Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » odcházení kytek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
HujerII
Stálý Člen

Karma uživatele HujerII - 21% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 48  

odcházení kytek Příspěvek č. 1



Ahoj, letos jsem poprve zasadil semínka, dal jsem je první vyklíčit do vaty s vodou, pak do květináčů. Po asi 2 týdnech růstu mi některá začala žloutnout a pomalu usychat, už mi odešlo asi tak 5 semen. Nevím čím to je, možná špatné ph (zaléval jsem často neodstatou vodou primo z kohotuku)? Nebo to přelivám? Substrát používvám Florcom pro pokojovy rostliny.
Jinak samozřejmě jsou to semínka co jsem sehnal všude možně, takže to asi nemusi byt žádná kvalitka no
Mám jich pár ještě v květináči, tak hledam kde je chyba, aby mi jich třeba pár přežilo


První obrázek - kytka mi klasicky žloutne
2. - následně usychá
Jinak sorry za kvalitu, je to bída

Old Post 05-05-2012 v 08:34 AM
HujerII je offline   Profil uživatele HujerII   Find more posts by HujerII   Foto galerie člena HujerII   Click here to Send HujerII a Private Message   Add HujerII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 2

podle toho jak vypadají si myslí, že mají málo světla

Old Post 05-05-2012 v 08:43 AM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 3

Jak řiká Spála máš málo světla.. takový dva lístky na provázku mi to příde Zasypej to hlínou klidně do půlky toho stonku co ti čumí nad zem, nic se jim nestane, kyti si tam udělá kořínky a nebudeš mít takovou pravděpodobnsot že jí zlomíš.
K tomu lámání doporučuju ještě nějak vyřešit ofuk kytek. Buď je semtam hoď ven na vánekvítr nebo jim doma dej nějakej větráček (klidně ten z větrací kšiltovky, nebo ze starýho pc+starý nabiječky na něco).
K Ph jsi se vyjádřil sám takže tušíš že kouhoutkovka nebude to pravý marihuanový a příště jí necháš odstát nebo si ještě líp koupíš lakmusový papírky a otestuješ si jí.
Jo a do hlíny příště přidej alespoň ten perlit, ať můžou dejchat kořeny.

Měj se famfárově a ať to roste..

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 05-05-2012 v 08:59 AM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 4

Však vydíš ten kořenový cancoooor jak ti tam čoohá né ? Zasypejte, dej k oknu a nbezalivej tak moc, tak akorád a proměr pH hlíny.

Old Post 05-05-2012 v 09:12 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HujerII
Stálý Člen

Karma uživatele HujerII - 21% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 5

Dík moc za odpovědi, zkusim to nějak vyřešit, zasyputo a dam to k oknu. Nebo bych to mohl hodit po UVčka, zbyly mi v terariu po zvireti, ale maji jen asi 20W, takže nevim jestli to bude mit cenu, s pár kytkama to třeba zkusim

Old Post 05-05-2012 v 09:34 AM
HujerII je offline   Profil uživatele HujerII   Find more posts by HujerII   Foto galerie člena HujerII   Click here to Send HujerII a Private Message   Add HujerII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 6

Uv ti je na prd jen v květu na tak půl hodinky na stres

Old Post 05-05-2012 v 09:48 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HujerII
Stálý Člen

Karma uživatele HujerII - 21% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 7

ok, dám to na parapet k oknu, snad to pomůže

Old Post 05-05-2012 v 10:06 AM
HujerII je offline   Profil uživatele HujerII   Find more posts by HujerII   Foto galerie člena HujerII   Click here to Send HujerII a Private Message   Add HujerII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LUTCHINO
Nový Člen

Karma uživatele LUTCHINO - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 8

máš absolutní nedostatek světla a přelité květináče, proto to žloutnutí a vytáhlé kytí. doporučuji zahrabat stonek co to půjde a hodit přímo na slunko ne za okno!!!

Old Post 05-05-2012 v 10:54 AM
LUTCHINO je offline   Profil uživatele LUTCHINO   Find more posts by LUTCHINO   Foto galerie člena LUTCHINO   Click here to Send LUTCHINO a Private Message   Add LUTCHINO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HujerII
Stálý Člen

Karma uživatele HujerII - 21% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 9

Borci dik za odpovědi, dal jsem kytky k oknu, nektery do okna a jsou na tom mnohem lip. Přímo na slunko je nemam hodit kam, bydlim v byte a na balkone by mi to fotrik asi neschvalil , leda uz pryč ven, ale na to je asi ještě čas

Old Post 07-05-2012 v 09:16 AM
HujerII je offline   Profil uživatele HujerII   Find more posts by HujerII   Foto galerie člena HujerII   Click here to Send HujerII a Private Message   Add HujerII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HujerII
Stálý Člen

Karma uživatele HujerII - 21% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 10

Kdyz uz jsem zalozil tema, tak se jeste zeptam...Mohl bych mit jednu kytku na balkone, ale nechci aby byla moc napadna, spis mensi kytka. Muzu nejak ovlivnit velikost te kytky? Zasadit ji treba do mensiho kvetinace? Pak je asi jeste otazka, jestli by byla tak kvalitni, jako kdyby rostla v prirode, kde by mela vetsi prostor a o neco vic slunce...Proste zvazuju, jestli ma cenu davat kyti na balkon
diky

Naposledy upravil HujerII 19-05-2012 v 09:13 AM

Old Post 19-05-2012 v 09:03 AM
HujerII je offline   Profil uživatele HujerII   Find more posts by HujerII   Foto galerie člena HujerII   Click here to Send HujerII a Private Message   Add HujerII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 11

Větší květník a ohýbej, lámej a vyvazuj ... Low Stress Training (LST) http://i909.photobucket.com/albums/...nn/IMG_3428.jpg

Old Post 19-05-2012 v 09:19 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HujerII
Stálý Člen

Karma uživatele HujerII - 21% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 12

Jj dikec, ten větší květináč, stačí tak zhruba 10l nebo i víc?

Old Post 19-05-2012 v 12:46 PM
HujerII je offline   Profil uživatele HujerII   Find more posts by HujerII   Foto galerie člena HujerII   Click here to Send HujerII a Private Message   Add HujerII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 13

čím víc, tím líp

Old Post 19-05-2012 v 13:02 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HujerII
Stálý Člen

Karma uživatele HujerII - 21% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 14

borci u par kytek mi zloutnou a odchazeji oba zarodecni listky. Je to pruser nebo se to stava a nevadi to? Protoze ostatni, ty klasicke listy ganji na kytce sou v pohode, maji tmave zelenou barvu a celkove kytky vypadaji krome tech zarodecnich listku zdrave....

Old Post 23-05-2012 v 17:22 PM
HujerII je offline   Profil uživatele HujerII   Find more posts by HujerII   Foto galerie člena HujerII   Click here to Send HujerII a Private Message   Add HujerII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HujerII
Stálý Člen

Karma uživatele HujerII - 21% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 15

Ahoj jeste se zeptam, asi hloupy dotaz, ale zacinam tak se zeptam rezy jsou ze samic? takze vsechny rezy by mely byt samice pokud se neplteru? Nebo to muzou byt i samci?

Old Post 24-05-2012 v 17:37 PM
HujerII je offline   Profil uživatele HujerII   Find more posts by HujerII   Foto galerie člena HujerII   Click here to Send HujerII a Private Message   Add HujerII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 16

1 - ony zežloutnou a odpadnou, je to normální
2 - Ano samYce

Peace

Old Post 24-05-2012 v 17:45 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-07-2012 - Kroucení kytek - 15 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4506890 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív