Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » ztráta barvy po 10 dnech ..
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
jseMTom
Nový Člen

Karma uživatele jseMTom - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 8  

ztráta barvy po 10 dnech .. Příspěvek č. 1



Ahoj groweři ..

Takže klony 10 den po přesazení ..
lampa : 400 W Osram Plantastar HPS
půda : kombinace Plagron grow mix/roayal mix
ph zálivky : 5,9
teplota den : 24, noc 20 stupňů
hnojeno jen rizotonic od CANA + 1x postřik pithamin
ufo 250m3/h jede nonstop
přívod vzduchu pasivní v díře ve zdi, tah čerstvého vzduchu je silný z vedlejší větrané místnosti .. pěstební místnost velikosti 5x2,5x2,5m

Holky po přesazení začaly krásně růst, nové patro žlutozelené barvy jsem přikládal rychlému nárůstu, ale začaly mi strácet barvu i patra která se zdá se nerostou ..
Udělal jsem kontrolu kořenů, rostou, mají zdravou barvu .. Vzhledem k tomu, že zemina je předhnojená, tak jsem chtěl zahnojit až počátkem 3týdne .. Hnojky od plagronu ..

Díky za jakékoliv rady ..

Naposledy upravil jseMTom 24-02-2013 v 14:29 PM

Old Post 24-02-2013 v 13:26 PM
jseMTom je offline   Profil uživatele jseMTom   Find more posts by jseMTom   Foto galerie člena jseMTom   Click here to Send jseMTom a Private Message   Add jseMTom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jseMTom
Nový Člen

Karma uživatele jseMTom - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 2

pro Hlawa : omlouvám se, že se mi nepodařilo zařadit problém do threadu "problémy s listy", do příště se polepším ..

Old Post 24-02-2013 v 13:43 PM
jseMTom je offline   Profil uživatele jseMTom   Find more posts by jseMTom   Foto galerie člena jseMTom   Click here to Send jseMTom a Private Message   Add jseMTom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 3

Stejnej problém jako včera jiný člen, zvedni ph na 6.3 - 6.5, 5.9 je do kokosu, ztrácí ti barvu protože máš vinou špatnýho ph zablokovanej přísun živin.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 24-02-2013 v 13:52 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jseMTom
Nový Člen

Karma uživatele jseMTom - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 4


Díky za odpověď, chybama se člověk učí .. Jdu namíchat správné ph + rizotonic a za pár dnů aktualizuji ..

p.s. : ještě celkové foto mé "klubovny"

Old Post 24-02-2013 v 14:44 PM
jseMTom je offline   Profil uživatele jseMTom   Find more posts by jseMTom   Foto galerie člena jseMTom   Click here to Send jseMTom a Private Message   Add jseMTom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 5

tak tak, hezky jim dej požrat a jen tak otázka do pranice, nezdá se vám, že si čím dál tím víc žádají o větší ph? před asi 5 lety ph5,4 a idylka

Old Post 24-02-2013 v 17:04 PM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
owerall
Stálý Člen

Karma uživatele owerall - 84% PěstitelskáKarma uživatele owerall - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 85 

Příspěvek č. 6

Tohle vypada trochu jako rostliny z "legendarnich plantaboxu"....mrkni se na tryd o nich.Treba mas pobliz rostlin neco plastoveho co uvolnuje nejakou latku,co jim skodi..

0.06Mw

Old Post 25-02-2013 v 09:02 AM
owerall je offline   Profil uživatele owerall   Find more posts by owerall   Foto galerie člena owerall   Click here to Send owerall a Private Message   Add owerall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jseMTom
Nový Člen

Karma uživatele jseMTom - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 7

Díky za reakci ..

Já právě nad něčím takovým "pro mě až nesmyslným" uvažuju, protože mám za sebou x úrod a holky vždy došly zdravé do cíle .. Teď bydlím v cihlovém bytě a už 3ti pokus neuspěšný .. Od známého jsem si dokonce nechal předpěstovat 3týdenní holky v plné kráse .. u mě sice obě ještě vyrostly, ale pak jim nějak došel dech, zežloutky a "uschly na prach" ..
Co já vím, třeba "Folie Diamond reflect A-gro ", tu mám poprvý
p.s. : Včerejší prolití 6,4ph čistou vodou zdá se beze změn ..
du mrknout na ( z "legendarnich plantaboxu" )

Old Post 25-02-2013 v 17:34 PM
jseMTom je offline   Profil uživatele jseMTom   Find more posts by jseMTom   Foto galerie člena jseMTom   Click here to Send jseMTom a Private Message   Add jseMTom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jseMTom
Nový Člen

Karma uživatele jseMTom - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 8

všem kteří v budoucnu budou řešit "nedejbože" tento problém budiž má nedokonalá příprava příkladem ..

Ze zoufalství jsem sundal již zmiňovanou folii a když jsem k ní klekl abych ji sroloval, vidím onen OWERALEM nabízený možný problém .. Jako podklad pod moji ohrádku, jsem použil kus linolea co mi zbyl .. Neznalost neomlouvá, takže lino letělo oknel a folii si zítra zase natahnu zpět
Teď zbývá jen čekat, co na to holky ..

Old Post 25-02-2013 v 21:45 PM
jseMTom je offline   Profil uživatele jseMTom   Find more posts by jseMTom   Foto galerie člena jseMTom   Click here to Send jseMTom a Private Message   Add jseMTom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 9

Dobre si urobil, ftalaty su kurvy a holky su na ne extra citlive. Daj vediet ako si dopadol..

Old Post 28-02-2013 v 22:24 PM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
owerall
Stálý Člen

Karma uživatele owerall - 84% PěstitelskáKarma uživatele owerall - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 85 

Příspěvek č. 10

Zdravim..doufam,ze muj postreh pomohl.Osobni rocni zkusenost s onim cinskym boxem mam zive v pameti doted.Kdyztak postni foto holek po pripadne regeneraci...cest..a at to roste.

0.06Mw

Old Post 28-02-2013 v 23:59 PM
owerall je offline   Profil uživatele owerall   Find more posts by owerall   Foto galerie člena owerall   Click here to Send owerall a Private Message   Add owerall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jseMTom
Nový Člen

Karma uživatele jseMTom - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 11

Takže, řezy to nepřežily .. Lino jsem vyhodil a mou dřevěnou ohrádku jsem položil přímo na podlahu .. Nasadil jsem 20 nových "slečen", které mi rostou a větví se sice pěkně, ale stále jsou částečně pobledlé jako ty na fotkách výše .. Jen v menším měřítku ..

Zpět k podlaze : Parkety, broušené a lakované před 3mi lety lakem Sokrates, je to 100% polyuretan .. Mažná, že působení tepla z 400w sodíku, z něj přece jen něco uvolňuje .. ?
Zatím jsem dnes uvnitř "ohrádky", zakryl podlahu obyčejným polystirenem a pár dnů počkám .. Později nahodím i fotku, teď není čím fotit

Old Post 25-03-2013 v 18:48 PM
jseMTom je offline   Profil uživatele jseMTom   Find more posts by jseMTom   Foto galerie člena jseMTom   Click here to Send jseMTom a Private Message   Add jseMTom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4743880 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív