Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 1st Indoor 150w sodik
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
slunicko
Stálý Člen

Karma uživatele slunicko - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 17

Hoj Mirex ten jak je na foto pasivni jede 24hod vkuse... vsechny vetráčky jedou přes trafa. ty dva na lampu jsou spouštěny automaticky s lampou přes spínací hodiny takže se i vypinaj ale ten pasiv je napojen jinde... dokoupim určitě ale teť jsem bez peněz.

A navíc další problém mají mi přijít měřit topení během týdne a já nechci zbytečně vypínat lampu box mam hned u topení. !Nějaký rady!,? kdybych vypnul box nemuže se stát že kytka přepne na květ? přeci jen to bude v čase asi 12hod od startu. Nevim to a nechci riskovat.

Old Post 08-11-2010 v 14:26 PM
slunicko je offline   Profil uživatele slunicko   Find more posts by slunicko   Foto galerie člena slunicko   Click here to Send slunicko a Private Message   Add slunicko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darxtar
Stálý Člen

Karma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 18

kratkodoba tma pocas dna na raste kytkam neuskodi. Problem je prave opacny, ak vo faze kvetu rozsvietis na nejaky cas po 6hod tmy. Vtedy je to najstresujucejsie. Aby kytka zakvitla, tma by musela byt neprerusene 12hod a zopar dni po sebe.

Old Post 08-11-2010 v 14:45 PM
darxtar je offline   Profil uživatele darxtar   Find more posts by darxtar   Foto galerie člena darxtar   Click here to Send darxtar a Private Message   Add darxtar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

Pasivní je když se netoči, lépe řečeno, pasivní může bejt i jenom díra v boxu, ale tobě se ten větráček točí, takže máš aktivní přítah
Jinak darxtar má pravdu, máš je na růstu takže to klidně vypni až příjdou.

Old Post 08-11-2010 v 16:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slunicko
Stálý Člen

Karma uživatele slunicko - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 20




OK alespon ze jim to výrazně neuškodí bude to na 30 minut.

Jinak tedy pasivní mám v zadní části dole mám 5děr + 2 na dráty od větráčku, přední box je krytej pouze šátkem s folií viz fota. upraveno tak že můžu nastavovat 3 stupně....

Old Post 09-11-2010 v 11:32 AM
slunicko je offline   Profil uživatele slunicko   Find more posts by slunicko   Foto galerie člena slunicko   Click here to Send slunicko a Private Message   Add slunicko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slunicko
Stálý Člen

Karma uživatele slunicko - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 21






Mensi update...

- Fim se asi nepovedl, kytky přestaly růst a hodně zpevnily stonek. Tet ani nevim jak si povedou dál. ???

Jsou na 17 dnu růstu, a už mi pěkně provoňují byt.
Jinak skříň je jim malá. Tak co tet?

+ střihnul sem nejspodňější listky stejně neměly vůbec žádný světlo.

Vidím to na týden a po nainstalování inpresionistickýho scrogu přepnu. Scrog musim pokud mají vyrůst o 2/3 v květu--- počítám že scrog to stáhne tak na 1/2 a já ve skříni budu mít pouze 70 cm minus květináče pro kytky (přesadim do větších řekl bych že už nemají kořeny kam dál, ale nevim jak to zjistit.

Za případné rady budu vděčný problémů nastává jak vidíte dost. Díky

Old Post 12-11-2010 v 10:24 AM
slunicko je offline   Profil uživatele slunicko   Find more posts by slunicko   Foto galerie člena slunicko   Click here to Send slunicko a Private Message   Add slunicko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikael
MORAVIAN GROWER

Karma uživatele mikael - 69% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 1414 

Příspěvek č. 22

[účet odstraněn]

Old Post 12-11-2010 v 14:07 PM
mikael je offline   Profil uživatele mikael   Find more posts by mikael   Foto galerie člena mikael   Click here to Send mikael a Private Message   Add mikael to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slunicko
Stálý Člen

Karma uživatele slunicko - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 55  

update Příspěvek č. 23






Tak jsem tu s mensim updatem, za tu dobu se zmenilo par veci:

+ na 25 dnu nainstalovan scrog a prepnuto na květ.
Dnes je to už 6 den kvetu, kytky se zacly hrozne tahat do vejsky tak je scrog siti proplejtam az dokud nezacnou maly sisky pak uz je necham.
Sice nevim jestli to propletání je u scrogu spravně ale at uz je, nebo neni nemam na vyber uz mam jen +15 cm volno do vejsky a to uz by davno prerostli. za prvni tri noci se vytahly o zhruba 15cm.

+ druhe patro listí zežloutlo tak jsem ty listy rovnou uřízl.
čekám až začnou šišky a střihnu i 3 patro už tet tam lampa sotva prosvítí.

+ hodlám připojit ještě větráček na profoukávání paliček. Ten ze strany dám do spod a budu je ze středu spodku nahoru profukovat. snad to bude mit nejaky efekt, když ne tak pujde taky na ofuk palic at jsou krasně vzdušný.

Jo přesně za měsic na Vánoce to bude krásná nadílka.

Za rady, nápady a nějaky vychytávky budu rád.

Prozatim Growu zdar.

Old Post 24-11-2010 v 09:40 AM
slunicko je offline   Profil uživatele slunicko   Find more posts by slunicko   Foto galerie člena slunicko   Click here to Send slunicko a Private Message   Add slunicko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slunicko
Stálý Člen

Karma uživatele slunicko - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 24

hojte, menší dotaz. Lampu mám 15cm nad nejvyssim vrcholkem, neměl bych posunout vejs? prece jen ty vrcholky zazivaj trosku vic tepla...

poradte... a budu rad i za dalsi postrehy, takhle to vypada ze delam vsechno dobre a tomu sam neverim...

dik a

Growu zdar,

Old Post 26-11-2010 v 12:16 PM
slunicko je offline   Profil uživatele slunicko   Find more posts by slunicko   Foto galerie člena slunicko   Click here to Send slunicko a Private Message   Add slunicko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikael
MORAVIAN GROWER

Karma uživatele mikael - 69% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 1414 

Příspěvek č. 25

[účet odstraněn]

Old Post 26-11-2010 v 13:55 PM
mikael je offline   Profil uživatele mikael   Find more posts by mikael   Foto galerie člena mikael   Click here to Send mikael a Private Message   Add mikael to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slunicko
Stálý Člen

Karma uživatele slunicko - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 26

No a je to tu, možná je to mojí nedočkavostí ale 12 den květu a nevidim žádnou šištičku, přitom Tmu maji 100%, teplota stála 28 v noci 20, hnojim už na květ. Tak sem zkusil je odpojit od vody... dva dny sem nelil spodní listy už skoro usychaly a pak sem je prolil. Dnes. Možná je to genetikou ale radši se ptám, neví někdo jinej důvod?

Old Post 29-11-2010 v 19:19 PM
slunicko je offline   Profil uživatele slunicko   Find more posts by slunicko   Foto galerie člena slunicko   Click here to Send slunicko a Private Message   Add slunicko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
travodlak
člen

Karma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 498 

Příspěvek č. 27

12 dní zas neni tak dlouho...mě trvalo někdy i 14 dní než se objevil první bílej chloupek

Old Post 29-11-2010 v 19:49 PM
travodlak je offline   Profil uživatele travodlak   Find more posts by travodlak   Foto galerie člena travodlak   Click here to Send travodlak a Private Message   Add travodlak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele travodlak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slunicko
Stálý Člen

Karma uživatele slunicko - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 28

ok

Old Post 29-11-2010 v 22:12 PM
slunicko je offline   Profil uživatele slunicko   Find more posts by slunicko   Foto galerie člena slunicko   Click here to Send slunicko a Private Message   Add slunicko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slunicko
Stálý Člen

Karma uživatele slunicko - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 29

Zdravim Vás všechny growermany a growerwohmanky co jste opet zavítaly do mého skromného skříňového léta.

Jsem tu s malým updatem.

Kytky se mají krásně, a taky mi to oplácí vůní. Hnojim Plargon terra grow, a hnojivo na kaktus (nejsem si jím tak jist ale holkám to nevadí NPK 4.7.6) kdyžtak mě opravte a tohle hnojivo vysadim. K tomu mám ještě v Plánu koupit od plargonu grow přímo.

Jinák moc mi rostou do vejšky viz foto mám už jen 10cm místa a to až vyvrtám díry. Tak jim prozatim nechavam trošku blízkost u lampy ale teplo je v pohodě. navršcích jako když svítí slunce.

Jinak je to 23 den květu.

Za rady a nápady a dovychytávky budu vděčnej tak pište. Dik a Growu zdar.

Old Post 10-12-2010 v 12:03 PM
slunicko je offline   Profil uživatele slunicko   Find more posts by slunicko   Foto galerie člena slunicko   Click here to Send slunicko a Private Message   Add slunicko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slunicko
Stálý Člen

Karma uživatele slunicko - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 30






Zdravim Vás všechny growermany a growerwohmanky co jste opet zavítaly do mého skromného skříňového léta.

Jsem tu s malým updatem.

Kytky se mají krásně, a taky mi to oplácí vůní. Hnojim Plargon terra grow, a hnojivo na kaktus (nejsem si jím tak jist ale holkám to nevadí NPK 4.7.6) kdyžtak mě opravte a tohle hnojivo vysadim. K tomu mám ještě v Plánu koupit od plargonu grow přímo.

Jinák moc mi rostou do vejšky viz foto mám už jen 10cm místa a to až vyvrtám díry. Tak jim prozatim nechavam trošku blízkost u lampy ale teplo je v pohodě. navršcích jako když svítí slunce.

Spodní listy ostříhány a dalši vadnou a ty už nechám bejt, však příroda ví sama co má dělat.

Ty fotky jsou nekvalitní kvůli tomu že foťák je kaput, tak fotim mobilem.

Jinak je to 23 den květu.


Za rady a nápady a hlavně dovychytávky a ty rady budu vděčnej tak pište. Dik a Growu zdar.

Old Post 10-12-2010 v 13:09 PM
slunicko je offline   Profil uživatele slunicko   Find more posts by slunicko   Foto galerie člena slunicko   Click here to Send slunicko a Private Message   Add slunicko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-12-2020 - První indoor 150W HPS - 13 odpovědí
20-05-2014 - 1st ndoor 150W - 22 odpovědí
07-04-2012 - InDoor 250w - 18 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0502440 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív