Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Zapojeni CFL+ stinidlo
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Zapojeni CFL+ stinidlo Příspěvek č. 1

Ahoj,

potom co jsem pripojil objimku s patku ke stinidlu a pripojil usporku tak jsem zjistil ze patka neudrzi tu usporku v rovny poloze - usporka proste svoji vahou patku ohyba. Jediny co me zatim napada tak je na druhou stranu usporky dat nakej dratek nebo vlasec a pritanout to ke stinidlu ...pro predstavu pridavam fotku, nevim jestli jsem to dobre popsal o co jde :-D

Diky za pomoc.

http://img856.imageshack.us/img856/1702/cflstinidlo.jpg

Old Post 19-04-2012 v 18:13 PM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 2

jj tak to mám i já prostě ji přichyť drátem ke stínítku

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 19-04-2012 v 18:20 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 3

Díky..ptal jsem se jen jestli nějaký jiný řešení ..vyřeším to drátkem :-)

Old Post 19-04-2012 v 18:29 PM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 4

Dratek at tě ani nenapadne ... dej tam pastovou stahovaču ale za ten plast né za sklo !!!

Old Post 19-04-2012 v 18:33 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Taky to mám takhle vykloubený, docela mě to s**re, asi nechám vzadu ten plech co drží tu objímku okopírovat z pořádnýho železa nebo pevnějšího plechu.

Old Post 19-04-2012 v 21:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 6

To MDe_ ta elektrikářská stahovačka je super nápad a asi i nejlepší řešení.Díky

Old Post 20-04-2012 v 06:26 AM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yara
Stálý Člen

Karma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 7

Já jsem patku vyztužil (přinýtováním) úhelníkama (jsou různé rozměry, použil jsem větší), co prodávají v železářství za pár kaček, před vrtáním a nýtováním jsem si úhelník nejdřív chytil šroubama na stávající díry.
viz foto:

http://imageshack.us/photo/my-images/849/stntko1.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/109/stntko2.jpg/

Naposledy upravil yara 27-09-2012 v 20:31 PM

Old Post 20-04-2012 v 12:27 PM
yara je offline   Profil uživatele yara   Find more posts by yara   Foto galerie člena yara   Click here to Send yara a Private Message   Add yara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 8

přichytil jsem to těma stahovákama a drží to, takže to takhle nechám

Old Post 20-04-2012 v 12:39 PM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 9

Drátek ne proč? :-O
citace:
Původní příspěvek od MDe_
Dratek at tě ani nenapadne ... dej tam pastovou stahovaču ale za ten plast né za sklo !!!

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 20-04-2012 v 16:43 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

Kdyz ma ten dratek izolaze tak neni problem

Old Post 20-04-2012 v 21:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowGuru.cz
Nový Člen

Karma uživatele GrowGuru.cz - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 11

Souhlas s MDe_ a DMG - kdyz dratek tak s izolaci. Ja jsem navrtal 2 otvory do stinidla, protahl drat s hrubou izolaci a zajistil o plastovou cast CFL lampy.

Jinak se daji sehnat za dobrou cenu specialni stinidla, ktere jsou stavene na vahu CFL lamp...

Jak se o rostliny staráš, tak se ti odmění.

Old Post 03-05-2012 v 09:02 AM
GrowGuru.cz je offline   Profil uživatele GrowGuru.cz   Find more posts by GrowGuru.cz   Foto galerie člena GrowGuru.cz   Click here to Send GrowGuru.cz a Private Message   Add GrowGuru.cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowGuru.cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 12

No já tam mám ty elektrikářský stahovačky a slouží perfektně a většina stínidel jsou provrtaný na obou stranách, takže je to vyřešený během pár sekund :-)

Old Post 03-05-2012 v 10:57 AM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jpt
Stálý Člen

Karma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 444  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od MDe_
Dratek at tě ani nenapadne ... dej tam pastovou stahovaču ale za ten plast né za sklo !!!



Taky by mě docela zajímalo proč ne drátek. a za jakej plast to chceš chytat? myslíš ty hovínka silikonu nebo co to je na konci trubice?

Ja normalne vzal vazaci drat na rostliny, chytl ho k hacku od stinidla ( obyc. kladivkovy za 350kč) dratek naohýbal až k předku CFL a tam provlékl vrchní trubicí a zas zpátky k háčku. Už to takhle mám víc jak rok, Prohazuju na tom stinidle 200CFl a 250W sodik a nikdy se me nestalo ze bych zkurvil cfl, nebo dostal ranu :-)

Při growingu musíme pamatovat na jediné základní pravidlo ------JE TO PLEVEL

Ultimate adrenaline outdoor 2010



Starej equip v novym roomu aneb 400MH->600HPS libra drip - 0,9g/W

2.GROW- 400W Bubbler. Misty/AK-48 -mno sklizeno .......


Neboj se a klikni!! zvlast pokud jsi novy

Ultimate adrenaline outdoor -konec vydarenej



Selekce Warlock

Old Post 03-05-2012 v 23:55 PM
Jpt je offline   Profil uživatele Jpt   Find more posts by Jpt   Foto galerie člena Jpt   Click here to Send Jpt a Private Message   Add Jpt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7933050 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív