Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » PH a EC metr, jaky strojek vybrat?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 18 19 20
Kterej pH metr koupit?
Analog
Adwa
Milwaukee
Truncheon
Essentials
Hanna GrowCheck Combo
Salinger & Mack
EXTECH
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 305

citace:
Původní příspěvek od HydroBoy
El Dudelino, prosím jak ze se biobizz nedá měřit? Rád se priucim proč tomu tak je. Díky
no na tohle jsem nereagoval. Jen o zkušenosti o přístrojích o tom je tohle téma.
Ale zkus hledat EC a organická hnojiva. Doctes se.
GL

Old Post 05-05-2020 v 15:14 PM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tucnak229
Stálý Člen

Karma uživatele tucnak229 - 23% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 306

Zdravím mám problém s kalibrací u svého ph metru Essential.

Když jsem ho koupil vše proběhlo naprosto v pořádku. Koupil jsem kalibrovací roztoky s pH 4 a 7 od vitalinku a uchovávací roztok https://www.hotchilli.cz/mereni/kcl...i-roztok-300ml/ ve kterém jsem měl pár kapek jak se píše aby elektroda nevyschla. nyní asi po dvou týdnech jsem chtěl pro jistotu ph metr zkalibrovat a bohužel se mi nedaří jej zkalibrovat.

Old Post 04-07-2020 v 12:05 PM
tucnak229 je offline   Profil uživatele tucnak229   Find more posts by tucnak229   Foto galerie člena tucnak229   Click here to Send tucnak229 a Private Message   Add tucnak229 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Max70
Nový Člen

Karma uživatele Max70 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 307

Mne občas pomohlo ho nechat v obyčejný vodě přes noc a pak nakalibrovat

Old Post 18-07-2020 v 22:17 PM
Max70 je offline   Profil uživatele Max70   Find more posts by Max70   Foto galerie člena Max70   Click here to Send Max70 a Private Message   Add Max70 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
messimen
Nový Člen

Karma uživatele messimen - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 308

Zdravím můžete mi někdo poradit co mám dělat když se mi co 2 hodiny zvedá ph z 5,8 na 7,5-8 ? Díky nevím čím to muže být pěstují v Aeru homemade. Ve vodě mám mist maker který má lepicí páskou zalepene led diody aby nesvitil na kořeny ( ještě totiž čekám až mi přijde bez světel) myslíte ze to je tou lepicí páskou? Díky za rady

Old Post 30-01-2021 v 11:54 AM
messimen je offline   Profil uživatele messimen   Find more posts by messimen   Foto galerie člena messimen   Click here to Send messimen a Private Message   Add messimen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HydroBoy
Stálý Člen

Karma uživatele HydroBoy - 92% PěstitelskáKarma uživatele HydroBoy - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 309

to messimen .
No nejsem tak jako úplně expert ale myslím si žena vině je kovový mlhovač který so moc nerozumi s hnojivy a tudíž ti to tam habruje. Asi nebudu jedinný kdo ti řekne že i blbá kovová sponka ti doáže zničit celý systém.... oosobně jsem to co popisuješ hledal někde na netu abych to viděl ale nic sem nenašel. Nápad dobrej

HydroBoy
Moje DIY LED sestava

Old Post 30-01-2021 v 18:21 PM
HydroBoy je offline   Profil uživatele HydroBoy   Find more posts by HydroBoy   Foto galerie člena HydroBoy   Click here to Send HydroBoy a Private Message   Add HydroBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HydroBoy
Stálý Člen

Karma uživatele HydroBoy - 92% PěstitelskáKarma uživatele HydroBoy - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 310

to:messimen tak beru zpět, tento způsob se rozmáhá více a více takže se omlouvám za mé chybné mínění, jinak jsem na toto založil nové téma, tak kdybys chtěl napiš sem ať se to trošku rozjede, chystám se na první kolo tohohle pokusu a už se více než těším
http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=83221

HydroBoy
Moje DIY LED sestava

Old Post 02-02-2021 v 09:34 AM
HydroBoy je offline   Profil uživatele HydroBoy   Find more posts by HydroBoy   Foto galerie člena HydroBoy   Click here to Send HydroBoy a Private Message   Add HydroBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 18 19 20  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2545470 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív