Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Ganja a migrény
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
SpoogY
Nový Člen

Karma uživatele SpoogY - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 5  

Organika Migreny Příspěvek č. 17

Zdravím, moje kamarádka má dost silné migrény, od doktorky má předepsaný neurontin .... nemá někdo nějaké zkušenosti s užíváním THC a tohoto léku ? především jestli to nemá nějaké vedlejší účinky nebo negativní dopad na organismus ... dik za odpovědi

Old Post 09-12-2010 v 14:35 PM
SpoogY je offline   Profil uživatele SpoogY   Find more posts by SpoogY   Foto galerie člena SpoogY   Click here to Send SpoogY a Private Message   Add SpoogY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 18

mne na migreny pomaha thc samo o sobe. zadny prasky nejim

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 09-12-2010 v 15:12 PM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 19

Zdar.
Mě osobně někdy hulení pomůže a někdy ne. Záleží taky na původu migrény (nebo možná mluvím jen o silné bolesti hlavy). Když tě bolí hlava kvůli zádům je to něco jiného jako když 3dny nespíš a musíš něco intenzivně dělat.

Zkrátka ať to zkusí, ale pokud nehulí vůbec, dovolil bych si odhadnout, že na migrénu úplně zapomene. Teda aspoň na určitou dobu

Toš dobře to čistí !

Chuckovy --- Stromy 2010 Low Killer ---

Old Post 09-12-2010 v 15:20 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SpoogY
Nový Člen

Karma uživatele SpoogY - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 20

Právě že nepálí vúbec, říkal jsem jí o tédle možnosti ... vidím, že řadě z Vás to pomáhá ... Spíš mě zajímal názor nějakého znalce na problematiku kombinace THC a léku neurontin, ale s toudle otázkou bych měl spíš přímo na nějaké fórko o lékařství... každopádně díky za reakce

Old Post 10-12-2010 v 10:27 AM
SpoogY je offline   Profil uživatele SpoogY   Find more posts by SpoogY   Foto galerie člena SpoogY   Click here to Send SpoogY a Private Message   Add SpoogY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Divoženka
Stálý Člen

Karma uživatele Divoženka - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 274  

Re: Migreny Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od SpoogY
Zdravím, moje kamarádka má dost silné migrény, od doktorky má předepsaný neurontin .... nemá někdo nějaké zkušenosti s užíváním THC a tohoto léku ? především jestli to nemá nějaké vedlejší účinky nebo negativní dopad na organismus ... dik za odpovědi


Spoogy zdar,

k tvému dotazu, ano , z vlastní zkušenosti mohu říct, že rozhodně THC pomáhá a efekt úlevy se dostavuje okamžitě. Migrénou už několik let trpím a v případě návalu migrény je dobrý mít po ruce trávu jako záchranou páku. Co je ovšem taky dost ulevující - čerstvě zkouším - http://bolesti-hlavy.heureka.cz/mig...n-6ml-dr-popov/ Migrenol, velikost asi jako jelení lůj, to může kamarádka nosit stále u sebe,v kapse od kalhot nebo v kabelce. Natře si tím spánky, čelo, popřípadě zátylek, má to roll on, nešpiní to, hned se to vstřebá a obsažený menthol přináší okamžitou úlevu, kdy se spánky krásně ochladí. Taky jsem si teď koupila čaj - http://bylinne-caje.heureka.cz/caj-...ov-n-s-20x1-5g/ nemohu ještě s jistotou říct, co to bude dělat, ale dva dny zpět jsem přávě měla po náročným dnu silný bolesti, použila jsem oba tyto výše uvedené přípravky, pouze jeden šálek čaje, bolest se zmírnila, ale samozřejmě nezmizela, nespavost taky byla, ale co je hlavní, nezvracela jsem, za což jsem vděčná a možná to bylo díky tomu. Je dobrý si přečíst ty spouštěče, co jsou v článcích v předchozích příspěvcích, aby kamarádka dokázala migréně alespoň částečně předcházet. Hlavu vzhůru

Chválím tě země má, tvůj žár i mráz, tvá tráva zelená, dál vábí nás

Old Post 10-12-2010 v 11:01 AM
Divoženka je offline   Profil uživatele Divoženka   Find more posts by Divoženka   Foto galerie člena Divoženka   Click here to Send Divoženka a Private Message   Add Divoženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SpoogY
Nový Člen

Karma uživatele SpoogY - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 22

Vyřídím, díky za zájem ... přeju co nejvíce času, bez tědle starostí :-)

Old Post 10-12-2010 v 11:23 AM
SpoogY je offline   Profil uživatele SpoogY   Find more posts by SpoogY   Foto galerie člena SpoogY   Click here to Send SpoogY a Private Message   Add SpoogY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokodc
Stálý Člen

Karma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 23

Ahoj, ja problemy s migrenou nemam, a doufam ze mit nebudu vim co to je kdyz treba snim neco spatnyho. Ale bracha ten ve svym skolnim veku mel migreny kazdy den, prisel domu ze skoly a jen blil a nadaval, pak zakopl o nasi rostlinku a bylo po problemu, horsi je ze ty mas presne opacnej problem. Ja bych ale rekl ze je neco spatne s travou co kouris, pestujes sam? skus si poridit nejakou africkou sativku a poradne ju flushnout ty 2 tydny, nevim budu drzet palce at to vyresis, ale tohle se mi vubec nelibi ...

Don`t DRINK and drive, just SMOKE and fly
________________________________

3xVanilla Kush 3x SAGE - JEDE


3nd Indoor - Sklizeno!!!


2nd Indoor - Sklizeno[cca 110g]


1st Indoor - sklizeno


Matkarna


Vychytavani Boxu



Old Post 17-12-2010 v 07:31 AM
kokodc je offline   Profil uživatele kokodc   Find more posts by kokodc   Foto galerie člena kokodc   Click here to Send kokodc a Private Message   Add kokodc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marihuskilzz
Stálý Člen

Karma uživatele marihuskilzz - 82% PěstitelskáKarma uživatele marihuskilzz - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 24

Dneska mi zas po nake dobe zacla festovni migrena, totalni mzitky pred ocima a pak rychly nastup bolesti na spanku s tendenci hned jit zvracet. Vzpomnel sem si na tehdejsi radu clenky Divoženka a okamzite sem se poradne nahulil. Asi po 15 minutach zhuleni okamzita uleva, ani sem si nemusel brat prasek. Sel sem si lehnout no a ted po probuzeni mi uz skoro hlava ani neboli! Fakt nadherna uleva pac kdyz mam ja migrenu , tak to je opravdu hnus! Pro me zaver, ze mi tahle nase zazracna bylina pomohla od dalsiho problemu jupííí...

Old Post 22-07-2011 v 19:09 PM
marihuskilzz je offline   Profil uživatele marihuskilzz   Find more posts by marihuskilzz   Foto galerie člena marihuskilzz   Click here to Send marihuskilzz a Private Message   Add marihuskilzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

Mě hulení pomáhá jen do určitý fáze,,, pak už jenom 5x ibalgin 400 a modlit se že usnu XD docela na ně trpim a musim říct že mi na ní moc nepomáhá,,, bohužel ganja je 100000x lepší jak ten paralen, určitě bez vedlejších účinků :P

Old Post 23-07-2011 v 08:32 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hajzl
Stálý Člen

Karma uživatele Hajzl - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 26

Tráva se používala a používá na hodně nemocí,co jsem četl tak proti migréně trávovou mast namazat na spánky a čelo,ale pomáhá to jenom někomu. Mám stažený dějiny konopí a léky z konopí od tety Bushky,pokud by byl zájem pošlu v PM.

Old Post 10-09-2011 v 11:48 AM
Hajzl je offline   Profil uživatele Hajzl   Find more posts by Hajzl   Foto galerie člena Hajzl   Click here to Send Hajzl a Private Message   Add Hajzl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2714150 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív