Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » AUTOFLOWER - Co letos plánujete zasadit?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 16 17 18 19
Autor
Téma 
Daemonhide
Stálý Člen

Karma uživatele Daemonhide - 92% PěstitelskáKarma uživatele Daemonhide - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 273

Ja by som tak rad konecne zvladol Jacka Herrera, ale to je pre mna zakliata odroda. Jeden rok nevyklicil vobec, a na ten dalsi totalna plesen.

Old Post 23-12-2018 v 17:55 PM
Daemonhide je offline   Profil uživatele Daemonhide   Find more posts by Daemonhide   Foto galerie člena Daemonhide   Click here to Send Daemonhide a Private Message   Add Daemonhide to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hightweek
Stálý Člen

Karma uživatele hightweek - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 274

Tak já jsem nakonec neodolal a zase něco objednal...
Přišlo mi totiž, že můj seznam je dost indikoidní a CBD, tak jsem objednal ještě nějaké sativky:
Copacabana Super Auto - Flash Seeds
Mexican Airlines Auto Feminised - FastBuds Seeds
Stress Killer Auto - RQS (to je zase něco medikamentního)
Pulsar Auto - Buddha Seeds
- bohužel u toho Pulsaru se ukázalo, že mi místo něj přišel klasický fotoperiodický Pulsar. Tak jsem to na seedsman.com reklamoval a oni že prý tento model už v nabídce nemají, a že nechápou, jak jsem si je dokázal přes jejich web objednat. No ale mohu si prý místo toho vybrat něco jiného zdarma...

Old Post 06-02-2019 v 17:22 PM
hightweek je offline   Profil uživatele hightweek   Find more posts by hightweek   Foto galerie člena hightweek   Click here to Send hightweek a Private Message   Add hightweek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 275

Myslíte že je dobrá volba na sezónu 2019 AutoEuforia od Dutch Passion ? Už dlouho nějaký ten rok ji chci vyzkoušet, tak ji asi tento rok objednám. Díky předem za odpověď.

Old Post 25-02-2019 v 16:36 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bullík23
Nový Člen

Karma uživatele bullík23 - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 276

zdar,
ze své vlastní zkušenosti doporučuji killer kush auto a cream mandarine auto (obě od sweet seeds/). Killer kush je fakt zabiják :-) a pojedu ho znova

23 forever

Old Post 25-02-2019 v 20:45 PM
bullík23 je offline   Profil uživatele bullík23   Find more posts by bullík23   Foto galerie člena bullík23   Click here to Send bullík23 a Private Message   Add bullík23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 277

Tak já mám přichystáno 21x bcn critical xxl auto-sensi seeds to určitě nezklame
Pak mám od legalizace Amnesia nr 7 - exotic seeds
Greenpeace Poisson xl auto - Sweet seeds
2nebo 3 x US speciál fair seeds
BlackBerry gum -sensi seeds
Něčí z Ameriky 1x
A ještě něco se najde,no bude toho celkem dost přemýšlím o předplatné Magazinu konopí s 2x autoflpwer seeds.
Chci se zaměřit hlavně na Autoflowery.

Old Post 25-02-2019 v 20:55 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kocab22
Nový Člen

Karma uživatele kocab22 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 278

Ahoj,

koupil jsem si Autoflower od Dinafemu (Auto Haze CBD a Dinamed Auto CBD). Na jejich webu píšou, že rostliny by v outdoor měly vcelku vyrůst a tady na fóru čtu, že budu mít z autoflower sklizeň tak na dva jointy. Ještě jsem auto nepěstoval, co mám teda očekávat? Co jsem tak pochopil tak auto nejde řízkovat? Díky

Old Post 19-03-2019 v 06:56 AM
kocab22 je offline   Profil uživatele kocab22   Find more posts by kocab22   Foto galerie člena kocab22   Click here to Send kocab22 a Private Message   Add kocab22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marko48952
Stálý Člen

Karma uživatele marko48952 - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 279

Vôbec sa toho neboj, autoflowering akurát je zvyčajne podľa odrody od tých 70-100 dní ready. Zasaď do finálneho kvetnika alebo rovno do zeme, nepresádzaj ich ani nezastrihávaj a neklonuj, menej hnojek je niekedy viac, takže pár krát prihnojit podľa návodu výrobcu a hlavne nesaď do predhnojeneho substrátu lebo ich spalis (agro 6 týždňov predhnojeny kristalonom prisiel som o 50 kusov) a pekne slnečné miesto, žiadny polotien ako tu pár ľudí písalo a kľudne ti môže autoflower hodiť od 20-200g podľa genetiky a ak nič nepokazí š tak GL

Old Post 19-03-2019 v 11:28 AM
marko48952 je offline   Profil uživatele marko48952   Find more posts by marko48952   Foto galerie člena marko48952   Click here to Send marko48952 a Private Message   Add marko48952 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 280

Na dva jointy ani náhodou když jim dáš co potřebují.
Některé autoflpwer odrůdy mají výnos přes 500g na kytku

Old Post 19-03-2019 v 12:43 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagiCman
Stálý Člen

Karma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 281

Ja letos jedu toto

Zkittlez og auto barneys
Nycd auto barneys

Gorilla glue auto fastbuds

Old Post 19-03-2019 v 14:42 PM
MagiCman je offline   Profil uživatele MagiCman   Find more posts by MagiCman   Foto galerie člena MagiCman   Click here to Send MagiCman a Private Message   Add MagiCman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bufo35
Stálý Člen

Karma uživatele Bufo35 - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 186 

Příspěvek č. 282

čaute..ja som tento rok ieišl do fastBud (gorila glue auto,Rhino ryder,girl scout cokies, a jeden deimos) zajtra budu mať mesiac od klíčenia.

Old Post 20-03-2019 v 11:31 AM
Bufo35 je offline   Profil uživatele Bufo35   Find more posts by Bufo35   Foto galerie člena Bufo35   Click here to Send Bufo35 a Private Message   Add Bufo35 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marko48952
Stálý Člen

Karma uživatele marko48952 - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 283

S

Old Post 22-03-2019 v 10:46 AM
marko48952 je offline   Profil uživatele marko48952   Find more posts by marko48952   Foto galerie člena marko48952   Click here to Send marko48952 a Private Message   Add marko48952 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 284

citace:
Původní příspěvek od zverinazezlenic
Na dva jointy ani náhodou když jim dáš co potřebují.
Některé autoflpwer odrůdy mají výnos přes 500g na kytku


a který prosimtě? k nějakým 150-200g se dostat dá, ale 500 je pohádka

Old Post 23-03-2019 v 19:05 PM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hokuspokus30
Stálý Člen

Karma uživatele hokuspokus30 - 0% PěstitelskáKarma uživatele hokuspokus30 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 285

Čau letos půjde do skleníku toto. Vše Fair Seeds

Auto Cream Candy
Auto Magnum
Auto Og Kush
auto Big Evil XXL
Auto AK47

Old Post 25-03-2019 v 13:52 PM
hokuspokus30 je offline   Profil uživatele hokuspokus30   Find more posts by hokuspokus30   Foto galerie člena hokuspokus30   Click here to Send hokuspokus30 a Private Message   Add hokuspokus30 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marko48952
Stálý Člen

Karma uživatele marko48952 - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 286

Centurion skús napr auto Mazar od Dutch Passion, Northern Light auto od RQS, Big Devil XL sweet seeds, Magnum Budha seeds. Hokuspokus urob potom threat som zvedavý na tie novinky od fairu, tento rok som nemal chuť experimentovať a uvidím ako ti to povalí a nejaká dobra genetika tam s toho bude. Ten Magnum a big evil som zvedavý ci sa to bude rovnať originálom

Old Post 31-03-2019 v 15:25 PM
marko48952 je offline   Profil uživatele marko48952   Find more posts by marko48952   Foto galerie člena marko48952   Click here to Send marko48952 a Private Message   Add marko48952 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hokuspokus30
Stálý Člen

Karma uživatele hokuspokus30 - 0% PěstitelskáKarma uživatele hokuspokus30 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 287




Dík za nápady. Zatím toho mám na zkoušku hodně. To co jsem psal budou první na řadě. Rád bi sem doplnil nové druhy co tu nejsou k nalezení. Jeden automat zrovna zkouším pod lampou. Fotky jsou: první pokus doma.
Sakra furd nic a nakonec 3 fotky.

Old Post 31-03-2019 v 15:58 PM
hokuspokus30 je offline   Profil uživatele hokuspokus30   Find more posts by hokuspokus30   Foto galerie člena hokuspokus30   Click here to Send hokuspokus30 a Private Message   Add hokuspokus30 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marko48952
Stálý Člen

Karma uživatele marko48952 - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 288

Ja od fairu každoročne beriem auto Blueberry s tým som naozaj spokojný a fakt bejzbalky po lakeť. Tento rok idem tiež auto BB a mam od fairu ešte Northern Light fast version, takže uvidím ci ich fasty za niečo stoja. A mam auto NL od naturalu tiež som zvedavy

Old Post 01-04-2019 v 11:17 AM
marko48952 je offline   Profil uživatele marko48952   Find more posts by marko48952   Foto galerie člena marko48952   Click here to Send marko48952 a Private Message   Add marko48952 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 16 17 18 19  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1370150 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív