Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Listy s jednou až třemi čepelemi , mutace ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
LIEROS
Stálý Člen

Karma uživatele LIEROS - 94% PěstitelskáKarma uživatele LIEROS - 94% PěstitelskáKarma uživatele LIEROS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 17

Taky se nato chystam!
je to mazec no co se da delat za kouzla.

jo ale ted sem si psal z kamosem na icq co to uz pry delal a ze ta druha sklizen po tomto zakroku pry je o 30% nizzsi

tezko rict treba jeto pravda treba jeto jeho v uvozovkach neschopnosti

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=47058

Old Post 22-12-2009 v 16:30 PM
LIEROS je offline   Profil uživatele LIEROS   Find more posts by LIEROS   Foto galerie člena LIEROS   Click here to Send LIEROS a Private Message   Add LIEROS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

Aby to potom nebyl hermouš přece je nto je na tu kitku stres atd.. ale stejně vyskouším

Old Post 22-12-2009 v 17:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lump
VčeLaŘ

Karma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 304  

Příspěvek č. 19

hoj mám to samé na jedné kytce v kokosu,akorat ty listy mam v poho ale to fialověni tam je,ostatní co jsou v hlíně tak jsou OK,taky jsem včera kvůli tomu ji pohnojil a trochu se to zlepšilo ale ne o moc
grower.cz/forum/showthread.php?threadid=46991 a dávám ti tu karmu

Včelaření na groweru aneb pomáhejme přírodě


Trainwreck 400w hlína

Old Post 22-12-2009 v 17:47 PM
Lump je offline   Profil uživatele Lump   Find more posts by Lump   Foto galerie člena Lump   Click here to Send Lump a Private Message   Add Lump to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lump
VčeLaŘ

Karma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 304  

Příspěvek č. 20

sry http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=46991

Včelaření na groweru aneb pomáhejme přírodě


Trainwreck 400w hlína

Old Post 22-12-2009 v 17:48 PM
Lump je offline   Profil uživatele Lump   Find more posts by Lump   Foto galerie člena Lump   Click here to Send Lump a Private Message   Add Lump to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

:: Lump::: máš moc pěkný grow klobouk dolů

Old Post 22-12-2009 v 17:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lump
VčeLaŘ

Karma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 304  

Příspěvek č. 22

Jo jinak k tomu obživování,já jsem měl od kámoše řízek,byl to peace maker z nirvany,a venku jsem to sklidil koncem září a nechal jsem u spodku jeden jediný výhon s malou paličkou,celou rostlinu i s květináčem pod obyč zářivku 24W a svítil jsem 24hodin a zalíval pouze ČISTOU VODOU a ejhle .po cca 2týdnech se z palicky staly tři výhonky které začali pořádně růst,počkal jsem si a nadělal si řízků alleee luuja.teré jsem potom jel pod 400w HPS a sklizeň byla skvělá,takže kdo potřebuje zachránit genetiku tak vřele doporučuju.

Včelaření na groweru aneb pomáhejme přírodě


Trainwreck 400w hlína

Old Post 22-12-2009 v 18:20 PM
Lump je offline   Profil uživatele Lump   Find more posts by Lump   Foto galerie člena Lump   Click here to Send Lump a Private Message   Add Lump to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LIEROS
Stálý Člen

Karma uživatele LIEROS - 94% PěstitelskáKarma uživatele LIEROS - 94% PěstitelskáKarma uživatele LIEROS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 23

no vidis to a jeto tady cerny na bilim jeto mazec no jak se da priroda ,,osukat"

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=47058

Old Post 22-12-2009 v 18:55 PM
LIEROS je offline   Profil uživatele LIEROS   Find more posts by LIEROS   Foto galerie člena LIEROS   Click here to Send LIEROS a Private Message   Add LIEROS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grow??!!
Stálý Člen

Karma uživatele Grow??!! - 95% PěstitelskáKarma uživatele Grow??!! - 95% PěstitelskáKarma uživatele Grow??!! - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 304  

Příspěvek č. 24

Zdárek,zkoušel jsem taky oživit kytku,že z indoru,jsem nechal asi 1/3,kytky a 10 dnů jsem jí svítil 20/4 a přidal jsen krystalon start,světe div se po 7 dnech už se kolem odstřihlých paliček začali objevovat minilístky,tak šla kytka na out a vcelku povedenej kousek,hlavně ihned nabrala na růstu a když měli jiní 3patrový mrzky,tak z týhle byl už solidní keřík,jela do šířky a do výšky skoro vůbec,letos to chci prubnout znovu,tak uvidíme

člověk se má pořád co učit........

Old Post 20-01-2010 v 06:39 AM
Grow??!! je offline   Profil uživatele Grow??!!   Find more posts by Grow??!!   Foto galerie člena Grow??!!   Click here to Send Grow??!! a Private Message   Add Grow??!! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9747290 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív