Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 2xTop44 - 41W CFL /150W soda
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 81

...coze?ty je jeste hnojis?

Old Post 29-05-2013 v 13:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirmin
Stálý Člen

Karma uživatele Jirmin - 0% PěstitelskáKarma uživatele Jirmin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 82

Už ne, od 52 nebo 53 ( už nvm) jedu jen čistou vodu. ale tu nejslabší kytku jsem chtěl ještě pohnojit.

Old Post 29-05-2013 v 16:24 PM
Jirmin je offline   Profil uživatele Jirmin   Find more posts by Jirmin   Foto galerie člena Jirmin   Click here to Send Jirmin a Private Message   Add Jirmin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirmin
Stálý Člen

Karma uživatele Jirmin - 0% PěstitelskáKarma uživatele Jirmin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 83

62.den 12/12
Posledních 10 dnů už jen voda.
Kolik času jim ještě nechat?
Zatím vedle v boxu smíchané autoflowery: Red Dwarf, Short Rider a Tundra. Celkem 9 kousků, jen nevím co je co a kolik čeho je

Old Post 02-06-2013 v 16:44 PM
Jirmin je offline   Profil uživatele Jirmin   Find more posts by Jirmin   Foto galerie člena Jirmin   Click here to Send Jirmin a Private Message   Add Jirmin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirmin
Stálý Člen

Karma uživatele Jirmin - 0% PěstitelskáKarma uživatele Jirmin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 84





Nešlo nahrát foto. Snad teď...

Old Post 02-06-2013 v 20:50 PM
Jirmin je offline   Profil uživatele Jirmin   Find more posts by Jirmin   Foto galerie člena Jirmin   Click here to Send Jirmin a Private Message   Add Jirmin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirmin
Stálý Člen

Karma uživatele Jirmin - 0% PěstitelskáKarma uživatele Jirmin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 85

68. den 12/12
16 dní bez hnojek.
Trichromy jsou už skoro všude mléčně bílé.
Nechám to ještě dva dny, pak kosa.

Old Post 08-06-2013 v 11:08 AM
Jirmin je offline   Profil uživatele Jirmin   Find more posts by Jirmin   Foto galerie člena Jirmin   Click here to Send Jirmin a Private Message   Add Jirmin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirmin
Stálý Člen

Karma uživatele Jirmin - 0% PěstitelskáKarma uživatele Jirmin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 86





.

Old Post 08-06-2013 v 20:54 PM
Jirmin je offline   Profil uživatele Jirmin   Find more posts by Jirmin   Foto galerie člena Jirmin   Click here to Send Jirmin a Private Message   Add Jirmin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirmin
Stálý Člen

Karma uživatele Jirmin - 0% PěstitelskáKarma uživatele Jirmin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 87




Holky dostaly pořádný průplach ve sprše. Ostřihal jsem je a zítra večer je asi s částí kořene pověsím.

Old Post 09-06-2013 v 21:48 PM
Jirmin je offline   Profil uživatele Jirmin   Find more posts by Jirmin   Foto galerie člena Jirmin   Click here to Send Jirmin a Private Message   Add Jirmin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 88

Na stopádlo myslim velmi slušné!

Jestli jsi je teď zalíval, nechal bych proschnout. Pár dní po tmě jen ventilace. Jinak se ti budou sušit déle - ale třeba je to záměr

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 09-06-2013 v 22:34 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirmin
Stálý Člen

Karma uživatele Jirmin - 0% PěstitelskáKarma uživatele Jirmin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 89

Díky moc Konečně první normální výpěstek
No když je hlína suchá tak sou paldy hrozně měkké. hned jak zaleju tak se nafouknou a ztvrdnou tak jsem je chtěl v tom tvrdém stavu zavěsit. ale jestli to bude mít za následek jen delší sušení tak to radši nechám tu hlínu proschnout. teď už nesvítím a jede jen vetilace.

Old Post 09-06-2013 v 23:18 PM
Jirmin je offline   Profil uživatele Jirmin   Find more posts by Jirmin   Foto galerie člena Jirmin   Click here to Send Jirmin a Private Message   Add Jirmin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirmin
Stálý Člen

Karma uživatele Jirmin - 0% PěstitelskáKarma uživatele Jirmin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 90






Tak téměř usušeno. už je to i kouřitelné, chce to jen nechat ještě chvíli uležet. Je to trošku něco jiného, než jsem čekal. Jak množství, tak tvrdost. Váhu budu mít až večer tak si do té doby můžete tipnout. Já tipuju 55g

Old Post 15-06-2013 v 16:14 PM
Jirmin je offline   Profil uživatele Jirmin   Find more posts by Jirmin   Foto galerie člena Jirmin   Click here to Send Jirmin a Private Message   Add Jirmin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 91

zdarec,krasne len sa nepodcenuj,na omak to neodhadnes,ja si tipnem peknych 92g.

Old Post 15-06-2013 v 17:14 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 92

fajne dobre a beztak chutne, 89,9g preji vic



Old Post 15-06-2013 v 17:33 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 93

107.2g

Old Post 15-06-2013 v 20:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirmin
Stálý Člen

Karma uživatele Jirmin - 0% PěstitelskáKarma uživatele Jirmin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 94




Takže zakončení pěstu. Byl to můj první pěst pod sodíkem. Týpkovi od kterého jsem měl řezy sem ukazoval výsledek a nějak vyplynulo že to není Sensi Skunk, ale Sensi Star od Paradise Seeds. Nevím jestli on to tehdy blbě řekl, nebo jsem špatně slyšel nebo jsem to prostě jen popletl
Na to že to jelo pod výbojkou z nějaké haly která měla nasvícené x hodin, na to že stínítko bylo z Tesca za 30 korun a větčina věcí byla dělaná doma na koleni tak jsem s výsledkem spokojený. mohlo být víc, ale příště to vychytám Bylo toho: 43g vršků a 23g spodků se středama. Čili - 66G -
(plus cca 10g padlo za oběť předčasného koštování )
Teď něco k samotnému kouři: Chuť taková zemitější, nijak výrazná, vůbec neškrábe. šišky vůbec nevoní, i kámoši si toho všimly, takže to nebude o tom že sem si na ten smrad zvyknul. díky tomu nebyl ani pacháč potřeba.
O sensi star jsem si přečetl že je to silná indika a musím jen souhlasit. po pár špekulantech jsem vytuhl a nebyl jsem schopný ničeho takže v práci to asi moc pokuřovat nebudu Jinak všem moc díky za sledování. Kdo aspoň něco tipnul tak K letí

Old Post 16-06-2013 v 19:53 PM
Jirmin je offline   Profil uživatele Jirmin   Find more posts by Jirmin   Foto galerie člena Jirmin   Click here to Send Jirmin a Private Message   Add Jirmin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirmin
Stálý Člen

Karma uživatele Jirmin - 0% PěstitelskáKarma uživatele Jirmin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 95




Tak a svítí se znovu.
Skříň stená jako minulý pěst.
Světlo: 125w cfl růst
150w sodík květ

Rostliny: 3X řezy Sensi Star ( jeden už starší a rozvětvenější)
2x trošku nakvetlé řezy taky sensi star. ( z venkovní kytky)
1x řez OG Kush, taky trochu nakvetlý (taky z outu)
1x řez White Russian (řez z out kytky)
10x no name ze semen. celkem jich bylo 17 ale 7 samců jsem už vyhodil.

Má cenu tam nechávat ty nakvetlé řezy?

Old Post 24-09-2013 v 18:16 PM
Jirmin je offline   Profil uživatele Jirmin   Find more posts by Jirmin   Foto galerie člena Jirmin   Click here to Send Jirmin a Private Message   Add Jirmin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
G.M.O.
Stálý Člen

Karma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 484  

Příspěvek č. 96

nakvetlé řezy určitě nech... je to velmi dobrý způsob.. uvidíš jak se to rozvětví oproti těm nenakvetlým...sice se trochu opozdí k vuli přechodu znovu na růst ale budou krásný.. taky jsem takhle řízkoval před pár lety z outdooru byly to Northern light a Super skunk a mohu říct že vevnitř struktura byla mnohem lepší než s kytek venku ale chuť a síla poměrně stejná...

gmo

Ed Rosental x PPP SCROG

Outdoor 2011

NYCD

zelená zahrádka 2010

ICE první in

do třetice všeho dobrého in

Old Post 25-09-2013 v 02:14 AM
G.M.O. je offline   Profil uživatele G.M.O.   Find more posts by G.M.O.   Foto galerie člena G.M.O.   Click here to Send G.M.O. a Private Message   Add G.M.O. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4246720 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív