Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Nákvět 2021
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
YngwieM
Stálý Člen

Karma uživatele YngwieM - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 64  

Obecné Nákvět 2021 Příspěvek č. 1

Ahoj, jedu asi po dvaceti letech outdoor a chci se zeptat, jestli by uz kytky nemely zacit kvest. Mam zasazeno Critical od RQS a zda se mi, ze se s tím nákvětem nejak crcají.

Old Post 26-07-2021 v 08:50 AM
YngwieM je offline   Profil uživatele YngwieM   Find more posts by YngwieM   Foto galerie člena YngwieM   Click here to Send YngwieM a Private Message   Add YngwieM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 2

Už to pomalu začíná no..ale třeba fast verze mi kvetou už minimálně 14dní..


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 26-07-2021 v 10:23 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YngwieM
Stálý Člen

Karma uživatele YngwieM - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 3

Ok, díky :-)

Old Post 26-07-2021 v 10:53 AM
YngwieM je offline   Profil uživatele YngwieM   Find more posts by YngwieM   Foto galerie člena YngwieM   Click here to Send YngwieM a Private Message   Add YngwieM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Markyz
Stálý Člen

Karma uživatele Markyz - 21% PěstitelskáKarma uživatele Markyz - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 4

Za ty roky pěstování se mi nikdy nestalo, že by kytky začaly samovolně nakvétat už v červenci. Naopak nebylo zvláštností, že kvést začínaly až v září. Fast verze mi nyní kvetou cca 10 dní. Klasiky zatmívám...

Old Post 26-07-2021 v 12:36 PM
Markyz je offline   Profil uživatele Markyz   Find more posts by Markyz   Foto galerie člena Markyz   Click here to Send Markyz a Private Message   Add Markyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Dr.Skunk_
Stálý Člen

Karma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 5

Mam na balkone mandarina od sweet seeds fast verze. A zatim nekvete. I kdyz je to fast verze ridi se periodou. Takze nakvet cekam cca za 14 dni.

Poteseni 2008
Poteseni 2009
Poteseni 2010
Poteseni 2011
Poteseni 2014
Poteseni 2015
Poteseni 2017

Old Post 26-07-2021 v 17:43 PM
_Dr.Skunk_ je offline   Profil uživatele _Dr.Skunk_   Find more posts by _Dr.Skunk_   Foto galerie člena _Dr.Skunk_   Click here to Send _Dr.Skunk_ a Private Message   Add _Dr.Skunk_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
2echy
Stálý Člen

Karma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 6

Zdar chlapy..Můžete napsat jaký konkrétně fast verze vám už nakvetaj.Jel jsem zatim fast crystal candy (Sweet seeds)a ta mi nakvetla až v půlce srpna.Tzn.,že ty vaše o měsíc dřív a to je parádička.!
Dikec

Old Post 27-07-2021 v 21:01 PM
2echy je offline   Profil uživatele 2echy   Find more posts by 2echy   Foto galerie člena 2echy   Click here to Send 2echy a Private Message   Add 2echy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Markyz
Stálý Člen

Karma uživatele Markyz - 21% PěstitelskáKarma uživatele Markyz - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 7

Dostal jsem po jednom semínku Quick kush od Dynafem a AK-47 fast od fair seeds. Obě kvetou cca 12 dní, ale jsem z toho trochu rozpačitý, nakvétají opravdu rozvážně. Se zatmívanýma fotoper. kytakama se to vůbec nedá srovnat, ty za stejnou dobu už krásně paličatí. Černou plachtu do každé rodiny.

Old Post 27-07-2021 v 21:58 PM
Markyz je offline   Profil uživatele Markyz   Find more posts by Markyz   Foto galerie člena Markyz   Click here to Send Markyz a Private Message   Add Markyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od 2echy
Zdar chlapy..Můžete napsat jaký konkrétně fast verze vám už nakvetaj.
Dikec

Green poison f1 fast verze (sweet seeds) mám dvě kytky a obě už nakvétají.

Old Post 28-07-2021 v 14:14 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Namcore
Nový Člen

Karma uživatele Namcore - 64% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Jamés

Green poison f1 fast verze (sweet seeds) mám dvě kytky a obě už nakvétají.


Taky mám Poisona a ten nic, ale zase už mi jede dost frisian dew

Old Post 28-07-2021 v 16:22 PM
Namcore je offline   Profil uživatele Namcore   Find more posts by Namcore   Foto galerie člena Namcore   Click here to Send Namcore a Private Message   Add Namcore to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 10

Mám ješte Pamir gold a ten zatím taky nic.

Old Post 28-07-2021 v 16:32 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Dr.Skunk_
Stálý Člen

Karma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 11

Podle me zalezi hodne i na podminkach a zrovna chycenym phenu. Je velky rozdil kdyz nekomu sviti od usvitu do zapadu a nekomu1/2 dne. Ridit se tim ze uz to nekomu kvete a nekomu jeste ne je podle me blbost.

Poteseni 2008
Poteseni 2009
Poteseni 2010
Poteseni 2011
Poteseni 2014
Poteseni 2015
Poteseni 2017

Old Post 28-07-2021 v 22:37 PM
_Dr.Skunk_ je offline   Profil uživatele _Dr.Skunk_   Find more posts by _Dr.Skunk_   Foto galerie člena _Dr.Skunk_   Click here to Send _Dr.Skunk_ a Private Message   Add _Dr.Skunk_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exoticfruit
Stálý Člen

Karma uživatele Exoticfruit - 81% PěstitelskáKarma uživatele Exoticfruit - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 12

Přesně tak, jak píše Dr.Skunk je to hodně individuální záleží kde to roste, na JM už kytky pomaličku nakvétají a lidi ve vetší n.v. si holt ještě musejí počkat :-)

Old Post 29-07-2021 v 13:45 PM
Exoticfruit je offline   Profil uživatele Exoticfruit   Find more posts by Exoticfruit   Foto galerie člena Exoticfruit   Click here to Send Exoticfruit a Private Message   Add Exoticfruit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
2echy
Stálý Člen

Karma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 13

Souhlas doktore..!Pravdapravdoucí
Budu muset víc popřemýšlet,než něco napíšu..
Ať to všem fajně kvete!

Old Post 29-07-2021 v 21:05 PM
2echy je offline   Profil uživatele 2echy   Find more posts by 2echy   Foto galerie člena 2echy   Click here to Send 2echy a Private Message   Add 2echy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AmnesiaCBD
Stálý Člen

Karma uživatele AmnesiaCBD - 54% Pěstitelská

Registrován: Jan 2021
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 14

Pěstuje tady někdo Durban Poison od DP? Čekal jsem, že touhle dobou už bude kvést, ale zatím tomu tak není.. případně, kdo už pěstoval někdy tento model.. je to normální?

Old Post 06-08-2021 v 14:47 PM
AmnesiaCBD je offline   Profil uživatele AmnesiaCBD   Find more posts by AmnesiaCBD   Foto galerie člena AmnesiaCBD   Click here to Send AmnesiaCBD a Private Message   Add AmnesiaCBD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YngwieM
Stálý Člen

Karma uživatele YngwieM - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 15

Poslusne hlasim, ze mi ten Critical jiz zacal kvest 👏🏻

Old Post 14-08-2021 v 15:56 PM
YngwieM je offline   Profil uživatele YngwieM   Find more posts by YngwieM   Foto galerie člena YngwieM   Click here to Send YngwieM a Private Message   Add YngwieM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AmnesiaCBD
Stálý Člen

Karma uživatele AmnesiaCBD - 54% Pěstitelská

Registrován: Jan 2021
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 16

Mi nekvete ještě ani jeden model, je to normální? Mám Durban Poison od DP a Early Amnesia CBD od Dinafem.

Vkládal jsem velké naděje hlavně do Durbanu.

Old Post 18-08-2021 v 16:07 PM
AmnesiaCBD je offline   Profil uživatele AmnesiaCBD   Find more posts by AmnesiaCBD   Foto galerie člena AmnesiaCBD   Click here to Send AmnesiaCBD a Private Message   Add AmnesiaCBD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-10-2017 - Květ - 2017 ! - 45 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9186750 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív