Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Kdy vysadit ven?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »

dozrajou?
This poll is closed.
jasně že jo 7 100.00%
ani náhodou vole 0 0%
Total: 7 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Dotaz Příspěvek č. 1

Zdravím,

rád bych věděl, kdy ve středních čechách vysazujete ven (datum)? Určitě se vyplatí předpěstovat doma do výšky tak 10-20cm, co?

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 22-01-2001 v 13:07 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maximiq
Stálý Člen

Karma uživatele Maximiq - 82% PěstitelskáKarma uživatele Maximiq - 82% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 66 

Obecné outdoor Příspěvek č. 2

Tady na střední Moravě se vysazuje nejvíc klasicky 1.května. Ale osobně si myslím, že je lepší o 14 dní dřív. Technické konopí se seje začátkem dubna.
Předpěstování má určitě smysl. Měsíc předem doma za oknem.

Old Post 22-01-2001 v 14:38 PM
Maximiq je offline   Profil uživatele Maximiq   Find more posts by Maximiq   Foto galerie člena Maximiq   Click here to Send Maximiq a Private Message   Add Maximiq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deu
Grower Team

Karma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2000
Příspěvků: 300 

Outdoor sázení a předpěstování Příspěvek č. 3

Setkal sem se se dvěma různými pohledy na věc: Jeden je předpěstovat v květníku doma, a druhý je semena zasadit již na podzim. Předpěstování má svůj smysl, kytky jsou velké a silné, když jdou do země, mají šanci vyrůst větší. Ale je zde nebezpečí jednak šoků z přesazení, a také je pravdou že předpěstované kusy jsou daleko méně odolné vůči suchu a mrazu, prostě jsou rozmazlený . Na druhou stranu je zde podzimní sázení. Výhodou je že kytky vyrostou v ten biologicky správný čas, a také že se chytí a prorazí jen ty nejsilnější a nejkvalitnějí, tzn. že jsou velmi odolné vůči přírodním faktorům. Faktem je, že jich vyroste méně, silný mráz a sucho vyselektuje špatné semínka.
Vhodný způsob asi záleží na vašem přístupu. Pokud se o své miláčky staráte a pravidelně je navštěvujete a zaléváte, pak si můžete dovolit předpěstovat, ovšem jestli jste hardcore guerillas kteří někde něco rozhodí a příjdou za půl roku něco sklidit, pak je pro vás vhodný přírodní způsob .
Přeji všem outdoor lidem aby úspěšně zasadili, a proklínám všechny svině který naše miláčky kradou !

Deu

Old Post 23-01-2001 v 15:49 PM
Deu je offline   Profil uživatele Deu   Find more posts by Deu   Foto galerie člena Deu   Click here to Send Deu a Private Message   Add Deu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Deu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liprd
Stálý Člen

Karma uživatele Liprd - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 71 

Podle mně Příspěvek č. 4

Já sázim tak jeden týden napřed před prvním májem pokud mi to teda dovlí počasí a jiný okolnosti a myslím že ja to ten nejlepší způsob na outdoor
Mimojiné za těch pět let co pěstují jsem zjistil že předpěstování není k za¨hození ale osobně si myslim že je lepší dávat ven pouze předklíčená semínka

Liprd Hulmminen

Old Post 06-02-2001 v 20:34 PM
Liprd je offline   Profil uživatele Liprd   Find more posts by Liprd   Foto galerie člena Liprd   Click here to Send Liprd a Private Message   Add Liprd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeno
Stálý Člen

Karma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 141 

outdoor Příspěvek č. 5

Já osobně vysazuji koncem března až začátkem dubna předpěstované sazenice, zatím jsem s každou úrodou slavil úspěch - pěstuju už šest let.
http:\\marihuana.wz.cz\

weeno

Návod na stavbu levného aeroponického systému
moje stránky

Old Post 22-02-2001 v 16:17 PM
weeno je offline   Profil uživatele weeno   Find more posts by weeno   Foto galerie člena weeno   Click here to Send weeno a Private Message   Add weeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele weeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THC-Aktiv
Stálý Člen

Karma uživatele THC-Aktiv - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 6

Presne tak v puli Dubna je idealni doba na vysadbu ven, nesmite ale zapomenout na nocni mrazy, nesmi byt min jak 8 stupnu v noci, doma urcite predpetovat, ja nechavam tak mesic!Zdarek

Spoke

Old Post 22-02-2001 v 18:17 PM
THC-Aktiv je offline   Profil uživatele THC-Aktiv   Find more posts by THC-Aktiv   Foto galerie člena THC-Aktiv   Click here to Send THC-Aktiv a Private Message   Add THC-Aktiv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KosMic
Stálý Člen

Karma uživatele KosMic - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 70 

Pohodička Už je čas? :) Příspěvek č. 7

Tak jsem před několika dny nechal naklíčit semínka a dnes jsem už některé zasadil do rašelinových kořenáčků.

No a až bude tepleji, tak je přesadim do skleníku. Vyzkoušim tu fintu, jak tu kdosi popisoval, zasadim kytičky hlouběji, tak aby několik pater bylo pod zemí. Prý jsou potom kytky menší a více košaté. Máte s touto metodou zkušenosti?

Snad není moc brzo, co myslíte?

A jak jste na tom vy?

Old Post 09-03-2001 v 21:41 PM
KosMic je offline   Profil uživatele KosMic   Find more posts by KosMic   Foto galerie člena KosMic   Click here to Send KosMic a Private Message   Add KosMic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THC-Aktiv
Stálý Člen

Karma uživatele THC-Aktiv - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 8

Zdarec, hele s tim zahrabavanim kvetinek to je na 100 % pravda, kdyz uz maji urcitou vysku, tak je prihrabte az po listecky a ani pak zesily jak svin, jsou pak stabilnejsi a maji vetsi stonek a tim padem i listy a palice jen tak nezatezuji stabilitu kytky! HI CUS BUS CANNABUS

Spoke

Old Post 10-03-2001 v 09:49 AM
THC-Aktiv je offline   Profil uživatele THC-Aktiv   Find more posts by THC-Aktiv   Foto galerie člena THC-Aktiv   Click here to Send THC-Aktiv a Private Message   Add THC-Aktiv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schimpy
Nový Člen

Karma uživatele schimpy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 10  

Dotaz *************pomoc************* Příspěvek č. 9

Mam takovej broblemek zasadil jsem hodne pozde nekdy v polovine cervna a nevim jestli ma smysl ty milacky dale pestovat nevim jestli neco vubec vyroste nejaky palicky diky za odpovedi
*********** *************

Old Post 11-08-2003 v 15:21 PM
schimpy je offline   Profil uživatele schimpy   Find more posts by schimpy   Foto galerie člena schimpy   Click here to Send schimpy a Private Message   Add schimpy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
steve
Stálý Člen

Karma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 10

hele nej1 skus hledat :-)

i kdyby si měl 30cm kytičky no a co akorát z nich budeš mít malej keříček no...

Old Post 11-08-2003 v 19:32 PM
steve je offline   Profil uživatele steve   Find more posts by steve   Foto galerie člena steve   Click here to Send steve a Private Message   Add steve to your buddy list     Navštiv homepage uživatele steve! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schimpy
Nový Člen

Karma uživatele schimpy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 11

thanks:
,ale ty kitičky mám asi tak 10 cm vysoky.
Za to jsou to skanky : 1*Jack
2*Bíla Vdova

Old Post 11-08-2003 v 20:19 PM
schimpy je offline   Profil uživatele schimpy   Find more posts by schimpy   Foto galerie člena schimpy   Click here to Send schimpy a Private Message   Add schimpy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schimpy
Nový Člen

Karma uživatele schimpy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 12

Thanks: ,ale ty kiticky jsou asi tak 15 cm vysoky

Old Post 11-08-2003 v 20:26 PM
schimpy je offline   Profil uživatele schimpy   Find more posts by schimpy   Foto galerie člena schimpy   Click here to Send schimpy a Private Message   Add schimpy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
killlsmoker
Stálý Člen

Karma uživatele killlsmoker - 72% PěstitelskáKarma uživatele killlsmoker - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 238 

Příspěvek č. 13

ja bych to schvalne nechal. Zajimalo by mne co s toho vyroste

killlsmoker

Old Post 15-08-2003 v 14:10 PM
killlsmoker je offline   Profil uživatele killlsmoker   Find more posts by killlsmoker   Foto galerie člena killlsmoker   Click here to Send killlsmoker a Private Message   Add killlsmoker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele killlsmoker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 14

Jestli ti za dva měsíce vyrostly jen na 15 cm, tak mají asi hodně špatný podmínky a s nějakýma palicema bych opravdu moc nepočítal. Kde to máš zasazený? Jediný co bych ti mohl poradit je je rychle někam přesadit. Na slunné místo s kvalitní zeminou, třeba i koupenou (zahradní směs je good).

Old Post 15-08-2003 v 15:06 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
t.tank
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

Zdravím všechny, chtěl bych se zeptat na pár věcí : sázím prvním rokem ,zasadil jsem dost pozdě 1.června doma do květináče (12l)4 kytky jsem nechával za oknem až tak do 90cm
pak je hodil za okno, protože to z venku vypadalo jak v pralese.
3 jsem sekl,protože to byli samci, a ta poslední co zůstala už má
170 cm - je to vůbec normální?Poroste to ještě?Co mi ale vadí je
to že jsou tam úplně malé paličky(jsou to no name semena),myslím že už by měli být větší.Podle toho co vidím na fotkách v galerii.Dočetl jsem se tady o nějakém zatemnování,myslíte že by mi to pomohlo,aby se paličky zvětšili?
Tak prosím poradte,dík.

Old Post 15-08-2003 v 15:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 16

t.tank:
170cm znamená, že tvoje kytka má naopak podmínky dobré . Teda pokud není jen vytáhlá bez postraního větvení. Co se týče těch palic, tak záleží na tom, kdy začala zhruba kvést. Viděl jsi jak vypadala "matka" tvé rostliny? Záleží hodně na modelu (i noname je model ), některý kytky se daj už koncem srpna v poho sklízet a jiný jedou třeba až do poloviny října (Skunk bez zatemňování i dýl). Jinak to zatemňování zkusit můžeš, za to nic nedáš (12h světlo/12h tma).

Old Post 16-08-2003 v 09:17 AM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-08-2020 - Kdy vysadit ven? II. - 55 odpovědí
29-09-2007 - Kedy vybrat semena? - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2380770 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív