Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Zhnědnutí pestíků v 33 dni květu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
honzacek
Stálý Člen

Karma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 133  

Zhnědnutí pestíků v 33 dni květu Příspěvek č. 1


Zdravim groowerstvo

u kámoše se na jedné Northern lights neco objevilo a prosím vás o radu co to je -

33. den květu
vrcholky 5 cm od úsporky
zalevano jednou za 2 dny

v rustu hnojeno NPK, v květu guanem

Od vrcholu ke spodkum hnednou na paličkach pestíky

Dík za pomoc

H.

Díky hulení jsem tam, kde jsem.

Old Post 18-05-2011 v 07:48 AM
honzacek je offline   Profil uživatele honzacek   Find more posts by honzacek   Foto galerie člena honzacek   Click here to Send honzacek a Private Message   Add honzacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 2

ty pestiky hnednou i kdyz na to sahas,ale muze to bejt např. i spálení od lampy. Nejak extra bych to neresil. Tot muj nazor, at se ,,kamosovi" dari

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 18-05-2011 v 08:35 AM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzacek
Stálý Člen

Karma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 3

No on to řeší má jen 2 kytky a takovéhle má všechny paldy na celé jedné - právě že to je i na spodkach. Svítí na to úsporkama.

Díky hulení jsem tam, kde jsem.

Old Post 18-05-2011 v 09:11 AM
honzacek je offline   Profil uživatele honzacek   Find more posts by honzacek   Foto galerie člena honzacek   Click here to Send honzacek a Private Message   Add honzacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagicHerb
Stálý Člen

Karma uživatele MagicHerb - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 504  

Příspěvek č. 4

Sorry,ale ta fotka je uplně k ničemu.

Stříkal to něčim(Phytamin atd.).Jakou má vlhkost a teplotu v boxu ? Jakou má Watáž Blue,Red Dual? 5cm je docela blízko(podle watáže). FAQ!!!

Čím zalívá na květu(hnojiva v zálivce a množství zálivky)? Měří PH a EC?

ATD.


Life is for living.
Love is for giving.
Herb is for growing.


AFRICA COLLECTION-WOS

Magic Dwarf AUTOFLOWER fem 3.round outdoor grow

Old Post 18-05-2011 v 17:34 PM
MagicHerb je offline   Profil uživatele MagicHerb   Find more posts by MagicHerb   Foto galerie člena MagicHerb   Click here to Send MagicHerb a Private Message   Add MagicHerb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MagicHerb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzacek
Stálý Člen

Karma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 5

Zkusím dodat kvalitnější foto - jinak na tohle zvládnu odpovědět : Stříkáno to není ničím - vlhkost se neměří a teplota je světlo max 28 noc 20. Svítí se 66w úsporek (3x22w 2700K ) . pH ani EC neměří a zálivka na dva květníky je 600ml ( zalejvá obden) . Hnojky na květ dával vykvašené holubí guano na růst měl nějaké NPK . Hnojeno každou 4 zálivku. Je to jen na jedné kytce, druhá valí v pohodě.

Foto napravím.

Díky H.

Díky hulení jsem tam, kde jsem.

Old Post 18-05-2011 v 17:38 PM
honzacek je offline   Profil uživatele honzacek   Find more posts by honzacek   Foto galerie člena honzacek   Click here to Send honzacek a Private Message   Add honzacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzacek
Stálý Člen

Karma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 6



Tak snad foto, které napoví víc.

Díky hulení jsem tam, kde jsem.

Old Post 18-05-2011 v 20:36 PM
honzacek je offline   Profil uživatele honzacek   Find more posts by honzacek   Foto galerie člena honzacek   Click here to Send honzacek a Private Message   Add honzacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kouba
Stálý Člen

Karma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 589  

Příspěvek č. 7

normalka , budte radi ze vam to kvete

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=510015#post510015

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=508588#post508588

Old Post 21-05-2011 v 12:00 PM
kouba je offline   Profil uživatele kouba   Find more posts by kouba   Foto galerie člena kouba   Click here to Send kouba a Private Message   Add kouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kketekk
Nový Člen

Karma uživatele kketekk - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 8

hotovo sklizet :-)

Old Post 23-05-2011 v 18:10 PM
kketekk je offline   Profil uživatele kketekk   Find more posts by kketekk   Foto galerie člena kketekk   Click here to Send kketekk a Private Message   Add kketekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzacek
Stálý Člen

Karma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 9

Sklizet v 33 dnu květu ? Dík za radu .......

Díky hulení jsem tam, kde jsem.

Old Post 23-05-2011 v 18:43 PM
honzacek je offline   Profil uživatele honzacek   Find more posts by honzacek   Foto galerie člena honzacek   Click here to Send honzacek a Private Message   Add honzacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kketekk
Nový Člen

Karma uživatele kketekk - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 10

nee delal jsem si srandu :-) myslim si ze to bude treba sahanim na kvety,ze treba kamarad zkousel jak to voni a lepi,ale jinak asi neporadim :-(

Old Post 23-05-2011 v 19:48 PM
kketekk je offline   Profil uživatele kketekk   Find more posts by kketekk   Foto galerie člena kketekk   Click here to Send kketekk a Private Message   Add kketekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4734590 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív