Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Fiklipův 1. grow :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Fiklipos
Stálý Člen

Karma uživatele Fiklipos - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 17



Nazdáár, mám tu náky novinky. Takže, šoupnul jsem tři mršky ven na střechu a ta kombinace odpoledních veder a nočních mrazíků je tak sendala, že to skoro nepřežili, tak jsem je dal na léčenído takovýho poloskleníku. No a zdá se mi, že se mi už ukázal první chalan...

Old Post 05-06-2009 v 20:33 PM
Fiklipos je offline   Profil uživatele Fiklipos   Find more posts by Fiklipos   Foto galerie člena Fiklipos   Click here to Send Fiklipos a Private Message   Add Fiklipos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YagoMan
Stálý Člen

Karma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 18

čest, nechci ti do toho moc hudrovat ale ty kytky na mě působí krapet nezdravě, jakoby přelitý a buďto jim některé živiny schází nebo nadbývají...
ale jinak ať se daří...

Předpokladem kulturně morální společnosti je kulturně morální jedinec.
Největším společenským hříchem je nezávislé myšlení.
H.E.M.P. for Victory!!! Help Eliminate Marijuana Prohibited

Old Post 05-06-2009 v 20:50 PM
YagoMan je offline   Profil uživatele YagoMan   Find more posts by YagoMan   Foto galerie člena YagoMan   Click here to Send YagoMan a Private Message   Add YagoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fiklipos
Stálý Člen

Karma uživatele Fiklipos - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 19

no ty nejspíš myslíš ty dvě horní a tu jednu "do žluta", no tak to jsou ty jak byly venku... jinak by ty ostatní mely bejt snad v pohodě

Old Post 05-06-2009 v 20:54 PM
Fiklipos je offline   Profil uživatele Fiklipos   Find more posts by Fiklipos   Foto galerie člena Fiklipos   Click here to Send Fiklipos a Private Message   Add Fiklipos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YagoMan
Stálý Člen

Karma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 20

asi jo a taky to zkresluje i ten pohled zhora tak sorry každopádně ty tři jsou poznamenané, stejně jak ty moje, taky mi je rozbilo počasí... tak hodně úspěchů...
mimochodem už hnojíš...???

Předpokladem kulturně morální společnosti je kulturně morální jedinec.
Největším společenským hříchem je nezávislé myšlení.
H.E.M.P. for Victory!!! Help Eliminate Marijuana Prohibited

Old Post 06-06-2009 v 13:30 PM
YagoMan je offline   Profil uživatele YagoMan   Find more posts by YagoMan   Foto galerie člena YagoMan   Click here to Send YagoMan a Private Message   Add YagoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fiklipos
Stálý Člen

Karma uživatele Fiklipos - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 21

jo, nedávno jsem začal hnojit zkvašenejma kopřivama, jinak podporuju přírodu, takže na růst mám připravený kopřivy a granulovanej kravskej hnůj a na květ asi něco od BioBizzu

Old Post 06-06-2009 v 16:02 PM
Fiklipos je offline   Profil uživatele Fiklipos   Find more posts by Fiklipos   Foto galerie člena Fiklipos   Click here to Send Fiklipos a Private Message   Add Fiklipos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fiklipos
Stálý Člen

Karma uživatele Fiklipos - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 22

dneska jsem se rozloučil s dvouma samcema, snad jich nebude víc... foto přidám zítra

Old Post 11-06-2009 v 19:46 PM
Fiklipos je offline   Profil uživatele Fiklipos   Find more posts by Fiklipos   Foto galerie člena Fiklipos   Click here to Send Fiklipos a Private Message   Add Fiklipos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fiklipos
Stálý Člen

Karma uživatele Fiklipos - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 23



Přidávám fotky. Nevím proč, ale mám nějak velkou koncentraci samců...

Old Post 12-06-2009 v 13:26 PM
Fiklipos je offline   Profil uživatele Fiklipos   Find more posts by Fiklipos   Foto galerie člena Fiklipos   Click here to Send Fiklipos a Private Message   Add Fiklipos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fiklipos
Stálý Člen

Karma uživatele Fiklipos - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 24






Myslíte si, že ty detaily jsou všichni samci?

Old Post 15-06-2009 v 14:42 PM
Fiklipos je offline   Profil uživatele Fiklipos   Find more posts by Fiklipos   Foto galerie člena Fiklipos   Click here to Send Fiklipos a Private Message   Add Fiklipos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareckin
Stálý Člen

Karma uživatele mareckin - 85% PěstitelskáKarma uživatele mareckin - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 25

myslim že ta 3 kytka shora je samec ale nejsem si jisty..radši počkej na někoho skušenějšího

Old Post 15-06-2009 v 15:45 PM
mareckin je offline   Profil uživatele mareckin   Find more posts by mareckin   Foto galerie člena mareckin   Click here to Send mareckin a Private Message   Add mareckin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fiklipos
Stálý Člen

Karma uživatele Fiklipos - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 26




Jelikož mi až na pár světlejch vyjímek neodpovídá nikdo na moje dotazy, tak sem jen tak občas hodim fotku a už se na nic ptát ani nebudu...

Old Post 23-06-2009 v 15:08 PM
Fiklipos je offline   Profil uživatele Fiklipos   Find more posts by Fiklipos   Foto galerie člena Fiklipos   Click here to Send Fiklipos a Private Message   Add Fiklipos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

. Příspěvek č. 27

Zdar. Podle fotek nejde poznat, jestli to jsou, nebo nejsou samci. Zatím se normálně větví, nic víc, nic míň. To, jestli je to samec, nebo samice si průběžně kontroluj třeba tady
Je fakt, že kytky nevypadají moc vitálně - jsou docela vytáhlý, co indikuje nedostatek světla. To se ale spraví, až je dáš ven. Po přesazení je normální, že kytky trochu povadnou, z toho si po tom nedělej hlavu.

Old Post 23-06-2009 v 15:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fiklipos
Stálý Člen

Karma uživatele Fiklipos - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 28

Podle mě jsem samce už zlikvidoval, mám podezření ještě na jednoho. Jinak kytky jsou dneska čerstvě přesezaný, podle mě vypadaj pěkně .

Old Post 23-06-2009 v 15:24 PM
Fiklipos je offline   Profil uživatele Fiklipos   Find more posts by Fiklipos   Foto galerie člena Fiklipos   Click here to Send Fiklipos a Private Message   Add Fiklipos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fiklipos
Stálý Člen

Karma uživatele Fiklipos - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 29





Přináším aktuální fota. Nevíte někdo náhodou, jaký škůdce to způsobuje a jak ho likvidovat? Diky a čus, Fiklipos.

Old Post 05-07-2009 v 18:30 PM
Fiklipos je offline   Profil uživatele Fiklipos   Find more posts by Fiklipos   Foto galerie člena Fiklipos   Click here to Send Fiklipos a Private Message   Add Fiklipos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fiklipos
Stálý Člen

Karma uživatele Fiklipos - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 30

Díky za radu, ale ty horní listy žlutý nejsou, já jsem to fotil při západu slunce a jak se to světlo odráželo od skla, tak to vypadá tak jak to vypadá Já mám právě problém s těma žlutýma "žilkama" na pár listech, jak je to v tom detailu.... Viděl jsem tam na tom právě pár breberek...

Old Post 05-07-2009 v 19:08 PM
Fiklipos je offline   Profil uživatele Fiklipos   Find more posts by Fiklipos   Foto galerie člena Fiklipos   Click here to Send Fiklipos a Private Message   Add Fiklipos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smah
Stálý Člen

Karma uživatele Smah - 73% PěstitelskáKarma uživatele Smah - 73% PěstitelskáKarma uživatele Smah - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 31

zdá se my to nebo sou trochu vytáhlý mají patra daleko od sebe se dívám možná je to genetikou ...

ENCOD žádá OSN, aby ustanovila právo pro každého dospělého občana světa svobodně pěstovat a držet jakoukoliv rostlinu pro osobní a nekomerční potřebu, s možností využít technického vybavení k tomu určeného. ------- Tak doufam že se ji to povede : - )
DURBAN'S MONSTRUMS <--Zde můžete pozorovat muj outdoor a jeho brutální růst (durban's) SKLIZENO !!! (zhuleno)
No name 09 <-- nejvěčí má 280cm SKLIZENO !!! (zhuleno)
a nejvěčí mazec --->http://www.youtube.com/watch?v=ptQObci0FpQ
Muj Leonotis Leonurus s panenské jihoafrické přírody !!! <--
Desmanthus illinoensis Illinois neboli Prérijní mimosa (DMT v kořenech)


Miluji přírodu ...
Miluji Cannabis ...
S lidma už je to trochu horší ...

Old Post 05-07-2009 v 19:13 PM
Smah je offline   Profil uživatele Smah   Find more posts by Smah   Foto galerie člena Smah   Click here to Send Smah a Private Message   Add Smah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fiklipos
Stálý Člen

Karma uživatele Fiklipos - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 32

Jo, něco na tom bude, kytky nemaj zrovna ideálně prosluněný místo a jsou to nonamy, takže vůbec nevim, co od toho čekat...

Old Post 05-07-2009 v 20:26 PM
Fiklipos je offline   Profil uživatele Fiklipos   Find more posts by Fiklipos   Foto galerie člena Fiklipos   Click here to Send Fiklipos a Private Message   Add Fiklipos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3870450 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív