Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Magic Garden Autoflowering
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Rastafara
Stálý Člen

Karma uživatele Rastafara - 91% PěstitelskáKarma uživatele Rastafara - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 17






Nějaká makra palic
První je Mazar a ostatní jsou Blueberry

Naposledy upravil Rastafara 11-07-2012 v 14:38 PM

Old Post 11-07-2012 v 14:18 PM
Rastafara je offline   Profil uživatele Rastafara   Find more posts by Rastafara   Foto galerie člena Rastafara   Click here to Send Rastafara a Private Message   Add Rastafara to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Rastafara! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rastafara
Stálý Člen

Karma uživatele Rastafara - 91% PěstitelskáKarma uživatele Rastafara - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 18






První a čtvrtá -Z buddha balíčku, voní citronově, je hodně listnatá, ale šišku má teda řádnou

Druhá a třetí fotka je ta kytka, ze které jsem myslel, že nic nebude Vybarvila se pěkně, je taky z toho buddha mixu. Ale vypadá a voní fakt lákavě.

Pátá je Mazar, který se přepnul později, není tak nafouklej jak Blueberry, ale myslím, že má ještě čas na zrání Klidně ať ještě roste

Naposledy upravil Rastafara 11-07-2012 v 14:38 PM

Old Post 11-07-2012 v 14:28 PM
Rastafara je offline   Profil uživatele Rastafara   Find more posts by Rastafara   Foto galerie člena Rastafara   Click here to Send Rastafara a Private Message   Add Rastafara to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Rastafara! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rastafara
Stálý Člen

Karma uživatele Rastafara - 91% PěstitelskáKarma uživatele Rastafara - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 19


Dopi*e, dopi*e, dopi*e, dopi*e, dopi*e....
U vrcholku se na jedné blueberry objevila plíseň, okamžitě jsem to ustřihl a modlím se, aby se to nešířilo dál...To by mi tak scházelo, plíseň do skanku :/

Buddha, Mazar, Blueberry 2012

Old Post 13-07-2012 v 09:52 AM
Rastafara je offline   Profil uživatele Rastafara   Find more posts by Rastafara   Foto galerie člena Rastafara   Click here to Send Rastafara a Private Message   Add Rastafara to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Rastafara! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rastafara
Stálý Člen

Karma uživatele Rastafara - 91% PěstitelskáKarma uživatele Rastafara - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 20

Tak dnes jsem rozjel další round, sklidím tohle a do skleníku letí ještě jedna várka 5x buddha a 1 Blueberry Uvidíme na podzim. Jinak jsem celkem zvědavej, kolik toho sklidím z aktuální várky ^^

Skleník dozrává, osypává se krystalkama a krásně voní. Občas tam útočí plíseň, zasedla si na Mazara na vrcholovku, ošmikal jsem to opatrně, aby se to nešířilo dál. Doufám, že nebudu muset useknout celej vrch :/

Buddha, Mazar, Blueberry 2012

Old Post 17-07-2012 v 18:54 PM
Rastafara je offline   Profil uživatele Rastafara   Find more posts by Rastafara   Foto galerie člena Rastafara   Click here to Send Rastafara a Private Message   Add Rastafara to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Rastafara! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rastafara
Stálý Člen

Karma uživatele Rastafara - 91% PěstitelskáKarma uživatele Rastafara - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 21

Toš chlapi, (a děvčata). Dnes ukázaly hlavu 3 nový budhy ^^ Mám radost. Ze skleníku jsem vyházel kytí dokynout na posledních pár dní ven, a pak půjdou pod kosu, zalil jsem to finalem, ještě zaliju jednou a končej Jednoho Mazara nechám dýl, je takovej nezralej oproti ostatním.

Buddha, Mazar, Blueberry 2012

Old Post 23-07-2012 v 19:14 PM
Rastafara je offline   Profil uživatele Rastafara   Find more posts by Rastafara   Foto galerie člena Rastafara   Click here to Send Rastafara a Private Message   Add Rastafara to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Rastafara! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rastafara
Stálý Člen

Karma uživatele Rastafara - 91% PěstitelskáKarma uživatele Rastafara - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 22






Trošku fotek
Tak první dvě jsou Blueberrky
Třetí fotka je buddha
Čtyři, pět jsou mazary, ta poslední fotka je mazar bez vršku, kterej jsem setl kvůli plísni celej, ale co jsou ven ze skleníku, je to lepší...hold míň vlhkosti

Buddha, Mazar, Blueberry 2012

Old Post 24-07-2012 v 11:23 AM
Rastafara je offline   Profil uživatele Rastafara   Find more posts by Rastafara   Foto galerie člena Rastafara   Click here to Send Rastafara a Private Message   Add Rastafara to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Rastafara! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rastafara
Stálý Člen

Karma uživatele Rastafara - 91% PěstitelskáKarma uživatele Rastafara - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 23

Kdybych tak mohl napsat svoje pocity...Ráno jako každé jiné, vstanu, uvařím si kávu, jdu si přivonět k paličkám a pozdravit nový den...jenže něco nesedí...kde jsou květináče? Kde jsou moje tolik opečovávané rostoucí přítelkyně?
Jsou v prdeli! Nějakej čurák, teda jeden z mých "přátel" neudržel svůj chtíč a závist na uzdě a sprostě mi je vyrval a odnesl si je usušit do svého doupěte, kde si je plné hnojiv a né úplně zralé usuší a skouří...Můj pocit, se nedá vyjádřit, je to...bezmoc, vztek a lítost. Zbyly mi jen právě vylezlé Buddhy...Paráda, přesně takhle šťastný konec mého prvního kola autoflowerů jsem si představoval.
Život jde dál. Na další kolo si pořídím ostnatý drát a 24h ochranku...
U nás v ČR se nemusíme bát policie...musíme mít strach ze závistivců a ubohých zhulenců, co jsou líní strčit semínko do země.
Je mi k pláči

Buddha, Mazar, Blueberry 2012

Old Post 25-07-2012 v 17:38 PM
Rastafara je offline   Profil uživatele Rastafara   Find more posts by Rastafara   Foto galerie člena Rastafara   Click here to Send Rastafara a Private Message   Add Rastafara to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Rastafara! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 24

K ostnáči a ochrance přidej lepící pásku a použij ji vždy, když se někomu z tvých kamarádů budeš chtít pochlubit..

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 25-07-2012 v 20:08 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rastafara
Stálý Člen

Karma uživatele Rastafara - 91% PěstitelskáKarma uživatele Rastafara - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 25

Další kolo jede, vypadá to, že mi zbyly 3 buddhy, blueberrka zatím nevylezla, tak uvidíme, co z nich bude.

Buddha, Mazar, Blueberry 2012

Old Post 27-07-2012 v 12:34 PM
Rastafara je offline   Profil uživatele Rastafara   Find more posts by Rastafara   Foto galerie člena Rastafara   Click here to Send Rastafara a Private Message   Add Rastafara to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Rastafara! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-06-2013 - mix autoflowers - 0 odpovědí
14-05-2012 - outdoor autoflowering - 18 odpovědí
16-04-2012 - 400w 8xautoflowering - 85 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2034320 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív