Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » AUTOFLOWER - Co letos plánujete zasadit?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 17 18 19
Autor
Téma 
BigOosz
Nový Člen

Karma uživatele BigOosz - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 289

Zdravím přátelé zeleného údolí Koukám, zajímavé odrůdy se letos budou pěstovat.
Já plánuji letos podruhé sázet a poprvé se jedná o kvalitní semena ze seedbanky.
Nejvíc se těším na Santa Marta Haze od Seedstockers, mam tu od nich ještě Super Skunk a Sticky Fingers myslim, třetím modelem si nejsem teď jista, ještě jsou semena schovaná. Pak tu mam Big Bang Auto a Holy Punch fem. od GreenHouseSeeds a Surprise mix Auto/Femi/Regular od Dutch Passion a modlím se, aby mezi semeny byla schovaná i krasotinka Frisian Duck. Nech se zelená https://i.imgur.com/E5pLLwG.jpg

Naposledy upravil BigOosz 03-04-2019 v 22:03 PM

Old Post 03-04-2019 v 20:30 PM
BigOosz je offline   Profil uživatele BigOosz   Find more posts by BigOosz   Foto galerie člena BigOosz   Click here to Send BigOosz a Private Message   Add BigOosz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roden
Stálý Člen

Karma uživatele roden - 30% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 290

Gorila glue auto

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=71279

Old Post 10-04-2020 v 07:51 AM
roden je offline   Profil uživatele roden   Find more posts by roden   Foto galerie člena roden   Click here to Send roden a Private Message   Add roden to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stan43
Stálý Člen

Karma uživatele Stan43 - 57% PěstitelskáKarma uživatele Stan43 - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 291

Tak tohto roka som zvolil Red Dwarf od Budha seeds

If you can smoke weed and think smart, you have big chance to be successfull.

Old Post 10-04-2020 v 12:29 PM
Stan43 je offline   Profil uživatele Stan43   Find more posts by Stan43   Foto galerie člena Stan43   Click here to Send Stan43 a Private Message   Add Stan43 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaktusx
Stálý Člen

Karma uživatele kaktusx - 60% PěstitelskáKarma uživatele kaktusx - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 292

Mám v pláne tohto roku prvý krát skúsiť AF odrody - vybral som si 4 odrody, z každej po jednu rastlinu. Voľba padla na najväčšie klasiky a rivalov zároveň - Mazar a Think Different, ktorým budú robiť spoločnosť Brooklyn Sunrise a Royal Queen Solomatic CBD.

Out 2012 Out 2013 Out 2014 Out 2015 Out 2016

Old Post 15-04-2020 v 15:27 PM
kaktusx je offline   Profil uživatele kaktusx   Find more posts by kaktusx   Foto galerie člena kaktusx   Click here to Send kaktusx a Private Message   Add kaktusx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GoodOldBear
Nový Člen

Karma uživatele GoodOldBear - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 293

Ahoj, máte někdo zkušenosti s autofower semeny od Fair seeds? Letos jsem koupil Auto Big Evil XXL a Auto Magnum Plus, tak jestli od toho můžu něco čekat.. Jinak k nim osvědčený Auto Mazar.

Old Post 17-05-2020 v 08:02 AM
GoodOldBear je offline   Profil uživatele GoodOldBear   Find more posts by GoodOldBear   Foto galerie člena GoodOldBear   Click here to Send GoodOldBear a Private Message   Add GoodOldBear to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dva-tři
Stálý Člen

Karma uživatele dva-tři - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 294

Letos mám Easy Bud od royalqueenseeds a Critikal od sensiseeds

Edit: má někdo zkušenosti s royalqueenseeds? Zkouším to poprvé, tak uvidime

můj původní profil je dvojka-trojka, bohužel jsem zapomněl heslo a reg mail byl z tehdejší práce......23

Old Post 17-05-2020 v 18:01 PM
dva-tři je offline   Profil uživatele dva-tři   Find more posts by dva-tři   Foto galerie člena dva-tři   Click here to Send dva-tři a Private Message   Add dva-tři to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ShinDy
Stálý Člen

Karma uživatele ShinDy - 80% PěstitelskáKarma uživatele ShinDy - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 295


citace:
Původní příspěvek od dva-tři
Letos mám Easy Bud od royalqueenseeds a Critikal od sensiseeds

Edit: má někdo zkušenosti s royalqueenseeds? Zkouším to poprvé, tak uvidime


Já jel minulý rok Royal Dwarfy od RQS měl jsem jich 5 ks z toho 2 v inu, co se týče klíčivostí tak na tom byli nejlépe měl jsem ještě Dutch passion a FastBuds, následně pak jely všechny hezky stejně akorát pak ve výsledku tam byli vidět 2 genetiky, kdy jedna měla naprosto kamenný palice s 2x větším výnosem, ale ne tak dobrou chutí (vůně a chuť lesní plody) a ta druhá měla vzdušnější palice zbarvily se do fialova a měla hodně citrusovou chuť a vůni, ta byla za mě lepší požitkem. Tady je foto v inu před kousou vzadu jsou ty lesní plody a vpředu ten citrus (venku se zbarvil totálně do fialova včetně všech listů)

Old Post 21-05-2020 v 00:07 AM
ShinDy je offline   Profil uživatele ShinDy   Find more posts by ShinDy   Foto galerie člena ShinDy   Click here to Send ShinDy a Private Message   Add ShinDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jizvič
Stálý Člen

Karma uživatele Jizvič - 90% PěstitelskáKarma uživatele Jizvič - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 296


Zdar, tento rok zkouším killer kush auto fem. Od barney farm. Po asi 20ti dnech jsem tam našel ale toto 😱😳

Old Post 08-06-2020 v 19:16 PM
Jizvič je offline   Profil uživatele Jizvič   Find more posts by Jizvič   Foto galerie člena Jizvič   Click here to Send Jizvič a Private Message   Add Jizvič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jizvič
Stálý Člen

Karma uživatele Jizvič - 90% PěstitelskáKarma uživatele Jizvič - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 297

Tak nic falešný poplach 😂 ale vylekala mě mrška jedna

Old Post 13-06-2020 v 11:04 AM
Jizvič je offline   Profil uživatele Jizvič   Find more posts by Jizvič   Foto galerie člena Jizvič   Click here to Send Jizvič a Private Message   Add Jizvič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 17 18 19  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3704910 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív