Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Nákvět 2021
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od AmnesiaCBD
Mi nekvete ještě ani jeden model, je to normální? Mám Durban Poison
Vkládal jsem velké naděje hlavně do Durbanu.

Měl jsem DP,sice jsem na něho sral ale kvetl mi tenkrát jako první
http://grower.cz/home/potw.php?...&photoid=580438
Jinak mě už kvete úplně vše, i jsem sklizel auta..

Old Post 18-08-2021 v 19:04 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AmnesiaCBD
Stálý Člen

Karma uživatele AmnesiaCBD - 54% Pěstitelská

Registrován: Jan 2021
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 18

Tak to fakt nechápu... může to být tím, že jsem ho dal do země a není v kvetináči?

Old Post 19-08-2021 v 08:48 AM
AmnesiaCBD je offline   Profil uživatele AmnesiaCBD   Find more posts by AmnesiaCBD   Foto galerie člena AmnesiaCBD   Click here to Send AmnesiaCBD a Private Message   Add AmnesiaCBD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 19

Tak máš asi jiný phenotyp...pokud jsi ho přesadil teď někdy tak se to vždy sekne tak na týden - dva...
Vklidu, to přinde..


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 19-08-2021 v 10:40 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AmnesiaCBD
Stálý Člen

Karma uživatele AmnesiaCBD - 54% Pěstitelská

Registrován: Jan 2021
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 20

Nene, v zemi je už dobré 2 měsíce. No uvidíme, snad to přijde.

Old Post 19-08-2021 v 11:46 AM
AmnesiaCBD je offline   Profil uživatele AmnesiaCBD   Find more posts by AmnesiaCBD   Foto galerie člena AmnesiaCBD   Click here to Send AmnesiaCBD a Private Message   Add AmnesiaCBD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Markyz
Stálý Člen

Karma uživatele Markyz - 21% PěstitelskáKarma uživatele Markyz - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od 2echy
Zdar chlapy..Můžete napsat jaký konkrétně fast verze vám už nakvetaj...
Dikec


Dovolím si drobný update, Quickkush mi paličky menší než nehet u malíčku začaly plesnivět a to je venku z foliáku v květináči s omezenou zálivkou. To jsem ještě neviděl.
Nechám si ho na pozorování, počítám že za dva týdny celej shnije...Za sebe už ho pěstovat nebudu.

Old Post 24-08-2021 v 15:28 PM
Markyz je offline   Profil uživatele Markyz   Find more posts by Markyz   Foto galerie člena Markyz   Click here to Send Markyz a Private Message   Add Markyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zablutenohy
Stálý Člen

Karma uživatele zablutenohy - 90% PěstitelskáKarma uživatele zablutenohy - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 22

no to je fakt divne ..jako jo vlhkost je venku vysoko ..a kor ve skleniku ale aby byly tak male paldy plesnive je zvlastne ..nemas ve skleniku este nejaku zeleninu ?:

Old Post 27-08-2021 v 10:11 AM
zablutenohy je offline   Profil uživatele zablutenohy   Find more posts by zablutenohy   Foto galerie člena zablutenohy   Click here to Send zablutenohy a Private Message   Add zablutenohy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Markyz
Stálý Člen

Karma uživatele Markyz - 21% PěstitelskáKarma uživatele Markyz - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 23

Právěže jsem ho nechtěl mít ve foliaku, tak je venku, stojí vedle borovice, celkově je hodně řídkej-nezaštipovnej a málo hnojenej. U nás poslední dobou zas tak moc nechcalo. Poslední bouřka mi z něj urvala větev, vrcholovka velikosti palce plesnivá není, některé drobné paličky jo. Celkově je to dost nezralý, ani ještě moc nevoní. Fakt divný.
Ráno jsem sklidil zatmívanej Orange Bud, potřeboval by ještě týden ale teď má až do čtvrka chcát tak by stejně moc nedovalil a začala se taky objevovat plíseň. Těžký život outdoorgrowera.

Old Post 27-08-2021 v 10:53 AM
Markyz je offline   Profil uživatele Markyz   Find more posts by Markyz   Foto galerie člena Markyz   Click here to Send Markyz a Private Message   Add Markyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZOO68
Stálý Člen

Karma uživatele ZOO68 - 82% PěstitelskáKarma uživatele ZOO68 - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 107 

Příspěvek č. 24

o rychlosti nákvětu ti může říct jen matkař - pokud jde o klony
u semínek to může být cokoliv. Viděl jsem "fast", které nakvétaly později, než některé fenotypy "standard"... ;-)

to plesnivění je někdy tím, že se vlhkostí sráží kapky vody, pak do toho praží slunce, vznikne nekrotické pletivo, na který nemá rostlina z hlediska reakce vůči patogenu možnost reagovat, a objeví se ložisko plísně. To potom může rozšiřovat spory dál a k zaplísnění dojde dříve, než tomu bývá obvyklé koncem září...

osobně bych druhý a třetí týden květu stříknul Polyversem.

Old Post 27-08-2021 v 13:16 PM
ZOO68 je offline   Profil uživatele ZOO68   Find more posts by ZOO68   Foto galerie člena ZOO68   Click here to Send ZOO68 a Private Message   Add ZOO68 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Markyz
Stálý Člen

Karma uživatele Markyz - 21% PěstitelskáKarma uživatele Markyz - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 25

Děláš to tak pravidelně? Projevuje se to nějak na chuti? Osobně mám trochu blok proti stříkání čehokoliv do palic, i když vím co je polyversum. Mělo by ale částečně působit prevetnivně i v zálivce..No musel jsem to nakonec před chvílí ve foliáku dosklidit celé, než abych to přenechal plísni.

Old Post 27-08-2021 v 13:37 PM
Markyz je offline   Profil uživatele Markyz   Find more posts by Markyz   Foto galerie člena Markyz   Click here to Send Markyz a Private Message   Add Markyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZOO68
Stálý Člen

Karma uživatele ZOO68 - 82% PěstitelskáKarma uživatele ZOO68 - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 107 

Příspěvek č. 26

Na chuti se to neprojeví. Ochranná lhůta i nejhorších chemek je 28 dní.

Old Post 28-08-2021 v 19:43 PM
ZOO68 je offline   Profil uživatele ZOO68   Find more posts by ZOO68   Foto galerie člena ZOO68   Click here to Send ZOO68 a Private Message   Add ZOO68 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AmnesiaCBD
Stálý Člen

Karma uživatele AmnesiaCBD - 54% Pěstitelská

Registrován: Jan 2021
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 27

Polyversum zní zajímavě! Má se to stříkat i preventivně, nebo až když dojde k napadeni? Určitě si to totiž koupím

Old Post 29-08-2021 v 01:06 AM
AmnesiaCBD je offline   Profil uživatele AmnesiaCBD   Find more posts by AmnesiaCBD   Foto galerie člena AmnesiaCBD   Click here to Send AmnesiaCBD a Private Message   Add AmnesiaCBD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-10-2017 - Květ - 2017 ! - 45 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0127560 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív