Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » Ďáblova zahrádka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Creed
Stálý Člen

Karma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Ďáblova zahrádka Příspěvek č. 1




Tohle je můj první chili grow, rostliny jsou zatím za oknem takže jsou spíš vytáhlejší, bude následovat přesun na zahradu. Klíčit jsem dal někdy na konci ledna,,,

Na fotkách je zatím největší rostlina, další info doplním časem.

Naposledy upravil Creed 26-04-2014 v 15:23 PM

Old Post 26-04-2014 v 12:59 PM
Creed je offline   Profil uživatele Creed   Find more posts by Creed   Foto galerie člena Creed   Click here to Send Creed a Private Message   Add Creed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pajas
Stálý Člen

Karma uživatele Pajas - 81% PěstitelskáKarma uživatele Pajas - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 2

To se ti vytáhla takhle za oknem jo? máš už i květy? pěkný...

Old Post 26-04-2014 v 14:52 PM
Pajas je offline   Profil uživatele Pajas   Find more posts by Pajas   Foto galerie člena Pajas   Click here to Send Pajas a Private Message   Add Pajas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creed
Stálý Člen

Karma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 3



Tak se hlásím po delší době. Dvě papričky jsem nechal za oknem a úroda je celkem ucházející,na to že mám okno na západ. Jím je teď v jednom kuse. :-) Bohužel ty kousky co jsem přemístil na zahradu tak uhynuly, úplně jim zbělaly listy. Neví někdo co to může být?
Na fotkách je buď naga morich, nebo bhut jolokia, nejsem si jistý.

Old Post 20-06-2014 v 08:18 AM
Creed je offline   Profil uživatele Creed   Find more posts by Creed   Foto galerie člena Creed   Click here to Send Creed a Private Message   Add Creed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fire.ent
Stálý Člen

Karma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 4

Čest draku...na okno to vypadá fakt dobře, a tipoval bych Bhut Jolokii, protože tvarově mi děsně připomíná tu mojí (strain Ghost Red ) akorát že já neměl čas, je sazená pozdě takže je zatim spíš Ghost Green a nevim kdy a jestli vůbec dozraje..ale tvarově by to odpovídalo...směj se f.e

Kupujte hřebeny,nastanou všivý časy!!!!!!!!!!!!!

Užívej a Mysli!!!!!!!!!!!!!

Naučit se zacházet se svojí duší vyžaduje čas...

Zahoď ten spařenej filtr!! Glass forever...
fire.entuv out 07

fire.entuv out 09

fire.ent´s bush factory..JF,Erd,WW,HH and many more..

fire.ent´s bush factory..Lebanese,Ice,C99,Smbog,St3 and many more 2012..

fire.ent´s bush factory 2014 - všechno 2x a něco navíc k tomu...

Old Post 28-08-2014 v 20:22 PM
fire.ent je offline   Profil uživatele fire.ent   Find more posts by fire.ent   Foto galerie člena fire.ent   Click here to Send fire.ent a Private Message   Add fire.ent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 5

měla jsem podobnej problem. mě zbělaly a opadaly květy...teda naštěstí ne všecky, ale dost. četla jsem něco o tom, a samozřejmě to může bejt přelití, a nebo se ti jednoduse nechytly - jestlis je presadil do hliny jak predpokladam. i kdyz to by bylo divny no...ja si dala par kousku taky k babi na zahradu a to sou moje nejkrasnejsi rostlinky, s tim co mam za oknem a na balkone se to neda srovnat. i kdyz ty doma mi uz zcervenaly, kdezto ty na zahrade ne... tak sem ti asi moc nepomohla co

my first time

Old Post 29-08-2014 v 18:56 PM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ulyssess
Stálý Člen

Karma uživatele Ulyssess - 85% PěstitelskáKarma uživatele Ulyssess - 85% PěstitelskáKarma uživatele Ulyssess - 85% PěstitelskáKarma uživatele Ulyssess - 85% PěstitelskáKarma uživatele Ulyssess - 85% PěstitelskáKarma uživatele Ulyssess - 85% PěstitelskáKarma uživatele Ulyssess - 85% PěstitelskáKarma uživatele Ulyssess - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 6

Vím že tahle odpověď už je asi trošku opožděně, ale k těm papričkám na zahradě. Většina normálních paprik tak i chilli papriček nemají moc rády větrné prostředí a výkyvy teplot, hlavně k ránu nižší teploty. Možná proto zbělali. Proto se u nás pěstují venku jenom ve skleníku, popř fóliáčku a nebo pak na balkón, ale až v létě kdy je jistota teplých nocí. Letos jsme dali chilli ven na balkon už v dubnu a byly mnohem opožděnější s květem než kamarádovi, který je měl v bytě až do června. Měli jsme stejné semena.
Ať se daří

balkon_2007
balkon_2008 - 2x White widow
balkon_2009 - White Rhino
balkon_2010 - 2x Big Bud
balkon_2014 - Hollands Hope, AutoMazar, PolarLight, AutoBlueberry
Chilli_balkon_2014
Great_Critical_2016
zahrádka_2018

veselá zahrádka 2020
<--- juk tam

Old Post 30-08-2014 v 19:15 PM
Ulyssess je offline   Profil uživatele Ulyssess   Find more posts by Ulyssess   Foto galerie člena Ulyssess   Click here to Send Ulyssess a Private Message   Add Ulyssess to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:50 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-06-2011 - Pálivá zahrádka 2011 - 34 odpovědí
12-12-2018 - Bullova Podkrkonošská Zahrádka - 163 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5194340 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív