Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Skleník plný prekvapení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 17

Zdarec borci!

Zasílám odkaz na vlákno, o kterém jsem mluvil: http://grower.cz/forum/showthread.p...postid=1092081.

Potom smažu, abych ti tu neza*íral místo

Zatím pic.

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 11-06-2013 v 06:17 AM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Candy
Nový Člen

Karma uživatele Candy - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 18





Nazdiš groweri,

Počasie sa konečne dalo do normálu a až na dnešný je počasie fakt v pohode. Kočky sa po 2.dávke guana(minulý týždeň) a poriadnej dávke slnečného žiarenia ukázali fakt v dobrom svetle .

Ale podarila sa mi fakt komická chyba , že sa mi rastliny pri sadení poplietli a prišiel som na to až teraz pri fázy kvitnutia.

Obe rastliny Purple Kush vyzerajú fakt dobre , pomaly sa sfarbujú palice aj listy do tmavo fialova a stavba rastlín mi príde dosť silná.AK sa tiež pekne rozbehlo a začalo pekne plodiť , len ho budem musieť podopreť lebo palice sú dosť tenké a je možné že sa zlomí. Z Northern Lightu som zatial dosť sklamaný , plodí fakt minimálne ale dám tomu ešte čas a možno sa rozbehne.

Ak vydrží počasie , tak by som to teoreticky mohol skosiť začiatkom júla

NL/PK/PK/AK

Old Post 11-06-2013 v 11:49 AM
Candy je offline   Profil uživatele Candy   Find more posts by Candy   Foto galerie člena Candy   Click here to Send Candy a Private Message   Add Candy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Candy
Nový Člen

Karma uživatele Candy - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 19





Northern Lights














Purple Kush














Purple Kush














AK - toto začína byť fakt huste

Old Post 11-06-2013 v 11:59 AM
Candy je offline   Profil uživatele Candy   Find more posts by Candy   Foto galerie člena Candy   Click here to Send Candy a Private Message   Add Candy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Candy
Nový Člen

Karma uživatele Candy - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 20






Čauko groweri,

Momentálne teplé počasie si kočky (54 dní) naozaj užívajú (+- 30ºC , takmer žiadna oblačnosť , mierny vietor , dusno) , počasie by malo zotrvať aj budúci týždeň takže super.

Dnes som urobil malú zmenu a kočky som presunul na trocha slnečnejšie miesto , bohužial v sklenníku nemám a asi ani nebudem mať do konca tohto growu miesto. Okolo "záhradky" je jačmeň , pripájam aj nejakú fotodokumentáciu





































Inak AK som musel podoprieť , lebo palice sú fakt dosť krehké .
Ale nastal fakt parádny pokrok a začína to byť fakt pekne skryštalizované












Oba Purple Kushe tiež naložili pomerne slušnú vrstvu kryštálu a začína sa to velmi zaujmavo sfarbovať do fialovo-až čierna.

Old Post 15-06-2013 v 16:05 PM
Candy je offline   Profil uživatele Candy   Find more posts by Candy   Foto galerie člena Candy   Click here to Send Candy a Private Message   Add Candy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Candy
Nový Člen

Karma uživatele Candy - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 21




Inak to NL sa celkom prebralo a začalo aj celkom pekne voňať (niečo medzi citrusom a ihličnanom )

Old Post 15-06-2013 v 16:12 PM
Candy je offline   Profil uživatele Candy   Find more posts by Candy   Foto galerie člena Candy   Click here to Send Candy a Private Message   Add Candy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Candy
Nový Člen

Karma uživatele Candy - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 22



Serus groweri ,

po priemestnení rastlín sa objavili problémy , presnejšie zo včera na dneska. Zopár listov vyzerá ako keby boli úplne vysaté a objavujú sa biele bodky na hornej strane listov , tiež som našiel na rastlinách cca 2mm velký hmyz svetlo bielej farby. Purple Kushe majú už cca 50% blizien oranžových a NL a AK cca 30% . Ako mám postupovať? zber som mal naplánovaný na koniec mesiaca(cca 10 dní) čiže využitie chemických prípravkov vylučujem , od semena je to dnes 58 deň a o tých 10 dní by to bolo presne 10 týždňov od semena. Ako by som sa mal zachovať? ocením každú radu , prikladám aj foto

Old Post 19-06-2013 v 19:42 PM
Candy je offline   Profil uživatele Candy   Find more posts by Candy   Foto galerie člena Candy   Click here to Send Candy a Private Message   Add Candy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8419740 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív