Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Grower 2
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
weider
Stálý Člen

Karma uživatele weider - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 317  

Grower 2 Příspěvek č. 1

mal by som jeden napad. Mozno sa to tu uz riesilo, no nenasiel som nic. Tak ide o to, ze ci by nebolo vhodne vytvorit nove sekcie alebo nejak obmedzit pristup novym clenom do niektorych sekcii. Ide mi o to, ze je nas tu pomerne vela, co im vadi, ze novacikovia zakladaju dookola tie iste thready. Vacsinou MOD-i len uzavru, alebo presmeruju taketo cosi.

Predstavme si ze by boli niektore sekcie urcene iba pre. No takpovediac V.I.P clenov. Skusenych borcov. Ich by urcili MOD-i na základe poctu prispevkov, ich prinosu, pripadne podla svojho uvazenia. Bol by to akysi vyssi level. Co myslite, aspon za zamyslenie to stoji, ci?

Old Post 15-08-2006 v 21:17 PM
weider je offline   Profil uživatele weider   Find more posts by weider   Foto galerie člena weider   Click here to Send weider a Private Message   Add weider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirosk
Stálý Člen

Karma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 433  

Příspěvek č. 2

Mno myslím si že je to fajn nápad ale určite by chcel aj nejaky ten nováčik pozriet na ten nejaky "profigrow" radšej by si určite každy pozrel na tú novu verziu growera: TU a tak...

Fuck the cola, fuck the pizza, all we need is slivovica
systems: BONGASMASK DÓZABONG

Old Post 15-08-2006 v 21:39 PM
mirosk je offline   Profil uživatele mirosk   Find more posts by mirosk   Foto galerie člena mirosk   Click here to Send mirosk a Private Message   Add mirosk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weider
Stálý Člen

Karma uživatele weider - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 3

jj. Toto presne toto som hladal. Dik Mirosk

Old Post 15-08-2006 v 21:44 PM
weider je offline   Profil uživatele weider   Find more posts by weider   Foto galerie člena weider   Click here to Send weider a Private Message   Add weider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Kdy pochopíte, že stratifikací se nic nevyřeší?

Old Post 15-08-2006 v 23:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[CZ]Neon
Stálý Člen

Karma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 5

weider: takze co treba kdyby ta VIP sekce byla pristupna i pro novacky aby videli profigrow, ale nesmeli by prispivat? (jen PM)...je to slozity to vyresit...


Moje Šalvej Divotvorná 1.rok 2.rok 3.rok 4.rok ZÁJEMCI O ŘEZY PIŠTE !!! <-> v unoru mam k dispozici jeste 14 rezu
Neon's Growing 06 - BS,DP,FP,FC,SS,Chronic,Ice,Budha
Neon's Growing 07 - BSxDP,G13xSkunk,OB,GWSxWR,SMB,B52,NL,S1,PP,SM,HK
Neon's Growing 08 - GWSxWR,BD,SSII,JF,HK,MLIxMC,KMxPPP,SatorixMC
Neon's Growing 09 - 31 modelů - BSxDP,S1,(BSxDP)xOB,IP,C99xNL,LR2xDR,BD,ChronicxPPP,UPP,SSII,Eu,A11,SMB,PEPŘ,ST3,SS,FJx(MLIxMC),WS, HP,Tao,WW,SK,AF,Af,HDFxDP,FDxDP,SSxDP,MzrxS1,PW,Khola,Anesthesia
Růženka 2009 - Rákosníček & neon projekt 2009

Outdoor 2010 - lenost, nechut, nezajem pestovat. 12.6 vysazeno 12 rezu (2 nebo 3 modely), poprve videno pri sklizni...
Růženka 2010 - lenost - nezasazeno nic
Outdoor 2011 - po predchozim marnem roku mam chute. Objednano 20 rezu, seminka doma jsou

AUTOFLO sekce aneb jak moc jsem ji chtel zalozit: tady!!!

Old Post 16-08-2006 v 06:15 AM
[CZ]Neon je offline   Profil uživatele [CZ]Neon   Find more posts by [CZ]Neon   Foto galerie člena [CZ]Neon   Click here to Send [CZ]Neon a Private Message   Add [CZ]Neon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hal9000
Stálý Člen

Karma uživatele hal9000 - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 6

Profigrow?? to mi snad omylem připadá jako profesionální pěstění, to jako za prachy ?? to jsem snad opravdu špatně pochopil žejo? Já vím že to tak nebylo myšlený ale lekl jsem se.

Když se budou zkušení groweři dělit od toho "spodku" půjde podle mě všechno do p....e , napadá mě jediný výraz ELITÁŘSTVÍ, velké sněmy jestli toho a toho příjmeme mezi sebe, vážení pánové a ostatní lůza,

tenhle nápad se mi opravdu nelíbí, ne jen proto že mám málo karmy, příspěvků a nemám tu příslušný počet fotek a moje výnosy nejsou nad požadovanou hranicí 0,7g/W.

Omlouvám se, trochu jsem přeháněl, ale snad omluvou mi je že jsem se dost na..al.

syntax error

Jedna osmina mého outdooru

Old Post 16-08-2006 v 07:11 AM
hal9000 je offline   Profil uživatele hal9000   Find more posts by hal9000   Foto galerie člena hal9000   Click here to Send hal9000 a Private Message   Add hal9000 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hal9000! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weider
Stálý Člen

Karma uživatele weider - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 7

to [CZ]Neon :

to by bolo si myslim fajn, ze by sa novacik smel iba ticho prizriet, co sa riesi v diskusii V.I.P. A v tychto sekciach by boli napr. podsekcie nazvane napr. Co2 - tu by sa riesilo iba Co2. Alebo Galeria rozdelena podla wattazi. Napr 150w SOG atd. Cloveku by sa to jednoduchsie hladalo. A hlavne by odpadli niektore nezmyselne otazky. Clovek by isiel priamo za problemom bez toho, aby to mal roztahane po x-dalsich threadoch.

to hal9000 :

no trochu si ma zarazil s tymi kategoriami vyberu. To by chcelo doriesit. Ale preto tu je tento thread. S tym elitarstvom by to asi malo nieco spolocne. Sak dokoncom groweri su elita. Ale ostanme radsej pri tom nazve V.I.P :-)

Old Post 16-08-2006 v 08:40 AM
weider je offline   Profil uživatele weider   Find more posts by weider   Foto galerie člena weider   Click here to Send weider a Private Message   Add weider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kafevar
Stálý Člen

Karma uživatele kafevar - 73% PěstitelskáKarma uživatele kafevar - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 289  

Příspěvek č. 8

souhlasím s hal9000, elitářství tu nechci. Navíc jsem měl vždycky dojem, že grower je tu pro lidi a ne pro uzavřenou komunitu. Přál bych si aby grower zůstal veřejným v celém rozsahu a navždy.

Old Post 16-08-2006 v 08:40 AM
kafevar je offline   Profil uživatele kafevar   Find more posts by kafevar   Foto galerie člena kafevar   Click here to Send kafevar a Private Message   Add kafevar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weider
Stálý Člen

Karma uživatele weider - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 9

pripadne az sa tato problematika rozbehne, tak mozme vyhlasit anketu, kto je za.

Old Post 16-08-2006 v 08:42 AM
weider je offline   Profil uživatele weider   Find more posts by weider   Foto galerie člena weider   Click here to Send weider a Private Message   Add weider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chlastjesvine
Nový Člen

Karma uživatele chlastjesvine - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 10

weider tak si udelej vlastni server o pestovani a tam si dej vlastni pravidla. je to jednodusi nez si myslis.

http://www.vbulletin.com/download.php -- soft na kterym bezi grower (forum). btw je to zadarmo
http://www.jakpsatweb.cz/katalog/hosting-php.html -- tady mas seznam hostingu kde ti to pobezi

+ registrace domeny growerjenomproprofikyluzamusipryc.cz (800kc)

= mas vlastni server do litra

hodne stesti

Old Post 16-08-2006 v 08:50 AM
chlastjesvine je offline   Profil uživatele chlastjesvine   Find more posts by chlastjesvine   Foto galerie člena chlastjesvine   Click here to Send chlastjesvine a Private Message   Add chlastjesvine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weider
Stálý Člen

Karma uživatele weider - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 11

to chlastjesvine:

myslim si ze nie je treba zalozit novy GW. Len o nieco vylepsit ten stary. Napr aspon o to triedenie podla wattazy. To si myslim je good napad.

Old Post 16-08-2006 v 08:56 AM
weider je offline   Profil uživatele weider   Find more posts by weider   Foto galerie člena weider   Click here to Send weider a Private Message   Add weider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kafevar
Stálý Člen

Karma uživatele kafevar - 73% PěstitelskáKarma uživatele kafevar - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 289  

Příspěvek č. 12

chlastjesvine:
Myslím, že tohle je za ta léta natolik upravenej vbulletin, že už to s ním nemá moc společného. Ale pokud je člověk nenáročný, tak to opravdu jde. Ale v tomhle případě není úspěšnost otázkou peněz. (Pokud na peníze nepřepočítávám práci.)

Old Post 16-08-2006 v 09:00 AM
kafevar je offline   Profil uživatele kafevar   Find more posts by kafevar   Foto galerie člena kafevar   Click here to Send kafevar a Private Message   Add kafevar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 13

ja bych spis uvital lepsi orientaci v threadech nez jen odkazy na Dnes aktivni temata a Nezodpovezene thready, co takhle listovani v threadech podle data vytvoreni anebo nejaky vyhledavani threadu podle slov v nazvu anebo klicovejch slov. Podle poctu prispevku apod.

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Old Post 17-08-2006 v 11:41 AM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[CZ]Neon
Stálý Člen

Karma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 14

weider: Jo to rozdeleni by to chtelo, jak podle watazi, podle stylu (sog,scrog,vscrog,..)


Moje Šalvej Divotvorná 1.rok 2.rok 3.rok 4.rok ZÁJEMCI O ŘEZY PIŠTE !!! <-> v unoru mam k dispozici jeste 14 rezu
Neon's Growing 06 - BS,DP,FP,FC,SS,Chronic,Ice,Budha
Neon's Growing 07 - BSxDP,G13xSkunk,OB,GWSxWR,SMB,B52,NL,S1,PP,SM,HK
Neon's Growing 08 - GWSxWR,BD,SSII,JF,HK,MLIxMC,KMxPPP,SatorixMC
Neon's Growing 09 - 31 modelů - BSxDP,S1,(BSxDP)xOB,IP,C99xNL,LR2xDR,BD,ChronicxPPP,UPP,SSII,Eu,A11,SMB,PEPŘ,ST3,SS,FJx(MLIxMC),WS, HP,Tao,WW,SK,AF,Af,HDFxDP,FDxDP,SSxDP,MzrxS1,PW,Khola,Anesthesia
Růženka 2009 - Rákosníček & neon projekt 2009

Outdoor 2010 - lenost, nechut, nezajem pestovat. 12.6 vysazeno 12 rezu (2 nebo 3 modely), poprve videno pri sklizni...
Růženka 2010 - lenost - nezasazeno nic
Outdoor 2011 - po predchozim marnem roku mam chute. Objednano 20 rezu, seminka doma jsou

AUTOFLO sekce aneb jak moc jsem ji chtel zalozit: tady!!!

Old Post 17-08-2006 v 12:08 PM
[CZ]Neon je offline   Profil uživatele [CZ]Neon   Find more posts by [CZ]Neon   Foto galerie člena [CZ]Neon   Click here to Send [CZ]Neon a Private Message   Add [CZ]Neon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weider
Stálý Člen

Karma uživatele weider - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 15

alebo dnes som napriklad hladal najvhodnejsi vetrak a musel som prejst kopec odkazov, vyhladavani atd. Keby bola sekcia *ventilacia a vsetko o nej*, tak nema problema. Takto to je poroztahovane po celom growri.

Old Post 17-08-2006 v 17:49 PM
weider je offline   Profil uživatele weider   Find more posts by weider   Foto galerie člena weider   Click here to Send weider a Private Message   Add weider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-04-2010 - Grower Monterky - 45 odpovědí
27-04-2007 - grower virus? - 16 odpovědí
08-02-2012 - grower placky - 168 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4887460 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív