Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » AUTOFLOWER - Co letos plánujete zasadit?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 15 16 17 18 19
Autor
Téma 
Jurij Gagarin
Stálý Člen

Karma uživatele Jurij Gagarin - 21% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 257

[účet odstraněn]

Old Post 21-06-2017 v 20:32 PM
Jurij Gagarin je offline   Profil uživatele Jurij Gagarin   Find more posts by Jurij Gagarin   Foto galerie člena Jurij Gagarin   Click here to Send Jurij Gagarin a Private Message   Add Jurij Gagarin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marko48952
Stálý Člen

Karma uživatele marko48952 - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 258

Pokiaľ má ešte niekto na záhone voľné miesto a rozmýšľa niečo prikúpiť tak som narazil na zaujímavé bulk semienka, majú tam toho dosť hlavne zaujímavé krosy a aspon by sme vedeli ako sú na tom kvalita/výnos/stálosť genetiky atď... Tu je odkaz http://www.growland.sk/sk/katalog/a...vane-semena-316
Ku hnojkám som teda prihodil 5 ks auto East Ryder - genetika auto AK47 x Lowryder 2 takže som veľmi zvedavý. Udávajú 19% THC som zvedavý aký bude efekt. Osobne sa ale riadim pri výbere automatov vždy krížencov s LR2, s rudelaris sú to dosť krpaté kytí.

Old Post 26-06-2017 v 18:14 PM
marko48952 je offline   Profil uživatele marko48952   Find more posts by marko48952   Foto galerie člena marko48952   Click here to Send marko48952 a Private Message   Add marko48952 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 259


tak vyjelo 11 ak47 z 12 .tu jednu sem posral ja prelil a nevsiml si ze vyplavala na povrch .tak jsem ji nahradil sirupem os Buddhy naklicene jsem to prdnul do hliny ale jeto 3 den anic neprelivam a nechci do teho rypat to uz jse mi vymstilo tak pockam ještě pestu zdar

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 01-07-2017 v 20:08 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 260

sakumprdum: dej přes tu čerstvě zasazenou potravinářskou fólii. Nebude to tak rychle vysychat a bude se ti líp držet vlhkost 😉 jak ve skleníku 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 01-07-2017 v 20:28 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMOLA33
Stálý Člen

Karma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 365 

Příspěvek č. 261






3x autoShark 1x autoMagnum..agro zahradnicky substrat predhnojeny na 6 týždňov.. sadene priamo do substratu..klicivost 100% , foto 21.den od zasadenia jedná sadena neskôr. Slečny si idú na balkóne a prešli si aj krupobitím...po 15stom dni začali byť trochu divné. (Viď.listy na foto) ale konštatujem že sa im darí a robia radosť. Hnojivo mám guano a morské riasy. Keď tak poraďte. Budem rád.

Old Post 13-07-2017 v 22:45 PM
SMOLA33 je offline   Profil uživatele SMOLA33   Find more posts by SMOLA33   Foto galerie člena SMOLA33   Click here to Send SMOLA33 a Private Message   Add SMOLA33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 262

Ahoj mám otázku
U mého stálého místa už roky prověřené
Se Cca v blízkosti 5km objevila biofarma kde pěstují konopí na semínka tzn milion samců
Chápu ze klasickou periodu už tam nedám ale dal by se stihnout automat ?
Kdy začínají samci opylovat ?
Automaty z května by měly být Cca v polovině července ready ...
Stihnu to ????

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 08-04-2018 v 10:13 AM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 263

Já letos letim zase svoje osvědčený rakety. 17x Auto Mazar 3x Think Different 3x Auto Cinderella Jack 3x Auto Ultimate 6x Auto White Widow a na zkoušku 3x Auto Euforia. Chtěl jsem ještě na zkoušku 3x Auto Colorado Cookies, ale jaksi jsem to zapomněl a asi už by pro ně stejně nezbylo místo. Co jsem slyšel, tak by to měla bejt taky pěkná petarda, dokonce prej jedna z nejlepších. Snad to někdo zdejší zkušenej s automatama prubne a zdokumentuje. Rád bych se podíval na její plnej potenciál.

Old Post 08-04-2018 v 14:36 PM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daemonhide
Stálý Člen

Karma uživatele Daemonhide - 92% PěstitelskáKarma uživatele Daemonhide - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 264

Tento rok trosku mixu-ak47 ako klasiku, 1x magnum a 2x white widow. Tak uvidime

Old Post 22-12-2018 v 08:39 AM
Daemonhide je offline   Profil uživatele Daemonhide   Find more posts by Daemonhide   Foto galerie člena Daemonhide   Click here to Send Daemonhide a Private Message   Add Daemonhide to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 265

21x BCN critical auto- Sensi seeds

Old Post 22-12-2018 v 10:53 AM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
garnier
Stálý Člen

Karma uživatele garnier - 60% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 266

AutoXtreme a AutoUltimate od DP.

na AutoXtreme jsem měl 8, 9 a 10 uncí takže průměr 9 což není špatné.
Měl jsem od nich AutoMazar, který by měl být zhruba stejný co se výnosů týče ale byla to bída, zřejmě protože byl v akci 10+10 zdarma.

LED GURU

Old Post 22-12-2018 v 12:35 PM
garnier je offline   Profil uživatele garnier   Find more posts by garnier   Foto galerie člena garnier   Click here to Send garnier a Private Message   Add garnier to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daemonhide
Stálý Člen

Karma uživatele Daemonhide - 92% PěstitelskáKarma uživatele Daemonhide - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 267

Garnier, kde nakupujes semienka? Ja to kupujem furt v cr obchodoch a kvalita sa mi zda byt nevalna

Old Post 22-12-2018 v 19:58 PM
Daemonhide je offline   Profil uživatele Daemonhide   Find more posts by Daemonhide   Foto galerie člena Daemonhide   Click here to Send Daemonhide a Private Message   Add Daemonhide to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 268

Zkuste canatura,dostanete pěknou dávku semínek a kalendář se neztratí.

Old Post 22-12-2018 v 20:08 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hightweek
Stálý Člen

Karma uživatele hightweek - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 269

Tak já se chystám, po dlouhé přípravě a studování strainů, na příští rok vysadit AF:

La Rica Auto CBD - EliteSeeds
Haze Auto CBD - Dinafem
White Widow XXL Auto Feminised Seeds - Dinafem
Critical Jack Autoflowering - Humboldt Seeds
Super Mazar Auto - Victory Seeds
Speedy Boom Auto - Kannabia Seeds
Critical Orange Punch Auto - DutchPassion
Lemon Juice Express 2 Auto - Humboldt Seeds
Silver Bullet Auto - Ministry of Cannabis
Royal Jack Auto - Royal Queen Seeds
Diesel Auto - Royal Queen Seeds
Sixshooter Auto - FastBuds
Royal Cheese Auto - Royal Queen Seeds
Gorilla Glue #4 Auto - Expert Seeds
Wipeout Express Auto - Heavyweight Seeds


Podotýkám, že jsem naprostý začátečník, začal jsem s tím letos v létě, bez jakýchkoliv znalostí a více méně naprostou náhodou, ale chytlo mě to strašně moc. Preferuji modely s lékařským využitím, ale samozřejmě se absolutně nebráním rekreačním záležitostem

Letos jsem stihl AF od RQS:
Northern Light, White Widdow, Easy Bud, jiné zkušenosti nemám.

Při nákupu jsem podlehl Halloweenské nabídce na seedsman.com, tak doufám, že nebudu litovat a jsem zvědavý na klíčivost apod.

Ať se daří!

Old Post 23-12-2018 v 07:59 AM
hightweek je offline   Profil uživatele hightweek   Find more posts by hightweek   Foto galerie člena hightweek   Click here to Send hightweek a Private Message   Add hightweek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daemonhide
Stálý Člen

Karma uživatele Daemonhide - 92% PěstitelskáKarma uživatele Daemonhide - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 270

Daj potom urcite vediet tiez sa venujem autorastlinam a experimentujem co vsetko vydrzia tvoj zoznam je teda ale impozantny, to mas odkazdeho 1 semienko?

Old Post 23-12-2018 v 09:22 AM
Daemonhide je offline   Profil uživatele Daemonhide   Find more posts by Daemonhide   Foto galerie člena Daemonhide   Click here to Send Daemonhide a Private Message   Add Daemonhide to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hightweek
Stálý Člen

Karma uživatele hightweek - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 271

Daemonhide, zkusím se následně podělit o poznatky
Většinou mám od CBD odrůd více semínek, některá z ostatních jsou bonusová, od těch mám pak jen po jednom semínku
Ještě se chystám na fotoperiody:
OG KUSH CBD - medicalSeedS
Jack Herer Feminised - Seedsman
Peyote Critical Fem - Barneys Farm
Blue Cheese Fem - Dinafem
...to sem asi ale nepatří....
..zkusím příští rok dokumentovat a hodit nějaký report ..

Old Post 23-12-2018 v 09:34 AM
hightweek je offline   Profil uživatele hightweek   Find more posts by hightweek   Foto galerie člena hightweek   Click here to Send hightweek a Private Message   Add hightweek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
garnier
Stálý Člen

Karma uživatele garnier - 60% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 272

@Daemonhide:
Ahoj. Todle bylo pouze doporučení, automaty už nedělám, ale bylo to fajn. Nejlépe přímo od prodejce, čili ze stránek DutchPassion. Dá se ale koupit i přímo v kamenném obchodě. Jen se může stát že nebudou mít skladem, proto lepší jim týden předem dát vědět aby si naskladnili

LED GURU

Old Post 23-12-2018 v 12:15 PM
garnier je offline   Profil uživatele garnier   Find more posts by garnier   Foto galerie člena garnier   Click here to Send garnier a Private Message   Add garnier to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 15 16 17 18 19  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9114510 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív