouvat, jako že tráva neškodí, jak to prospívá..( myslela si, že se tráva píchá do žíly, takže to chvilenku trvalo, znáte starší generaci...
ale protože měla akutní bolesti snad všeho, bylo mi jí líto, tak sem jí ubalila pidibrčko s tabákem...(sama kouří cíga, takže to měla zmáknutý..)
a po pidibrčku byla pohodě a dneska jsme na tom tak, že jí občas...tak 4-5x do měsíce ubalím, protože když mi volá, jak se máme a tak, tak se nezapomene zeptat na ty cigarety proti bolesti..)

Old Post 04-05-2005 v 23:11 PM
dada888 je offline   Profil uživatele dada888   Find more posts by dada888   Foto galerie člena dada888   Click here to Send dada888 a Private Message   Add dada888 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 18

MIRIS: nejvic zavislych alkoholiku vylecil trip s LSD... Videli svuj problem ze vsech stran, prozili si ho ve vsech moznych intenzitach, ziskali novy pohled na zivot bez alkoholu, nove, lepsi hodnoty... Nevim, jak moc je tohle vhodne je to pro tvoji mati, ale jestli ma uprimnou snahu prestat, a ty do problematiky LSD sezeni trochu vidis a muzes si ho sehnat a presvedcis ji k tomu... No vidim, ze by se muselo sejit hodne nahod, aby to vyslo, ale treba treba treba negdy... Lepsi, nez aby se uchlastala, nebo v 55 umrela na rakovinu plic..

p s y c h o 8 4

Old Post 06-05-2005 v 12:47 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

LSDéčko by pomohlo i s nikotinem? LSD nemám možnost sehnat...ale slyšel sem, že po takovejhle halucinacích lidi dost skáčou z vokna, takže nevim...
Trip mám možnost sehnat...

Old Post 09-05-2005 v 14:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

No, tak sem si něco hodně zjistil o LSD a došel sem k závěru že by to nebyla ideální "léčba" pro máti. Nemá někdo jinej nápad???

Old Post 13-05-2005 v 10:53 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

Palec nahoru hulení vs alkohol Příspěvek č. 21

Piju méně -od doby co jsem začal kouřit- děkuji !

Old Post 11-03-2006 v 17:18 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anonym27
Nový Člen

Karma uživatele anonym27 - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 9  

Dotaz Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od lSlUlPl


TRÁVA MÁ LEČEPNÉ ÚČINKY, TO JE JASNÉ, ALE NE VŽDY.
TY JSI LÉČIL SVOU BABIČKU TRÁVOU A S KOMBINACÍ S LÉKY, KTERÉ BRALA NORMÁLNĚ TO MÁ PODLE MĚ ROZDÍLNÉ ÚČINKY KDYBY BRALA JEN LÉKY NEBO JEN CANABIS. CO ŘÍKÁŠ JE ZAJÍMAVÉ, URČITĚ JI TO POMOHLO, ALE JAK NA TOM BYLA KDYŽ TVŮJ LÉK VYSADILA, POKUD HO VYSADILA.

Old Post 20-11-2006 v 09:04 AM
anonym27 je offline   Profil uživatele anonym27   Find more posts by anonym27   Foto galerie člena anonym27   Click here to Send anonym27 a Private Message   Add anonym27 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lowerider
Stálý Člen

Karma uživatele lowerider - 93% PěstitelskáKarma uživatele lowerider - 93% PěstitelskáKarma uživatele lowerider - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 23

co ja vim z vlastni zkusenosti tak trava neleci trava utlumuje,)

400w by Lowerider - 2x SW.BB.NL -

Pěstírna Loweridera...

Old Post 19-12-2006 v 21:42 PM
lowerider je offline   Profil uživatele lowerider   Find more posts by lowerider   Foto galerie člena lowerider   Click here to Send lowerider a Private Message   Add lowerider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

Tráva umí tlumit i stimulovat - podle mých vlastních zkušeností.
Když vezmu třeba zvracení po aplikaci cytostatik, tak jsou tu dva problémy - ten chronickej, čili třeba rakovina, a ten akutní, čili nevolnost a zvracení po cytostatikách. Když si člověk dá trávu, u rakoviny je okamžitej účinek nepozorovatelnej, je-li nějakej - ale u zvracení je to tak devadesát, devadesát a něco procent.
Takže jeden problém vyléčen nebyl, druhej jo - příčinou zvracení bylo podání cytostatika a až tenhle vedlejší účinek odezní, nebude důvod, aby člověku bylo blbě.
Takže něco vyléčila, ne jen utlumila - teda aspoň pokud je mně známo, kdyžtak mě opravte . Cytostatika dloubaj do mozkovýho centra pro zvracení a tráva jejich dloubání blokuje.

Jo, teď mi došlo, že na to je možný říct, že neléčí, ale tlumí - pak bych se zeptala, jestli protizánětlivý léky léčí, když jen tlumí zánět. Léky na AIDS jen snižujou virovou nálož, tuchám, dtto.

Old Post 19-12-2006 v 23:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 25

2miris: neni trip a LSD to sami? nahodou.. vlastne trip je stav z jakyhokoliv halucinogenu..

btw: ja jednu dobu dost houboval. Vlastne kazdej rok tak 3x az 6x po dobu asi 4rech let. Mno parkrat asi 2x sem se zblaznil naposledy to bylo hodne k dobrymu. Prestal sem kourit, temer pit a temer i hulit. Jim zdrave, sportu a vzdelavam se celkem haluz. Byval sem silnej kurak.. az 2 krabicky denne. Hodne vypitek.. pivo temer denne.. ozralej tak 5x do tydne po dobu asi roku a pul. Ale i kdyz mi spousta veci dosla az ted po urcitych skusenostech, tak si myslim, ze bych na to dosel i bez tech drog. Je to jenom o tom uvedomit si, ze uz to takhle nejde a o co vsechno me to pripravilo. To ze sem zlenivel, narostl mi baachor, ochabli svali a po ubehnuti 20 metru na tramvaj sem to asi 20 minut rozdychaval plus spatny vstahy v rodine, ve skole, potom praci, zhorsena funkce mozku a soustredeni.. tohle vsechno sem si tak nejak v jednu chvili uvedomil a dosel k nazoru, ze uz toi tak nejde, ze ve 20 ti letech bych se nemel cejtit na 50 a nemit zadnou budoucnost pred sebou.. potom sem sel do sebe.

Old Post 11-07-2007 v 23:38 PM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Imas
Nový Člen

Karma uživatele Imas - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 26

Ahoj, za mnou přišla maruhiana sama, coby léčebná bylina při šamanské meditaci,když jsem se ptala, co pomůže mámě na klouby,
řekla mi, že je bylina přesně pro mne.
když tě rostlina takto osloví je to prý zaručená pomoc.Tak jsem se dostala až sem a teď sbírám info jak pěstovat a zužitkovat pro zdraví budu ráda, když mi zkušenější poradí. Taky by mě zajímalo, jestli tu je někdo, kdo medituje pro zdraví..

Old Post 25-10-2007 v 10:57 AM
Imas je offline   Profil uživatele Imas   Find more posts by Imas   Foto galerie člena Imas   Click here to Send Imas a Private Message   Add Imas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Nápad Příspěvek č. 27

Imas - meditace pro zdraví - mrkni sem http://grower.cz/forum/showthread.p...74&pagenumber=2

Old Post 26-10-2007 v 23:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SID
Stálý Člen

Karma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 260  

Příspěvek č. 28

Já osobně nedám na léčebné účinky konopí dopustit.Konkrétně mám na mysli léčbu atopického ekzému pomocí masti a koupelových nálevů.Pochopitelně,že nedojde k úplnému vyléčení této choroby ale to nedokáže ani klasická medicína za použití kortikoidů a jinejch chemickejch prevítů.Dále mám vyskoušeno nebo potvrzeno,ža tato mast pomáhá na:bolesti zad a kloubů,popáleniny,oděrky,zapařeniny a jiná drobná poranění štípance od hmyzu a pod.

kouří táta kouří máma kouří dcera kouří syn proč by nemohl prach a broky hulit taky Temelín ?

Venek 2008

Venek 2009

Venek 2010

Old Post 05-02-2008 v 14:03 PM
SID je offline   Profil uživatele SID   Find more posts by SID   Foto galerie člena SID   Click here to Send SID a Private Message   Add SID to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-10-2011 - nejvhodnější model k léčitelství - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3864420 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív